Nenapali DVD-R (teac DV-W516G)

Všetko o pevných diskoch, solid-state diskoch, optických mechanikách, USB diskoch...
Používateľov profilový obrázok
tranzistor33
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 27
Dátum registrácie: So 22. Apr, 2006, 02:00

Nenapali DVD-R (teac DV-W516G)

Príspevok od používateľa tranzistor33 »

Kupil som si napalovacku od TEACu DV-W5165G a zistil som ze mi nenapali DVD-R od Verbatim. Napriklad som chcel napalit jeden film na to DVD-R a ono mi vyhodilu chibu ze "illegal disc" skusil som mu dat aj novy firmahardwer ale nepomohlo. Zvlasne je ,ze napali na DVD-R od sony. Versia nera 6.6.0.6 mam Xp Prof. Sp2 direx c.
firahardwere B4S6
Pitam sa mal stim uz niekto skusenosti??
Pomuoztemi neviem ako na to...plese :?
Používateľov profilový obrázok
AjsTi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Št 31. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Ba-To

Re: Nenapali DVD-R (teac DV-W516G)

Príspevok od používateľa AjsTi »

tranzistor33 napísal:Kupil som si napalovacku od TEACu DV-W5165G a zistil som ze mi nenapali DVD-R od Verbatim. Napriklad som chcel napalit jeden film na to DVD-R a ono mi vyhodilu chibu ze "illegal disc" skusil som mu dat aj novy firmahardwer ale nepomohlo. Zvlasne je ,ze napali na DVD-R od sony. Versia nera 6.6.0.6 mam Xp Prof. Sp2 direx c.
firahardwere B4S6
Pitam sa mal stim uz niekto skusenosti??
Pomuoztemi neviem ako na to...plese :?
Pokial to nevyriesil novy firmware , tak stym sa neda nic robit. Proste je to nekompatabiita medzi mediom a mechanikou.
8F. Nepocujes , nevidis , nevies. GUGL nieje iba vyhladavanie , je to ZIVOTNA FILOZOFIA. GUGL som JA.
Používateľov profilový obrázok
tranzistor33
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 27
Dátum registrácie: So 22. Apr, 2006, 02:00

Re: Nenapali DVD-R (teac DV-W516G)

Príspevok od používateľa tranzistor33 »

AjsTi napísal:
tranzistor33 napísal:Kupil som si napalovacku od TEACu DV-W5165G a zistil som ze mi nenapali DVD-R od Verbatim. Napriklad som chcel napalit jeden film na to DVD-R a ono mi vyhodilu chibu ze "illegal disc" skusil som mu dat aj novy firmahardwer ale nepomohlo. Zvlasne je ,ze napali na DVD-R od sony. Versia nera 6.6.0.6 mam Xp Prof. Sp2 direx c.
firahardwere B4S6
Pitam sa mal stim uz niekto skusenosti??
Pomuoztemi neviem ako na to...plese :?
Pokial to nevyriesil novy firmware , tak stym sa neda nic robit. Proste je to nekompatabiita medzi mediom a mechanikou.
Jak to podla teba mozne ze tam neni takato combatibilita ked ze viem dobre ,ze napali DVD-R akurat nie od Verbatim
Používateľov profilový obrázok
AjsTi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Št 31. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Ba-To

Re: Nenapali DVD-R (teac DV-W516G)

Príspevok od používateľa AjsTi »

tranzistor33 napísal:
AjsTi napísal:
tranzistor33 napísal:Kupil som si napalovacku od TEACu DV-W5165G a zistil som ze mi nenapali DVD-R od Verbatim. Napriklad som chcel napalit jeden film na to DVD-R a ono mi vyhodilu chibu ze "illegal disc" skusil som mu dat aj novy firmahardwer ale nepomohlo. Zvlasne je ,ze napali na DVD-R od sony. Versia nera 6.6.0.6 mam Xp Prof. Sp2 direx c.
firahardwere B4S6
Pitam sa mal stim uz niekto skusenosti??
Pomuoztemi neviem ako na to...plese :?
Pokial to nevyriesil novy firmware , tak stym sa neda nic robit. Proste je to nekompatabiita medzi mediom a mechanikou.
Jak to podla teba mozne ze tam neni takato combatibilita ked ze viem dobre ,ze napali DVD-R akurat nie od Verbatim
Proste s Verbatimom Ti to nejde a s ostatnymi ide. Ak to nevyriesi novy firmware , nic stym neurobis. Pouzijes ine media. Predajca nedeklaruje ze to je na urcite media.
8F. Nepocujes , nevidis , nevies. GUGL nieje iba vyhladavanie , je to ZIVOTNA FILOZOFIA. GUGL som JA.
Používateľov profilový obrázok
_Mato_
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Ut 21. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Beckov

Príspevok od používateľa _Mato_ »

Tu si pozri zoznam podporovanych medii vo firmware ver. B4S2.
When I was a young man, I had liberty, but I did not see it. I had time, but I did not know it. And I had love, but I did not feel it.

Návrat na "Pevné disky, SSD, M.2, úložný priestor a mechaniky"