zmena SB audigy na SB live! po stiahnuti driverov

Sem patri všetko o ovládačoch a nastaveniach ovládačov pre základné dosky, grafické karty a príslušenstvo plus všetko o nových BIOSoch, flashovaní zakladných dosiek, grafických kariet a iného HW...
Používateľov profilový obrázok
toxicator
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 278
Dátum registrácie: Ne 25. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Ilava

zmena SB audigy na SB live! po stiahnuti driverov

Príspevok od používateľa toxicator »

stiahol som si posledne ovladace na sb audigy SE a zrazu mi ju system detekuje ako sb live! neviete co to ma znamenat? tusim sb live! je horsia ako audigy, alebo sa mylim :?:
Používateľov profilový obrázok
toxicator
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 278
Dátum registrácie: Ne 25. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Ilava

Príspevok od používateľa toxicator »

tusim som vas trosku zaskocil, no co uz s vami :bye2:
Používateľov profilový obrázok
paric
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 157
Dátum registrácie: St 01. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava - Ruzinov

Príspevok od používateľa paric »

skus tie ovladace odinstalovat, restartnut system a potom ich znova nainstaluj a restartni :)
CPU:Intel C2D 6300 CHLADIC:Scythe Ninja RAM:2x1GB OCZ 800MHZ PLATINUM DDR2 MB:MSI 965-Neo F ZVUK:Creative X-FI REPRO:Creative 5.1 HDD: 250gb SATA WD DVDROM:Teac Dv-58G GPU:Leadtek 8800GT 512DD3 ZDROJ:Fortron 400W Bluestorm MYS:Razer Copperhead (Tempest Blue)+Mantis speed
Používateľov profilový obrázok
toxicator
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 278
Dátum registrácie: Ne 25. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Ilava

Príspevok od používateľa toxicator »

Teraz neviem ci si robis srandu :roll: co by to riesilo... ja som chcel vlastne iba vediet ci je to mozne aby sa nejakymi ovladacmi- softverom zmenil hardver takymto zasadnym sposobom, prip. este ci je SB live! ozaj horsia ako audigy :wink:
Používateľov profilový obrázok
paric
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 157
Dátum registrácie: St 01. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava - Ruzinov

Príspevok od používateľa paric »

NO neviem ci tieto zvukovky ? To asi nie ale graficke karty sa preflashovanim daju zmenit Myslim ze X800 GTO2 sa dala tusim na X850 alebo tak nejak ale tie mali rovnake parametre.
CPU:Intel C2D 6300 CHLADIC:Scythe Ninja RAM:2x1GB OCZ 800MHZ PLATINUM DDR2 MB:MSI 965-Neo F ZVUK:Creative X-FI REPRO:Creative 5.1 HDD: 250gb SATA WD DVDROM:Teac Dv-58G GPU:Leadtek 8800GT 512DD3 ZDROJ:Fortron 400W Bluestorm MYS:Razer Copperhead (Tempest Blue)+Mantis speed
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8596
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Príspevok od používateľa shiro »

toxicator napísal:Teraz neviem ci si robis srandu :roll: co by to riesilo... ja som chcel vlastne iba vediet ci je to mozne aby sa nejakymi ovladacmi- softverom zmenil hardver takymto zasadnym sposobom, prip. este ci je SB live! ozaj horsia ako audigy :wink:
Ale samozrejme, ovladac ti prepajkoval na zvukovke cip, takze teraz mas Live...nebud naivny jezis maria, jak mozes tresnut taku somarinu...ze zmenil hardware :lol:

Nech si ovladac kvaka co chce, ked ti zvuk ide jak ma, tak na tom nezalezi. Inak Creative ovladace su strasny paskvil, preto kazdy pouziva KX modifikovane - skus tie
Používateľov profilový obrázok
toxicator
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 278
Dátum registrácie: Ne 25. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Ilava

Príspevok od používateľa toxicator »

no takze v podstate zmenili hardware :wink: ,inak tie ovladace KX by som kde nasiel shiro, tu som nenasiel nic :?:

Návrat na "Ovládače a BIOSy"