monitor 32" 1440p IPS

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7204
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

monitor 32" 1440p IPS

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Zhanam 32" 1440p IPS monitor, na office(word, excel) a na hry, mozno obcas film... Potesil by do 300€ ale cim menej tym menej.

Dal som hore uvedene parametre(+ filter na 100hz a viac) do alzy a vyhodilo mi tieto 4

https://www.alza.sk/31-5-acer-nitro-gam ... escription
https://www.alza.sk/31-5-hp-omen-32q-d7870268.htm
https://www.alza.sk/31-5-gigabyte-gs32qa-d13111678.htm
https://www.alza.sk/32-samsung-odyssey- ... 995766.htm


Ide o nahradu za AOC q3279vwfd8 s ktorym som bol nadmieru spokojny, akurat som mu nasiel nove vyuzitie.
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5344
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: monitor 32" 1440p IPS

Príspevok od používateľa scream »

samsung ma 2 porty...giga neni skladom, acer jas 250 vs 400 omen...

Omen uz bral aj niekto odtial, ja som ho tiez bral jak horuceho kandidata do 300e. Vezmi omen.
Spoiler: ukázať
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, Sapphire pulse 9070 15g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7204
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: monitor 32" 1440p IPS

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Zobral som, mal daleko najlepsie recenie... Akurat dorucia az v nedelu tak som zvedavy.
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7204
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: monitor 32" 1440p IPS

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Prisiel, spokojnost. Neviem co viac dodat. Diky za radu.

Návrat na "Nákupná poradňa"