Folia na notebook

Všetko o zdrojoch, skrinkách a ich modifikovaní, o projektoch a modifikáciách všeobecne...
BaM
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 593
Dátum registrácie: Po 05. Apr, 2004, 14:00
Bydlisko: Praha (34)

Folia na notebook

Príspevok od používateľa BaM »

tak som sa inspiroval :)
co poviete natoto, hodi sa to na veko?

veko
Obrázok
drazka pre foliu
Obrázok
navrhovana folia, zatial som zohnal len takuto, folia je priesvitna a strieborna farba veka dodava farbe lesklost. Je to NTB pre mna cize pansky model, ale tie motiliky mi akosi pasovali (a nic lepsieho zatial nemam).
Obrázok
vas nazor ???
ASUS - Jamo - Panasonic - Technics - LG
BaM
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 593
Dátum registrácie: Po 05. Apr, 2004, 14:00
Bydlisko: Praha (34)

Príspevok od používateľa BaM »

tak a vyzera to takto :)Obrázok
ASUS - Jamo - Panasonic - Technics - LG
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

podla mna vyzera velmi dobre, hoc pre chalana, ale aj tak, uplne to zmenilo velkost toho booku, vyzera o dost mensi takto. inac, aky to je material, minule som sa s priatelkynim ocom bavil na tuto temu. najprv som navrhoval zivicove nalepky ( to su tie take asi 2mm hrube) lenze bolo by to tazke, drahe, neni to az tak velmi odolne oteru a ostava po tom lepidlo. ale na tychto foliach sme sa nejak zhodli a chcelo by to len presne rozmery, a mozno by im to stalo zato vyrobit nieco take.
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
1starwalker

nalepky na notebook

Príspevok od používateľa 1starwalker »

Nazdar chalani, ja som nedavno nasiel firmu, ktora vyraba tieto folie na notebooky uz aj na slovensku, docital som sa o nej v recenzii najnocsieho cisla casaku xxxxx. Firma sa vola TOPSKIN.SK . Celkom pekne motivy maju a co je podla mna super tak si mozte zaslat aky kolvek vlastny obrazok a vyrobia vam "novu kozu" na mieru.

Premazana reklamna cast prispevku by crux

Návrat na "Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty"