Orange SPV C100

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
Používateľov profilový obrázok
halflifeman
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 232
Dátum registrácie: Št 01. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Orange SPV C100

Príspevok od používateľa halflifeman »

zhanam realne pouzivane otestovane aplikacie prip. hry na telefon Orange SPV C100, ak mate niekto ozvite sa... zaujimaju ma hlavne Opera, GPRS traffic monitor, ICQ klient a cokolvek uzitocne...

napr. nieco na upravu vzhladu homescreenu, nejaky automaticky lock klavesnice, nejaky kalendar na pripominanie narodenin resp. menin a este ako by sa dalo ovplyvnit napr. aby pripomienka nejaka sa opakovala kazdy den a nie az raz za tyzden

zaujima ma aj presne nastavenie GPRS/EDGE, lebo napr. ked si pustim naraz Internet, Explorer, Opera mini a Prelude ICQ tak sa mi niekedy "pobiju" tak ze nejde net v niektorej z tychto aplikacii a nestaci ani ich cez task manager zavriet ale vypnut a zapnut cely telefon

pripadne ci je v poriadku, ze ked mam pustene ICQ tak sa mi neda dovolat, je mi jasne ze zrejme zdielaju komunikaciu a ICQ to obsadzuje...
PC: HP Z620 Workstation CPU: Intel Xeon E5 1620 4C 3.6GHz 10MB cache RAM: 32GB DDR3-1600MHz VGA: nVidia Titan Xp 12GB HDD: 2x 1TB RAID MON: 24" HP ZR2440W
PatrikL
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7403
Dátum registrácie: Ne 15. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Prievidza

Príspevok od používateľa PatrikL »

Ma uz to spv odstraneny aplication lock?
Nejake homescreeny su napr. tu - http://smartphone.krisdoff.net/portfolio.php?g=2
- na viac staci google
Odporucam este program Cool Camera (az QVGA videa) - len neviem ci to blbne len na nasom spv alebo na vsetkych :)
Vecer este dopisem Dalsie aplikacie.
Edit: tak samozrejme Total Commander a TCPMP, na internet pouzivam Operu Mini, ClearVue prehlidace dokumentov, Google Maps, Smart SS...
A hry: Worms World Party a Kevtris 2
Naposledy upravil/-a PatrikL v Št 13. Sep, 2007, 17:49, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
halflifeman
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 232
Dátum registrácie: Št 01. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Príspevok od používateľa halflifeman »

application lock som si odstranil raz ale potom som to vratil spat, vraj to robia v Orange na poziadanie?

jasne, rad prijmem konkretne linky na programy, googlil som uz ale nemam cas testovat kazdy program
PC: HP Z620 Workstation CPU: Intel Xeon E5 1620 4C 3.6GHz 10MB cache RAM: 32GB DDR3-1600MHz VGA: nVidia Titan Xp 12GB HDD: 2x 1TB RAID MON: 24" HP ZR2440W
Používateľov profilový obrázok
_skrat_
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 690
Dátum registrácie: St 08. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: Piešťany

Príspevok od používateľa _skrat_ »

no jo, tohoto mobila mam aj ja...

-na application lock je soft co ti poslu z UK,
-prelude je v poho, neviem ci sa pocas online da dovolat, neskusal som...
-papyrus ako kalendar a pripomienkovac...
-autom.zamok klavesnice mam tiez -automatic keylock...
-chronos ako poriadny budik...
-operu som mal tiez, ale nejak mi zblbla a uz nejde vobec ani po hard resete...
-pocket player je este dobry na audio a na video je TCPMP...
-a samozrejme total commander
P4 2.8 Prsctt*GA-8IK1100*80GB SATA*1,5 GB*SAMSUNG 616E*LG 4160B*Chill 400P2*Leadtek TV2000XP Expert*R9200SE*SB Audigy 2
Používateľov profilový obrázok
br4n0
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 599
Dátum registrácie: Ut 20. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava V

Príspevok od používateľa br4n0 »

Na ICQ skus JIMM a pre rady/tipy fórum xda-developers.
Používateľov profilový obrázok
halflifeman
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 232
Dátum registrácie: Št 01. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Príspevok od používateľa halflifeman »

dik pozeral som tam
PC: HP Z620 Workstation CPU: Intel Xeon E5 1620 4C 3.6GHz 10MB cache RAM: 32GB DDR3-1600MHz VGA: nVidia Titan Xp 12GB HDD: 2x 1TB RAID MON: 24" HP ZR2440W
Používateľov profilový obrázok
chinin
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 49
Dátum registrácie: St 09. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Kaltenbrunn

Príspevok od používateľa chinin »

Ja som poskusal kopu ICQ klientov do WM5 a najlepsi je Prelude. Velmi dobry je aj Jimm v Jave.
Tento podpis je v súlade s pravidlami fóra a nie sú tu skutočne žiadne obrázky.
Používateľov profilový obrázok
halflifeman
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 232
Dátum registrácie: Št 01. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Príspevok od používateľa halflifeman »

Prelude pouzivam, je dobry ale stalo sa mi ze mi vyssia verzia prestala fungovat - nechcela sa pripojit, nepomohlo mi ani odinstalovanie a nainstalovanie.
Tak som si musel dat nizsiu verziu, ktora mi sice ide, ale medzi online uzivatelmi mi ukazuje cervenych niektorych takych ktori su invisible alebo offline. Skusil som si ich manualne povymazavat, ale objavia sa mi tam znova. Dokonca aj taki, ktorych som vymazal cez ICQ6 originalne.
PC: HP Z620 Workstation CPU: Intel Xeon E5 1620 4C 3.6GHz 10MB cache RAM: 32GB DDR3-1600MHz VGA: nVidia Titan Xp 12GB HDD: 2x 1TB RAID MON: 24" HP ZR2440W
Používateľov profilový obrázok
chinin
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 49
Dátum registrácie: St 09. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Kaltenbrunn

Príspevok od používateľa chinin »

Osobne to nepovazujem za bug ale za perfektnu vec, ze medzi online uzivatelmi vidim aj tych co su v invisible, alebo zaradili mna do invisible listu.
Tento podpis je v súlade s pravidlami fóra a nie sú tu skutočne žiadne obrázky.

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"