POMOOOOOOC

Všetko o operačných systémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
DuSh2n
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Po 23. Okt, 2006, 02:00

POMOOOOOOC

Príspevok od používateľa DuSh2n »

nevedeli by ste mi prosim poradit ako odstranit chybove hlasenia ktore mi zobrazi win xp po pripojeni na net cez dialup? nieco ako kuryrni sluzba ze mam nejake kriticke chyby a staci iba kliknut na ok ale o chvilu to nabehne znovu
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Príspevok od používateľa crux2005 »

Ahoj

- 1. zmen si nazov topicu
- 2. prebehni system antivirom a antispywarom
- 3. keD nepomoze postni fotku toho hlasenia
s pozdravom, crux.
Používateľov profilový obrázok
DuSh2n
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Po 23. Okt, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa DuSh2n »

no ten screen je na www.cult-pn.ic.cz/screen.jpg
LittleMan
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 810
Dátum registrácie: Pi 27. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: NR - okolie, Brno

Príspevok od používateľa LittleMan »

jednoducho - klikni pravym tlacidlom na tento pocitac - vyber "spravovat" - tu si v skupine "sluzby a aplikace" zobraz "sluzby" - najdi tam "kuryrni sluzba" ->double-click - zmen typ spousteni na "zakazano" potvrd to, a potom ju daj zastavit (bud znovu double-click alebo v tom stlpci nalavo, kde ma sluzba popis ...)

a urychlene si nainstaluj vsetky updaty na winXP - v prvom rade SP2 a potom zvysok ...
Life is short - enjoy it!
HP ProBook 6470b, 8GB RAM, SSD | Intel Pentium 4 2.80GHz, 2xKingston DDR 512MB, Intel D875PBZ, Radeon 9800XT, 3×SATA (600GB)
Používateľov profilový obrázok
DuSh2n
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Po 23. Okt, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa DuSh2n »

dakujem velmi ste mi pomohli
Používateľov profilový obrázok
GentleGiant
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 84
Dátum registrácie: So 21. Máj, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa GentleGiant »

no tak tohle bych pustil z hlavy, to je obyc spam, provider tveho pøipojeni ma holt peniazky jako promoter, to neni zadna hlaska OS:" Registryfix will scan your system registry and hard drive for invalid file and system references.These invalid references cause system instability, PC errors, constant crashes, and general system slowdowns. " Program neznam a proto bych si ho na registry nepustil, to jsou mnohem renomovanìjsi aplikace. TuneUp, Registry Mechanic,jV16 Power Tools a klidnì i free CCleaner. Spust¡ si current ports (zjistis port a adresu odkud to jde) a zablokuj to ve FW.
-------------------------
to Little Man: nechci polemizovat, ale tohle okenko asi nebude mit s kuryrni sluzbou windows co dìlat.
LittleMan
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 810
Dátum registrácie: Pi 27. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: NR - okolie, Brno

Príspevok od používateľa LittleMan »

GentleGiant napísal:to Little Man: nechci polemizovat, ale tohle okenko asi nebude mit s kuryrni sluzbou windows co dìlat.
tak preco ma asi nadpis (v titulke) "Kuryrni sluzba" a format presne taky isty ako spravy posielane cez net send?
Life is short - enjoy it!
HP ProBook 6470b, 8GB RAM, SSD | Intel Pentium 4 2.80GHz, 2xKingston DDR 512MB, Intel D875PBZ, Radeon 9800XT, 3×SATA (600GB)
Používateľov profilový obrázok
GentleGiant
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 84
Dátum registrácie: So 21. Máj, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa GentleGiant »

to sice jo, ale nezda se mi, ze by si byt uz starnouci Bill dovolil takovouhle cunacinu a doporucoval na systemovou zalezitost pouzit pochybny sw, na strance toho programu neni ani vidu ani slechu o tom, co to je za firmu, stejnì tak i v about samotne aplikace, proto je mi to divne... i kdyz mùzes mit pravdu, to cos doporucil je urcitì o.k., jen nevim jestli to pomùze...
Používateľov profilový obrázok
Bikermotyl
VIP
VIP
Príspevky: 3253
Dátum registrácie: Ne 22. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Brezová pod Bradlom

Príspevok od používateľa Bikermotyl »

Zakladatel od upozornenia uz postoval a na zmenu nazvu sa vytentoval :E

Lock :!:

Návrat na "Operačné Systémy"