Novinky...?

Všetko o procesoroch vrátane ich pretaktovania...
Používateľov profilový obrázok
Petoooo
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 414
Dátum registrácie: So 30. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice-Sídlisko

Novinky...?

Príspevok od používateľa Petoooo »

Takze kedze som tu dlho nebol nemam takmer absolutne sajnu o vyvine procesorov, jasne kukol som ine thready, ale podla mna by nebolo na skodu zalozit jeden thread v ktorom by sa pisali novinky z vyvoja (a bolo by to vsetko pekne pokope a nie vzdy iny thread)...co vy nato? :!:
Cedar Mill in progress, for short period of time
Používateľov profilový obrázok
Tomasjerry
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2273
Dátum registrácie: St 12. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA (work) Velke Levare (home)

Príspevok od používateľa Tomasjerry »

Hmm ja bych to bral, ale o novych CPU-ckach je tu min jeden iny tread, takze neviem neviem, bodlo by hlasovanie :)
AMD Ryzen™ 7 3700X, ASROCK X470 Taichi, 16 GB RAM 3200 MHz, ASUS 2080Ti, Samsung SSD 256GB + Samsung Evo SSD 256GB + 2TB HDD,LG DVD +/-rw, Frakcial 600 W Newton R3
To vsetko v LIAN LI PC-X1000 :)
Používateľov profilový obrázok
Petoooo
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 414
Dátum registrácie: So 30. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice-Sídlisko

Príspevok od používateľa Petoooo »

Tomasjerry napísal:Hmm ja bych to bral, ale o novych CPU-ckach je tu min jeden iny tread, takze neviem neviem, bodlo by hlasovanie :)

no sak toto myslim ze by sa mohol ten novy thread pre prehladnost urobit....ide o to ze akonahle je nejaka novinka tak sa zaklada novy thread a je to neprehladne.....a diskusia k tomuto threadu by bola oddelena, cakam na odpovede alebo pripomienky ostatnych, aby sa to co najskor "spustilo". :)
Cedar Mill in progress, for short period of time
Používateľov profilový obrázok
S4ne
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 620
Dátum registrácie: Št 04. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Príspevok od používateľa S4ne »

myslim ze je to dobry napad
Používateľov profilový obrázok
Gudas
VIP
VIP
Príspevky: 6514
Dátum registrácie: Po 09. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Rudina (27)

Príspevok od používateľa Gudas »

Hmm...ono by nebol problem pisat thread s novinkami...ale problem by bol s postami, ktore by boli okolo toho...cize odpovede typu: to bude super, to si kupim...kedy to uz bude...podla mna...ja si myslim...
Ak to ma byt thread s novinkami, tak sa musime takychto postov vyvarovat.
Som ochotny takyto thread zalozit a pravidelne doplnat...no chcelo by to este "pozehnanie" od moderatora/admina :)
Viac by sa ale taketo cosi ujalo priamo na hlavnej stranke...ale na to si (zatial) moc netrufam...
Spoiler: ukázať
Desktop| ASRock Z68 Pro3-M | Core i3 3220 @ 3,4GHz + Phanteks PH-TC14PE (pasívne) | 12GiB DDR3 1333MHz | MSI GTX760 Gaming | SuperFlower Golden King 550W 80+ Platinum | Crucial m4 256GB + WD 1TB Red 2,5" 5400rpm @ Scythe Quiet Drive| Fractal Design Define Mini + Nexus D12SL-12 + Noiseblocker PK-1 + Scythe Gentle Typhoon | LG IPS235 + LG L225WT | Creative Inspire T2900 + Beyerdynamic DT990 Pro + Creative X-Fi HD | Logitech MX1100 + QcK Steel mini
Laptop| Acer Aspire One 753 | Celeron U3400 (1,06GHz) | 2x2GiB DDR3 | A-DATA S599 128GB
PC.sk IRC kanál PC.sk
Práve testujem: - Next: -
Používateľov profilový obrázok
sm_oOx^
VIP
VIP
Príspevky: 3368
Dátum registrácie: Ut 24. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: nitra

Príspevok od používateľa sm_oOx^ »

...kto chce pisat novinky, ma moznost sa realizovat na hlavnej stranke :wink:
Používateľov profilový obrázok
Petoooo
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 414
Dátum registrácie: So 30. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice-Sídlisko

Príspevok od používateľa Petoooo »

to gudas:S tymi postmi mas pravdu, ale ako som napisal, vytvoril by sa dalsi thread pod nazvom napr.:Diskusia k threadu Novinky...abo daco take

to sm_oOx^:hej , na hlavnej stranke je to najlepsie....ale menej prehladne , je tam vsetko zmiesane dokopy, nie su oddelene temy...a aj tak akonahle je nejake novinka crux alebo hocikto (najcastejsie on) vytvara zakazdym novy thread.....nedame hlasovanie?? :idea:
Cedar Mill in progress, for short period of time
Používateľov profilový obrázok
Gudas
VIP
VIP
Príspevky: 6514
Dátum registrácie: Po 09. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Rudina (27)

