Modra smrt - bezdovodne

Všetko o operačných systémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
LittleMan
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 810
Dátum registrácie: Pi 27. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: NR - okolie, Brno

Modra smrt - bezdovodne

Príspevok od používateľa LittleMan »

Zdravim, vcera som si po hokeji isiel zapnut pc, ale po nacitani systemu (ked sa malo zobrazit prihlasovacie okno) mi zhasol monitor, chvilu nic, potom naskocila prazdna obrazovka s kurzorom mysi a nic dalej - asi po minute naskocila BSOD, ktora tentokrat nenapovedala absolutne nic - ved posudte sami LINK

A terazto najpodstatnejsie - neinstaloval som absolutne ziadny sofrware, ani som nic neodinstaloval, dokonca nemam ani novy hardware (ani stary som neodpojil) takze naozaj nerozumiem, co sa vlastne stalo .... Po restarte pc nabehlo totiz uplne normalne ....
Naposledy upravil/-a LittleMan v Pi 26. Okt, 2007, 20:14, upravené celkom 1 krát.
Life is short - enjoy it!
HP ProBook 6470b, 8GB RAM, SSD | Intel Pentium 4 2.80GHz, 2xKingston DDR 512MB, Intel D875PBZ, Radeon 9800XT, 3×SATA (600GB)
Používateľov profilový obrázok
djkakadu
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 920
Dátum registrácie: Ut 05. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Humenné (23)

Príspevok od používateľa djkakadu »

Takze uz NO PROBLeM?
djk@k@du ! oNLy All
LittleMan
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 810
Dátum registrácie: Pi 27. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: NR - okolie, Brno

Príspevok od používateľa LittleMan »

da sa povedat ze no problem, ale zaujima ma, preco to spravilo .... nemalo k tomu dovod ...
Life is short - enjoy it!
HP ProBook 6470b, 8GB RAM, SSD | Intel Pentium 4 2.80GHz, 2xKingston DDR 512MB, Intel D875PBZ, Radeon 9800XT, 3×SATA (600GB)
Používateľov profilový obrázok
djkakadu
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 920
Dátum registrácie: Ut 05. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Humenné (23)

Príspevok od používateľa djkakadu »

Windows robi vela veci bezdovodne. Netreba sa nad tym pozastavovat.
djk@k@du ! oNLy All
Používateľov profilový obrázok
Bikermotyl
VIP
VIP
Príspevky: 3253
Dátum registrácie: Ne 22. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Brezová pod Bradlom

Príspevok od používateľa Bikermotyl »

Nad takym niecim sa prave pozastavit treba. Nic nie je bezdovodne i keD sa jedna o (obcas nepredvitatelne) Widly.
Kazdy takyto "zahadny"BSOD moze nieco predznamenat.

I keD samotny microsoft v rozsiahlom clanu popisuje priciny chyby IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL v ovladacoch, mohli by sa tymto neprijemnym "modrym" sposobom skor prejavit napr. i zacinajuce problemy s pamatami.

Moze to byt naozaj len nevysvetlitelny jediny BSOD, ale i nemusi. Pri druhom takom by som uz vazne uvazoval o odtestovani HW v compe. Istota je istota.
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4595
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Príspevok od používateľa killswitch »

tuto hlasku mi hadzalo v BSOD pri zlej ramke... ale moze to byt naozaj hoci co...
LittleMan
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 810
Dátum registrácie: Pi 27. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: NR - okolie, Brno

Príspevok od používateľa LittleMan »

pokial je to naozaj ramka, tak dufam, ze plati dozivotna zaruka pre kingston ...

ale zatial to ide v poriadku, takze obavy nemam ...
Life is short - enjoy it!
HP ProBook 6470b, 8GB RAM, SSD | Intel Pentium 4 2.80GHz, 2xKingston DDR 512MB, Intel D875PBZ, Radeon 9800XT, 3×SATA (600GB)
Používateľov profilový obrázok
srebalat
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1494
Dátum registrácie: Št 10. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Štrba (33)

Príspevok od používateľa srebalat »

mne raz vyhadzovalo BSOD asi kazdych 10minut a zistil som ze to bolo tym, ze som mal ramky pretaktovane.. teraz mi to hodilo zatial len raz a uz dlllllho dlho nie.. takze ich mam na default.. :(
Desktop: Intel AMD Ryzen 3 3100 GIGABYTE A520M K V2 XFX Speedster SWFT 210 AMD Radeon RX 6600 Patriot P300 512 GB 16GB DDR4 3600MHz FSP Fortron SFX PRO 450W jonsbo c6 white 24.5" MSI MAG 256F Logitech Z-4e Logitech MX Keys + Logitech PRO X SUPERLIGHT + SteelPad QCK mini
LAN NB: Macbook pro 15 2007 Intel Core 2 Duo T7500 GeForce 8600M GT 128MB 32gb SSD 3GB DDR2 1333mhz Razer Krait + SteelPad QCK mini
Mobile: Iphone 14 128gb + Iphone SE 2020 64gb + iPad Pro 12.9" + Apple Watch 10
TV: LG OLED48A1
Používateľov profilový obrázok
Mates22
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Ut 03. Apr, 2007, 08:00
Bydlisko: Jaslovské Bohunice

:)

Príspevok od používateľa Mates22 »

mne to mi nule vyhodilo tiez pri strarte pc bezdvovodne resetol som islo setko ok ale pre istotu som spustil nod32 scan aspon systemoveho dysku . (ostatne sa mi nechcelo) nasiel nejaky virus a odvtedy nic

Návrat na "Operačné Systémy"