Matl0.custom case |worklog| update 24.01.07

Všetko o zdrojoch, skrinkách a ich modifikovaní, o projektoch a modifikáciách všeobecne...
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa jaffar »

Ledva rozchodi komp a uz tam zenske pcha :lol:
Inak pekna praca, paci sa mi. Nahodim sem aj ja niekedy fotoze bedne...Teda keD dorobim chladenie :)
iwhy
VIP
VIP
Príspevky: 534
Dátum registrácie: Št 21. Aug, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa iwhy »

Ide ti to ozaj pekne od ruky, ale trochu si si nedal zalezat s opracovanim tych hran na plexi. Jednak tej zrazenej kolo displeja a na hrubom plexi vidno rez po priamociarke.
Používateľov profilový obrázok
CrakeN
Ban
Ban
Príspevky: 995
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: MALACKY (16)

Príspevok od používateľa CrakeN »

Rusty napísal:Pekne :) . Aky to je display a kde si ho zohnal :blind:
Ak sa nemylim, je to display z PS One. Matlo ho zohnal od Insa, bol iba jeden kus (a pokial viem, Inso ho dokonca dodal v rozmontovanom stave, pricom hovoril, ze je neposkodeny).
Používateľov profilový obrázok
Matl0_w1C
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 630
Dátum registrácie: Po 23. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa Matl0_w1C »

iwhy napísal:Ide ti to ozaj pekne od ruky, ale trochu si si nedal zalezat s opracovanim tych hran na plexi. Jednak tej zrazenej kolo displeja a na hrubom plexi vidno rez po priamociarke.
no ja som sa snazil, len ono to lepsie ani neslo :lol: , som rad ze aspon otacky idu nastavit na tej pilke :red: , no a ze na hrubom rezi je vidiet rez po priamociarke nieje az tak pravda, nieje to vidiet a je to rez po cirkularke :P . .. keby som mal doma acetylenovy horak alebo aspon autogen tak by hrany vyzerali troska inaksie :)

displej je z lcd na ps one, od insa chodil mi asi dva tyzdne, pisal ze je komplet , ze ho mal doma rozobraty som vedel, ale ze mi domov prisiel rozobraty a ani jediny srobik, hmm. . .

ako to vyzera tak s tymi hranami nieco spravim alebo cely predny panel novy ale ten sa mi velmi nechce robit novy pretoze sa obavam ze by to lepsie uz nebolo :lol:

v priebehu tyzdna bude dalsi update, dal som si narezat dosky , typek na masine nareze. . .
Brm brm wrrrrrrrrrrr.. gotcha!..
Používateľov profilový obrázok
Rusty
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 793
Dátum registrácie: Ne 05. Jún, 2005, 02:00
Bydlisko: Bratislava (29)

Príspevok od používateľa Rusty »

Ach jaj. Vsetci ten display zozenu, len ja sa k nemu neviem nikde dostat :cry: .
Používateľov profilový obrázok
Bdurex
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 922
Dátum registrácie: So 27. Máj, 2006, 02:00
Bydlisko: Humenné (20)

Príspevok od používateľa Bdurex »

Paradajka tip top :wink: .Aplaus :bravo: :clap: .Hej a super pozadie mas :wink: .Joj tie zenske.
Powered by Core i7 2G & Samsung Galaxy S III
Používateľov profilový obrázok
Matl0_w1C
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 630
Dátum registrácie: Po 23. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa Matl0_w1C »

takze po dlhsom case update, treba oprasit trochu temu...
skola skola skola, berie moj drahocenny cas :wink:

takze uz mam doma narezane aj ostatne dosky (cez sviatky zadarmo ani kura nehrabe :lol: )

takze do bocnej steny (lavej) kde sa aj nachadza cpu, som vyrezal okno. najprv som si vsetko z druhej strany naznacil a potom som v rohoch vyvrtal diery (cca2mm) , aby som mohol z tej krajsej strany zacat vrtat okraje. pouzil som plochy vrtak(priemer 20mm, inak vyborna vec aj na plexi) , potom strany s priamociarou pilkou(docela nahrubo) a potom uz iba dobrusovanie pilnikom...

moj skill s drevom nieje nejak dobry (=ziadny) :P avsak vyrezana diera je po pilnikovani a este nerovnosti zbrusim, kraje su teraz ostre ale budu oble.

