AUDIO CD

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Duroniak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 260
Dátum registrácie: Št 15. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Banská Bystrica èas

AUDIO CD

Príspevok od používateľa Duroniak »

Prosim poradte nejaky dobry program na tvorbu Audio CD.
Nera som skusal ale nejak neroby dobre audio cd lebo mi ho nechce brat Hi-fi Veza :(
MB: MSI K8N NEO4; CPU: Athlon64 3000+Winchester ; HDD: Maxtor 80GB; GRAFA: ATI Radeon X600(Pci-e) 256MB; RAM: 512MB (Canion); DVD ROM: LG 4167 b bulk; +Fáááááááájna BEDNA
Používateľov profilový obrázok
AjsTi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Št 31. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Ba-To

Príspevok od používateľa AjsTi »

Ak mas original cd , naco vyrabas kopie ? Ak mas stiahnute mp3 , je to warez. Takze ? A ak uz palis v nero , pal pomalou rychlostou maximalne 10x , niektore starsie prehravace maju s cd ktore su vypalene viac ako 10x problem prehrat.
8F. Nepocujes , nevidis , nevies. GUGL nieje iba vyhladavanie , je to ZIVOTNA FILOZOFIA. GUGL som JA.
Používateľov profilový obrázok
Duroniak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 260
Dátum registrácie: Št 15. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Banská Bystrica èas

Príspevok od používateľa Duroniak »

ok skusim
poradte este nejaky soft
MB: MSI K8N NEO4; CPU: Athlon64 3000+Winchester ; HDD: Maxtor 80GB; GRAFA: ATI Radeon X600(Pci-e) 256MB; RAM: 512MB (Canion); DVD ROM: LG 4167 b bulk; +Fáááááááájna BEDNA
Používateľov profilový obrázok
Marek
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 740
Dátum registrácie: So 16. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Chorvátsky Grob

Príspevok od používateľa Marek »

No Nero je podla mna uplne v pohode. Staci len palit rychlostou 16x a mensou a hlavne pouzivat kvalitne media. Mne sa do veze osvedcili Verbatimy so SuperAzo ochranou-to su tie modre a uplne najlepsie bude pouzivat media oznacene Audio (tie su ale o dost drahsie) alebo 650MB media, ak sa daju este zohnat.

@AjsTi: Neviem co tu do toho motas warez. Svoje original CD moze prepalovat kolko len chce pre vlastne potreby (napriklad jedno na doma, jedno do auta...) a mozno ze ma mp3 legalne kupene. On potreboval vedet ako to ma napalovat a podla mna nejde priamo o warez, alebo tu aspon nebolo o tom reci. A tu na fore je podla mna viacero takychto threadov, kde chce niekto poradit, a kopa ludi ho hned odsudi ze sem taha warez, aj ked to warez nemusi byt. Nepotrebujem mat s tebou nejaky konflikt, len som tu vyjadril svoj nazor ako to vnimam ja.
Používateľov profilový obrázok
AjsTi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Št 31. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Ba-To

Príspevok od používateľa AjsTi »

To cele co si napisal na X riadkov som napisal do dvoch. Ale ked uz si zacal a nestes mat konflikt :D mohol by si mi dat link , kde si legalne kupim kvalitne mp3. OT/
8F. Nepocujes , nevidis , nevies. GUGL nieje iba vyhladavanie , je to ZIVOTNA FILOZOFIA. GUGL som JA.
Používateľov profilový obrázok
Patko19
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 959
Dátum registrácie: Pi 22. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: prievidza

Príspevok od používateľa Patko19 »

audio cd palim cez linux a palim ho 1x speed teda 80 minut :). neslo by o ten linux ale nero vo win mi pali minimalne 12x takze ten linux
niekde na kluci je salx live cd a K3B ( napalovaci soft)
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4592
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Príspevok od používateľa killswitch »

AjsTi napísal:...kde si legalne kupim kvalitne mp3.
kvalitne asi nikde z povahy formatu...(ak by si to myslel vazne, tak tu je to lacne: http://www.allofmp3.com )
moze ist aj o vlastnu tvorbu, fakt do toho netahajme warez pokial sa to nepreukaze.
napadla ma este moznost prekonvertovat subory do WAV alebo nejakeho formatu, ktory podporuje veza a potom to vypalit ako dataCD...
Používateľov profilový obrázok
Duroniak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 260
Dátum registrácie: Št 15. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Banská Bystrica èas

Príspevok od používateľa Duroniak »

kua som to napalil a veza to aj vezme ale strasne dlho nacitava pesnicky hlavne tie prve, posledne vezme hned
MB: MSI K8N NEO4; CPU: Athlon64 3000+Winchester ; HDD: Maxtor 80GB; GRAFA: ATI Radeon X600(Pci-e) 256MB; RAM: 512MB (Canion); DVD ROM: LG 4167 b bulk; +Fáááááááájna BEDNA
Používateľov profilový obrázok
AjsTi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Št 31. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Ba-To

Príspevok od používateľa AjsTi »

Duroniak napísal:kua som to napalil a veza to aj vezme ale strasne dlho nacitava pesnicky hlavne tie prve, posledne vezme hned
A akou rychlostou si napaloval a na ake media ?
8F. Nepocujes , nevidis , nevies. GUGL nieje iba vyhladavanie , je to ZIVOTNA FILOZOFIA. GUGL som JA.
Používateľov profilový obrázok
Duroniak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 260
Dátum registrácie: Št 15. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Banská Bystrica èas

Príspevok od používateľa Duroniak »

4x NA TRAXDATY
MB: MSI K8N NEO4; CPU: Athlon64 3000+Winchester ; HDD: Maxtor 80GB; GRAFA: ATI Radeon X600(Pci-e) 256MB; RAM: 512MB (Canion); DVD ROM: LG 4167 b bulk; +Fáááááááájna BEDNA
Používateľov profilový obrázok
dexterav
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 22025
Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2002, 02:00
Bydlisko: Sered´

Príspevok od používateľa dexterav »

Duroniak napísal:4x NA TRAXDATY
ja to vidim na tu vezu...
Spoiler: ukázať
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X32GB6,8GHz CL32 Vengeancel, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s+A50s+T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X


motto1:Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, Jack O'Neill
motto4:Nikdy nič nieje ľahké, Zeddicus Zu'l Zorander
Používateľov profilový obrázok
Marek
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 740
Dátum registrácie: So 16. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Chorvátsky Grob

Príspevok od používateľa Marek »

Ja som mal tiez takyto problem s vezou, znizenie rychlosti palenia pomohlo ale stale to nebolo ono, stacilo vycistit optiku vo vezi a bere kraasne vsetko.

Návrat na "Programy a problémy s nimi"