Problemy s prehravanim

Všetko o operačných systémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
---Diablo---
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 643
Dátum registrácie: So 23. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava (22)

Problemy s prehravanim

Príspevok od používateľa ---Diablo--- »

Nazdar mam problem nejde mi prehrat filmy odvtedy co som si preinstaloval windovs som skusal prehrat tri filmy dva mi nesli prehrat a jeden isiel bez zvuku nevie niekto poradit??????
Používateľov profilový obrázok
AjsTi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Št 31. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Ba-To

Re: Problemy s prehravanim

Príspevok od používateľa AjsTi »

---Diablo--- napísal:Nazdar mam problem nejde mi prehrat filmy odvtedy co som si preinstaloval windovs som skusal prehrat tri filmy dva mi nesli prehrat a jeden isiel bez zvuku nevie niekto poradit??????
Zrejme zla sekcia. Tvoj problem sa tyka bud ovladacov , alebo kodekov. Covece sa cudujem , aky su k tebe trpezlivy.
BaM
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 591
Dátum registrácie: Po 05. Apr, 2004, 14:00
Bydlisko: Praha (34)

Re: Problemy s prehravanim

Príspevok od používateľa BaM »

---Diablo--- napísal:Nazdar mam problem nejde mi prehrat filmy odvtedy co som si preinstaloval windovs som skusal prehrat tri filmy dva mi nesli prehrat a jeden isiel bez zvuku nevie niekto poradit??????

skus si stiahnut daky kodek ja pouzivam tento http://tahaj.sme.sk/software/55 a ide mmi vsetko v pohode, a to k tomu pouzivam WMP

Inac nabuduce taky clanok patry do: Programy a problemy s nimi ak sa nemylim, a poziadaj niektoreho admina aby to presunul :)
ASUS - Jamo - Panasonic - Technics - LG
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Príspevok od používateľa Toman »

To vyzera na Codeky:

Ja pouzivam: Codec Pack All in 1 (6.0.3.0)

Stiahnes "TU"

T. :wink:
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
RP
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2539
Dátum registrácie: St 21. Mar, 2001, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Problemy s prehravanim

Príspevok od používateľa RP »

---Diablo--- napísal:Nazdar mam problem nejde mi prehrat filmy odvtedy co som si preinstaloval windovs som skusal prehrat tri filmy dva mi nesli prehrat a jeden isiel bez zvuku nevie niekto poradit??????
Dnes vecer (31.10) bude tato tema presunuta do sekcie Operacne Systemy.
Používateľov profilový obrázok
Marek
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 740
Dátum registrácie: So 16. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Chorvátsky Grob

Príspevok od používateľa Marek »

Ja pouzivam Mega codec pack, ktory ma okolo 35MB ale obsahuje naozaj vsetko, aj prehravac BSPlayer.
Používateľov profilový obrázok
Gudas
VIP
VIP
Príspevky: 6514
Dátum registrácie: Po 09. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Rudina (27)

Príspevok od používateľa Gudas »

Toman napísal:To vyzera na Codeky:

Ja pouzivam: Codec Pack All in 1 (6.0.3.0)

Stiahnes "TU"

T. :wink:
Suhlas! Instalujem ho aj na novo poskladane PC. Zarucene pustis kazdy film aj so zvukom aj s titulkami.
Spoiler: ukázať
Desktop| ASRock Z68 Pro3-M | Core i3 3220 @ 3,4GHz + Phanteks PH-TC14PE (pasívne) | 12GiB DDR3 1333MHz | MSI GTX760 Gaming | SuperFlower Golden King 550W 80+ Platinum | Crucial m4 256GB + WD 1TB Red 2,5" 5400rpm @ Scythe Quiet Drive| Fractal Design Define Mini + Nexus D12SL-12 + Noiseblocker PK-1 + Scythe Gentle Typhoon | LG IPS235 + LG L225WT | Creative Inspire T2900 + Beyerdynamic DT990 Pro + Creative X-Fi HD | Logitech MX1100 + QcK Steel mini
Laptop| Acer Aspire One 753 | Celeron U3400 (1,06GHz) | 2x2GiB DDR3 | A-DATA S599 128GB
PC.sk IRC kanál PC.sk
Práve testujem: - Next: -

Návrat na "Operačné Systémy"