6600GT a novy chladic

Všetko o chladení procesorov, grafických kariet, pasí­vne chladenie, ventilátory...
Používateľov profilový obrázok
maco535
Ban
Ban
Príspevky: 50
Dátum registrácie: Pi 16. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Blava

Príspevok od používateľa maco535 »

To nic :wink: A ja viem co je VGA aj kde su pamate ramky sak ja som ten PC nekupil v kope ale poskladal sam cize viem kde co je :)

//ok. takze ste si to vysvetlili, boxerske rukavice mozem vlozit naspat do skrine. dalej sa venujte uz len teme. killswitch
Používateľov profilový obrázok
NemesiS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1688
Dátum registrácie: So 27. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: KE

Príspevok od používateľa NemesiS »

takze...co este potrebujes poriesit? :red:
Powered by Lenovo R500; Sound by E-MU 0204|USB => Little Dot MK III => Beyerdynamic DT 880 600Ω
Používateľov profilový obrázok
DiwaSwina
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1187
Dátum registrácie: Po 28. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Príspevok od používateľa DiwaSwina »

NemesiS_SVK napísal:hej uz mi to doslo, aj som si myslel ze ma za to nejaky mod sprdne..
ale fakt mi to nedalo...
na druhej strane aj ja som v 14 nemal paru co je to VGA, ci kde su na nej ramky.
sory maco.
to som nemal ani ja, inak neviem co to admini hned premazavaju-clovek sa aspon pobavi, a mali by to presuvat do nejakej funny temy(na nemenovanom AS fore na to maju zvlast kategoriu pod nazvom Bordel :D )
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4592
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Príspevok od používateľa killswitch »

2DiwaSwina: boli tu dve upozornenia odo mna a jedno bikerovo. este stale si to nepochopil. bohuzial ti davam posledne a naozaj vazne varovanie, aby si sa zdrzal OT. toto plati aj pre ostatnych. zabavat sa a chatovat mozte na inych serveroch. inak budem nuteny rozdavat nasim adminom navrhy na postih. killswitch
Používateľov profilový obrázok
DiwaSwina
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1187
Dátum registrácie: Po 28. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Príspevok od používateľa DiwaSwina »

killswitch napísal:2DiwaSwina: boli tu dve upozornenia odo mna a jedno bikerovo. este stale si to nepochopil. bohuzial ti davam posledne a naozaj vazne varovanie, aby si sa zdrzal OT. toto plati aj pre ostatnych. zabavat sa a chatovat mozte na inych serveroch. inak budem nuteny rozdavat nasim adminom navrhy na postih. killswitch
:cry: :death: ukaz mi jediny OT ktory som sem postol :?: :?:
Používateľov profilový obrázok
maco535
Ban
Ban
Príspevky: 50
Dátum registrácie: Pi 16. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Blava

Príspevok od používateľa maco535 »

A dost :D Zavrite to tu lebo furt sa tu riesia blbosti cize LOCK PLS.
Používateľov profilový obrázok
DiwaSwina
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1187
Dátum registrácie: Po 28. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Príspevok od používateľa DiwaSwina »

maco535 napísal:A dost :D Zavrite to tu lebo furt sa tu riesia blbosti cize LOCK PLS.
pripajam sa - LOCK resp. vymazanie vsetkych OT
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4592
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Príspevok od používateľa killswitch »

DiwaSwina napísal:
killswitch napísal:2DiwaSwina: boli tu dve upozornenia odo mna a jedno bikerovo. este stale si to nepochopil. bohuzial ti davam posledne a naozaj vazne varovanie, aby si sa zdrzal OT. toto plati aj pre ostatnych. zabavat sa a chatovat mozte na inych serveroch. inak budem nuteny rozdavat nasim adminom navrhy na postih. killswitch
:cry: :death: ukaz mi jediny OT ktory som sem postol :?: :?:
napriklad:
to som nemal ani ja, inak neviem co to admini hned premazavaju-clovek sa aspon pobavi, a mali by to presuvat do nejakej funny temy(na nemenovanom AS fore na to maju zvlast kategoriu pod nazvom Bordel Very Happy )
//zamknute by killswitch

Návrat na "Chladiče a všetky druhy chladenia"