Zdravim, vcera som si po hokeji isiel zapnut pc, ale po nacitani systemu (ked sa malo zobrazit prihlasovacie okno) mi zhasol monitor, chvilu nic, potom naskocila prazdna obrazovka s kurzorom mysi a nic dalej - asi po minute naskocila BSOD, ktora tentokrat nenapovedala absolutne nic - ved posudte sami LINK
A terazto najpodstatnejsie - neinstaloval som absolutne ziadny sofrware, ani som nic neodinstaloval, dokonca nemam ani novy hardware (ani stary som neodpojil) takze naozaj nerozumiem, co sa vlastne stalo .... Po restarte pc nabehlo totiz uplne normalne ....
Modra smrt - bezdovodne
-
LittleMan
- Používateľ

- Príspevky: 810
- Dátum registrácie: Pi 27. Máj, 2005, 20:00
- Bydlisko: NR - okolie, Brno
Modra smrt - bezdovodne
Naposledy upravil/-a LittleMan v Pi 26. Okt, 2007, 20:14, upravené celkom 1 krát.
Life is short - enjoy it!
HP ProBook 6470b, 8GB RAM, SSD | Intel Pentium 4 2.80GHz, 2xKingston DDR 512MB, Intel D875PBZ, Radeon 9800XT, 3×SATA (600GB)
HP ProBook 6470b, 8GB RAM, SSD | Intel Pentium 4 2.80GHz, 2xKingston DDR 512MB, Intel D875PBZ, Radeon 9800XT, 3×SATA (600GB)
- Bikermotyl
- VIP

- Príspevky: 3253
- Dátum registrácie: Ne 22. Máj, 2005, 20:00
- Bydlisko: Brezová pod Bradlom
Nad takym niecim sa prave pozastavit treba. Nic nie je bezdovodne i keD sa jedna o (obcas nepredvitatelne) Widly.
Kazdy takyto "zahadny"BSOD moze nieco predznamenat.
I keD samotny microsoft v rozsiahlom clanu popisuje priciny chyby IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL v ovladacoch, mohli by sa tymto neprijemnym "modrym" sposobom skor prejavit napr. i zacinajuce problemy s pamatami.
Moze to byt naozaj len nevysvetlitelny jediny BSOD, ale i nemusi. Pri druhom takom by som uz vazne uvazoval o odtestovani HW v compe. Istota je istota.
Kazdy takyto "zahadny"BSOD moze nieco predznamenat.
I keD samotny microsoft v rozsiahlom clanu popisuje priciny chyby IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL v ovladacoch, mohli by sa tymto neprijemnym "modrym" sposobom skor prejavit napr. i zacinajuce problemy s pamatami.
Moze to byt naozaj len nevysvetlitelny jediny BSOD, ale i nemusi. Pri druhom takom by som uz vazne uvazoval o odtestovani HW v compe. Istota je istota.
- killswitch
- VIP

- Príspevky: 4595
- Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
- Bydlisko: BA-Okolie
mne raz vyhadzovalo BSOD asi kazdych 10minut a zistil som ze to bolo tym, ze som mal ramky pretaktovane.. teraz mi to hodilo zatial len raz a uz dlllllho dlho nie.. takze ich mam na default.. 
Desktop: Intel AMD Ryzen 3 3100 GIGABYTE A520M K V2 XFX Speedster SWFT 210 AMD Radeon RX 6600 Patriot P300 512 GB 16GB DDR4 3600MHz FSP Fortron SFX PRO 450W jonsbo c6 white 24.5" MSI MAG 256F Logitech Z-4e Logitech MX Keys + Logitech PRO X SUPERLIGHT + SteelPad QCK mini
LAN NB: Macbook pro 15 2007 Intel Core 2 Duo T7500 GeForce 8600M GT 128MB 32gb SSD 3GB DDR2 1333mhz Razer Krait + SteelPad QCK mini
Mobile: Iphone 14 128gb + Iphone SE 2020 64gb + iPad Pro 12.9" + Apple Watch 10
TV: LG OLED48A1
LAN NB: Macbook pro 15 2007 Intel Core 2 Duo T7500 GeForce 8600M GT 128MB 32gb SSD 3GB DDR2 1333mhz Razer Krait + SteelPad QCK mini
Mobile: Iphone 14 128gb + Iphone SE 2020 64gb + iPad Pro 12.9" + Apple Watch 10
TV: LG OLED48A1
- Mates22
- Nový používateľ

- Príspevky: 9
- Dátum registrácie: Ut 03. Apr, 2007, 08:00
- Bydlisko: Jaslovské Bohunice
:)
mne to mi nule vyhodilo tiez pri strarte pc bezdvovodne resetol som islo setko ok ale pre istotu som spustil nod32 scan aspon systemoveho dysku . (ostatne sa mi nechcelo) nasiel nejaky virus a odvtedy nic

