je to vadna bateria, TOSHIBA

Všetko o notebookoch, PDA, tablet PC ich problémoch...
BaM
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 591
Dátum registrácie: Po 05. Apr, 2004, 14:00
Bydlisko: Praha (34)

je to vadna bateria, TOSHIBA

Príspevok od používateľa BaM »

Kamosov notas >
Ak vecer nabijem bateriu na 100% vypnem ntb. zo siete a odpojim trafko rano ma bateria 75/80 %, myslim ze vadna bateria ale niesom si nastopercent isty tak sa chcem ujistit skor nes pojdem reklamovat. je to novy notas moze to byt nenaformatovanim bterie alebo zlim formatovanim ?
ASUS - Jamo - Panasonic - Technics - LG
Používateľov profilový obrázok
CobrA
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 79
Dátum registrácie: St 06. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Prievidza@home / Brno@school

Re: je to vadna bateria, TOSHIBA

Príspevok od používateľa CobrA »

BaM napísal:Kamosov notas >
Ak vecer nabijem bateriu na 100% vypnem ntb. zo siete a odpojim trafko rano ma bateria 75/80 %, myslim ze vadna bateria ale niesom si nastopercent isty tak sa chcem ujistit skor nes pojdem reklamovat. je to novy notas moze to byt nenaformatovanim bterie alebo zlim formatovanim ?
Aku ma Toshibu. Lebo ja mam M70-340 a po 3 dnoch isiel do servisu, lebo tam baterka nesla vobec (stale hlasila 80%, nesla nabit, a po vytiahnuti trafa book nesiel vobec). Dalsia vec moze byt, co myslis pod pojmom "vypnut". Po zaklapnuti sa nemusi vzdy vypnut, ale moze ist napriklad do standby a tam sa baterka vybija. Ale ako som pisal pred tym, je mozne, ze je vadna bateria
Notebook Toshiba Satellite M70-340
Používateľov profilový obrázok
Jeremi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1558
Dátum registrácie: Pi 02. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: je to vadna bateria, TOSHIBA

Príspevok od používateľa Jeremi »

BaM napísal:Kamosov notas >
Ak vecer nabijem bateriu na 100% vypnem ntb. zo siete a odpojim trafko rano ma bateria 75/80 %, myslim ze vadna bateria ale niesom si nastopercent isty tak sa chcem ujistit skor nes pojdem reklamovat. je to novy notas moze to byt nenaformatovanim bterie alebo zlim formatovanim ?
mne moja toshiba robila toto iste pomohla aktualizacia biosu po aktualizacii to uz nerobi
Lenovo ThinkPad T420s
Intel Core i7, 8GB RAM, 128 GB Samsung SSD, nVidia Quadro
BaM
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 591
Dátum registrácie: Po 05. Apr, 2004, 14:00
Bydlisko: Praha (34)

Príspevok od používateľa BaM »

ak vyberiem bateriu tak to nerobi tak skusim ten bios, len ho musim najst.
btv. je to model Toshiba A100 773
ASUS - Jamo - Panasonic - Technics - LG

Návrat na "Mobilné PC"