Zhanam 32" 1440p IPS monitor, na office(word, excel) a na hry, mozno obcas film... Potesil by do 300€ ale cim menej tym menej.
Dal som hore uvedene parametre(+ filter na 100hz a viac) do alzy a vyhodilo mi tieto 4
https://www.alza.sk/31-5-acer-nitro-gam ... escription
https://www.alza.sk/31-5-hp-omen-32q-d7870268.htm
https://www.alza.sk/31-5-gigabyte-gs32qa-d13111678.htm
https://www.alza.sk/32-samsung-odyssey- ... 995766.htm
Ide o nahradu za AOC q3279vwfd8 s ktorym som bol nadmieru spokojny, akurat som mu nasiel nove vyuzitie.
monitor 32" 1440p IPS
- scream
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 5344
- Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
- Bydlisko: Kosice
Re: monitor 32" 1440p IPS
samsung ma 2 porty...giga neni skladom, acer jas 250 vs 400 omen...
Omen uz bral aj niekto odtial, ja som ho tiez bral jak horuceho kandidata do 300e. Vezmi omen.
Omen uz bral aj niekto odtial, ja som ho tiez bral jak horuceho kandidata do 300e. Vezmi omen.
Spoiler: ukázať
Re: monitor 32" 1440p IPS
Zobral som, mal daleko najlepsie recenie... Akurat dorucia az v nedelu tak som zvedavy.
Re: monitor 32" 1440p IPS
Prisiel, spokojnost. Neviem co viac dodat. Diky za radu.