Príspevok od používateľa Gudas »

sm_oOx^ ma asi pravdu...taketo novinky patria na uvodnu stranku...keby tu bol 1 thread, po dvoch-troch mesiacoh by bol uplne neprehladny s mnohymi stranami...a po pol roku/roku by to uz narastlo do velkych rozmerov a nikto by to necital...
Spoiler: ukázať
Desktop| ASRock Z68 Pro3-M | Core i3 3220 @ 3,4GHz + Phanteks PH-TC14PE (pasívne) | 12GiB DDR3 1333MHz | MSI GTX760 Gaming | SuperFlower Golden King 550W 80+ Platinum | Crucial m4 256GB + WD 1TB Red 2,5" 5400rpm @ Scythe Quiet Drive| Fractal Design Define Mini + Nexus D12SL-12 + Noiseblocker PK-1 + Scythe Gentle Typhoon | LG IPS235 + LG L225WT | Creative Inspire T2900 + Beyerdynamic DT990 Pro + Creative X-Fi HD | Logitech MX1100 + QcK Steel mini
Laptop| Acer Aspire One 753 | Celeron U3400 (1,06GHz) | 2x2GiB DDR3 | A-DATA S599 128GB
PC.sk IRC kanál PC.sk
Práve testujem: - Next: -
Používateľov profilový obrázok
sm_oOx^
VIP
VIP
Príspevky: 3368
Dátum registrácie: Ut 24. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: nitra

Príspevok od používateľa sm_oOx^ »

v tom ale vam nikto nebrani. kludne zakladajte samostatne thready o novinkach v oblasti procesorov... len to uvitam. zjednoteny "novinkovy" thread povazujem vsak za casom velmi neprehladny...
a aj tak akonahle je nejake novinka crux alebo hocikto (najcastejsie on) vytvara zakazdym novy thread
Používateľov profilový obrázok
Petoooo
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 414
Dátum registrácie: So 30. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice-Sídlisko

Príspevok od používateľa Petoooo »

no ok 8) , asponze som mal napad nejako to tu vylepsit..idem rozmylsat dalej :) , ale diky za zaujem sm_oOx^ , asponze jeden moderator sa k tomu vyjadril :P
btw:a si myslim ze ten jeden thread by az tak neprehladny nebol...ved novinky zo sveta procesorov nie su kazdy jeden den :D
Cedar Mill in progress, for short period of time
Používateľov profilový obrázok
palee
VIP
VIP
Príspevky: 1598
Dátum registrácie: Pi 19. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Kráľovský Chlmec

Príspevok od používateľa palee »

Petoooo napísal:ved novinky zo sveta procesorov nie su kazdy jeden den :D
ale staci 1 novinka za tyzden... k tomu aspon 5 komentarov, na kazdu potom zas aspon 5 Dalsich komentarov typu ako sa tu uz pisalo ( myslim si a nemas pravdu a uz si to idem kupit a kedy to bude u nas...atD.).. za mesiac by to uz bolo tak obrovske, ze by to nikto necital... a to som este pisal malo... :)

ak je nejaka novinka, aj tak niekto zalozi thread a tam sa o tom diskutuje... a a ak niekto hlada nejake info, tak ma aspon nejaku sancu to najst... :D

ale bolo to dobre myslene :)
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4582
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Príspevok od používateľa killswitch »

ja neviem, ale to uz vychadzaju nove procaky kazdy tyzden? :wink:
Používateľov profilový obrázok
Petoooo
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 414
Dátum registrácie: So 30. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice-Sídlisko

Príspevok od používateľa Petoooo »

to palee:uz 2.x to pisem....vytvoril by sa pridruzeny thread specialne na diskusiu..ten primarny by bol len na tie novinky...chapete? :!: :?:
napr.:tak to je v threade:maximalne dosiahnute takty procesorov.... :wink:
Cedar Mill in progress, for short period of time
Používateľov profilový obrázok
palee
VIP
VIP
Príspevky: 1598
Dátum registrácie: Pi 19. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Kráľovský Chlmec

Príspevok od používateľa palee »

Petoooo napísal:to palee:uz 2.x to pisem....vytvoril by sa pridruzeny thread specialne na diskusiu..ten primarny by bol len na tie novinky...chapete? :!: :?:
napr.:tak to je v threade:maximalne dosiahnute takty procesorov.... :wink:
v pohode.. ja som len povedal svoj nazor... mne to vyhovuje tak, ako to bude/je... :)
Používateľov profilový obrázok
Bikermotyl
VIP
VIP
Príspevky: 3253
Dátum registrácie: Ne 22. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Brezová pod Bradlom

Príspevok od používateľa Bikermotyl »

Aky ma vyznam debata skåzajuca uz k OT o niecom imaginarnom? Asi ani velmi ziaden.

Zamer , ci myslienkla zalozit sustredeny novinkovy topic nie je rozhodne tou najlepsou. Charakteristika jednym slovom - neprehladnost.

Ak sa objavi nieco nove, treba zalozit samostatny topic a v nom diskutovat vyhradne o tej novej veci. Ak si to nevie niekto v tejto podobe vysledovat, ako by chcel vysledovat diskusny thread k topicu zaoberajucemu s viacerymi novinkami??? Jeden post o najnovsej veci a Dalsi o predchadzajucej, same citacie a poriadny gulas.

Jednoducho, nova vec = novy topic s diskusiou. Nic prehladnejsie nemoze existovat.

Návrat na "Procesory"