Firefox a mrznutie pri downloade

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
JaMi
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 40
Dátum registrácie: Št 03. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Povazska Bystrica

Firefox a mrznutie pri downloade

Príspevok od používateľa JaMi »

v poslednej dobe mam dost velky problem pri stahovani obrazkov a celkovo akychkolvek suborov, predtym stym nebol problem, zadal som kam sa ma subor ulozit a za chvilu to bolo stiahnute, teraz ked zadam kam sa to ma ulozit tak firefox uplne zamrzne a nereaguje aj 5-10 minut, potom len vyhodi ze je subor uspesne stiahnuty, trva to aj ked ma subor len par kb, v spravcovi stahovania mam uz nieco cez 3000 suborov ale po jednom to mazat by som prisiel o rozum, nemoze to byt v tom?
Používateľov profilový obrázok
sweet
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 480
Dátum registrácie: Ut 14. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Príspevok od používateľa sweet »

neviem ci to bude v tom ale v spravcovi sa daju vymazat vsetky normalne.nemusis mazat po jednom
CPU: Intel C2D E8200 2,66@3GHz Cooling: Intel Box MB: ASUS P5G41T-M LX V2 HDD: WD 160GB 7200ot SATA RAM: Kingston HyperX Blue 4GB DDR3 VGA: ASUS GTX 280 1GB DVDRAM: Toshiba-Samsung SH-S202 SOUND: 5.1 LCD: Benq FP91G+ PSU: Fortron BS II 500W
Používateľov profilový obrázok
JaMi
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 40
Dátum registrácie: Št 03. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Povazska Bystrica

Príspevok od používateľa JaMi »

sweet napísal:neviem ci to bude v tom ale v spravcovi sa daju vymazat vsetky normalne.nemusis mazat po jednom
skusal som tam najst nejaku polozku ktora vymaze vsetky stahovania ale nikde tam nic take nebolo ani ked som klikol pravym tlacitkom mysi, nefunguje ani ctrl+a, vzdy sa da len kazda polozka zvlast odstranit, neexistuje na to nejaky plugin?
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8697
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Príspevok od používateľa shiro »

Netrep hluposti, vidno ze si nehladal :)
V moznostiach v nast. sukromia je polozka ze "vymazat historiu stahovania pri ukonceni firefoxu" alebo daco takeho.

Návrat na "Programy a problémy s nimi"