Obrázok
fotecka, vidno este nezabrusene rohy, na lavom kraji je odstipnute, ale to zrusim pretoze okraj bude tak cca 5mm(teraz tak 2-3mm a v rohoch vobec, tie som nerobil)

este mam taku otazku... plexi mam dat na bocnicu zpredu alebo zozadu? myslim ze aj z predu take precnievajuce tak5mm by mohlo vyzerat docela dobre... este skusim cervene aj cire...

Obrázok
prilozene k case, takto nejak by to malo vyzerat

Obrázok
cela case, drzi to len silou vole.. :D

EDIT:
,mal som cas tak som trochz pracoval na bocnici, teraz uz to je lepsie...

Obrázok
Obrázok
Brm brm wrrrrrrrrrrr.. gotcha!..
Používateľov profilový obrázok
Matl0_w1C
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 630
Dátum registrácie: Po 23. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa Matl0_w1C »

dalsie fotky, uz zbrusene bocnice , displej

Obrázok
pohlad z boku, zrezana bocnica, klasika priamociarka+ pilnik
Obrázok
pohlad zozadu...
Obrázok
pohlad na tie ubohe creva :lol:
Obrázok
Naposledy upravil/-a Matl0_w1C v So 03. Mar, 2007, 00:00, upravené celkom 1 krát.
Brm brm wrrrrrrrrrrr.. gotcha!..
Používateľov profilový obrázok
Matl0_w1C
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 630
Dátum registrácie: Po 23. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa Matl0_w1C »

takze mali upiik, kde je vidiet akym sposobom cca pracujem s tym drefkom...
je to diera pre konektor na graficku kartu, konektor d-sub..
za dierou v preglejke je este asi 14mm medzera, je tam preto este 10mm plexi ktore bude podsvietene na cerveno, vznikne teda taky "tunel"

takze zaklad:vsetko co najprestnejsie naznacit/narysovat, da sa aj priamo na drevo ibaze na cierne... tak som pouzil maliarsku papierovu pasku, dobre sa s tym pracuje(dobre sa na to pise & po odstraneni nezanechava stopy po lepidle)
Obrázok
potom spravit v rohoch diery (plochy vrtak 14mm). ak chcete kolme rohy, musite spravit zaciatocnu dieru pre pilku niekde pri strede.
Obrázok
nahrubo vyrezane priamociarou pilou (+nastavec na masiv) teraz treba pilniky a smirgel...
Obrázok
dieru je lepsie mat pri smirglovani a pilnikovani oblepenu paskou, teda jej okolie, aby sme velmi neposkrkali drevo... vlasna skusenost :cry:
Obrázok
plexi 10mm opracovane rovnakym sposobom, len po bruseni "nahrubo"
Naposledy upravil/-a Matl0_w1C v Pi 02. Mar, 2007, 23:59, upravené celkom 1 krát.
Brm brm wrrrrrrrrrrr.. gotcha!..
iwhy
VIP
VIP
Príspevky: 534
Dátum registrácie: Št 21. Aug, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa iwhy »

Mi napadlo...chces robit na tom nejaku povrchovu upravu? Ze hrany opaskujes alebo co?
Používateľov profilový obrázok
Matl0_w1C
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 630
Dátum registrácie: Po 23. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa Matl0_w1C »

dik za postreh, ale urcite nie... dyhy na okraje urcite davat nebudem, kedze je to preglejka tak mozem vyuzit docela dobru strukturu latky... ine by bolo kebyze pracujem napr s drevotrieskou, to by islo do farby cele... ja chcem prave aby bolo vidiet ze je to drevo :wink: .... alebo to vyzera divne, zle :?
Brm brm wrrrrrrrrrrr.. gotcha!..

Návrat na "Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty"