podsvietenie klavesnice

Všetko o zdrojoch, skrinkách a ich modifikovaní, o projektoch a modifikáciách všeobecne...
Používateľov profilový obrázok
siki
Príspevky: 703
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2003, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa siki »

je to vlastne svietiaci kablik. Pre pochopenie foto
Obrázok
Sempron64 2800+|MSI K8n Neo 3|Giga-byte Radeon 9000pro @320/300|Seagate 30GB|WD 120GB SATA|CD-RW Lite-On|DVD-RW Lite-On|RAM 384MB Twinmos 266mhz|
Používateľov profilový obrázok
Wizz
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 20
Dátum registrácie: So 04. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Trencin

Príspevok od používateľa Wizz »

diky za info, pravdepodobne to skusim, kedze to az take drahe neni :)
Používateľov profilový obrázok
kOsTi
VIP
VIP
Príspevky: 2887
Dátum registrácie: Ne 08. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: BKK, Thailand

Príspevok od používateľa kOsTi »

noo vyzera to nice: http://www.sunbeamtech.com/PRODUCTS/EL%20WIRE.HTML

este taka otazka (dost blba ale neda mi)... videl som ten el-wire v computer-shop.sk za asi 200Sk ... je tam v tom aj ten invertor??? :-k
Používateľov profilový obrázok
siki
Príspevky: 703
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2003, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa siki »

2PeterM: co uz nevsimol som si :wink:
2Kosti: ano mal by tam byt....vsak na ich stranke to je tusim v baleni.
Sempron64 2800+|MSI K8n Neo 3|Giga-byte Radeon 9000pro @320/300|Seagate 30GB|WD 120GB SATA|CD-RW Lite-On|DVD-RW Lite-On|RAM 384MB Twinmos 266mhz|
Používateľov profilový obrázok
IcY
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Ut 29. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: nieco so strechou

Príspevok od používateľa IcY »

je to UV alebo nieco na sposob ohnutej neonky???
Používateľov profilový obrázok
misho
VIP
VIP
Príspevky: 395
Dátum registrácie: Št 16. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: Neutra - Nitra

klavesnica

Príspevok od používateľa misho »

tak podla mna je najlepsia volba asi fakt ten original aj ked si zanho slusne zaplatite...ja som to skusal este inak.staru kalvesnicu(musi byt siva alebo biela) som nastriekal najprv zakladom na plasty a potom som pouzil spray beltona uv reaktivnu farbu(vyber je na vas) na zaver isiel lak urceny priamo pre tento typ farby.vyhodou tychto troch zloziek je ta ze su priesvitne,takze znaky na klavesnici su dobre vidiet.jediny problem je ze musite mat zapnute uv svetlo ale 10cm-rove uplne staci.dalsi problem je nastriekat to cele lebo musite rozobrat celu klavesnicu a klavesu po klavese nastriekat....lacnejsia varianta a hlavne menej namahava je kupit uv reaktivne nalepky na klavesi...
ASUS bamboo 14" - i5 - SSD.
Používateľov profilový obrázok
bo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 116
Dátum registrácie: St 26. Máj, 2004, 14:00
Bydlisko: modra

Príspevok od používateľa bo »

no mne sa pozdava to s tym el-wire pasikom.asi sa casom do toho pustim,aj ked mi to zabije zopar dlhych hodin..:)
MSI k7n2delta2lsr,barton2500+1833@2080, WD 200gb-sata,asus 6600 128mb agp 300/550@500/650,1024 dual ddr PC400 2,5-3-3-6 apacer
Používateľov profilový obrázok
rOn
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 23
Dátum registrácie: So 17. Máj, 2003, 08:00
Bydlisko: KE

Príspevok od používateľa rOn »

ja prave robim podsvietenie klavesnice smd ledkami. mam 3.5mm hrube plexi, ktore som zrezal tak, aby bolo len pod pismenami, cize do lichobeznika. obycajnou pajkou s upravenym hrotom vyrezavam otvory, aby sa to plexi dalo nasadit pod klavesy. stisku by vadit nemalo, medzera medzi klavesnicou a stlacenym klavesom je cca 4mm. az bude hotove to plexi, tak jednoducho don nastrkam zo vsetkych stran ledky, zhora ho zmatnim a malo by vytvorit rovnomerne podsvietenie. uvidim ako to bude vyzerat, mozno bude treba dat par lediek aj pod plexi priblizne do stredu, nie len po obvode
no a ked sa to nepodari, tak jednoducho prilepim tie led rovnomerne pod klavesy :)
Používateľov profilový obrázok
misho
VIP
VIP
Príspevky: 395
Dátum registrácie: Št 16. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: Neutra - Nitra

hmm?

Príspevok od používateľa misho »

ak sa to podari urcite posli foto pretoze asi nie som jediny kto je zvedavy....

vela zdaru! :D
ASUS bamboo 14" - i5 - SSD.
Používateľov profilový obrázok
PeqpeK
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 121
Dátum registrácie: St 23. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Stará Turá, BA (23)

Príspevok od používateľa PeqpeK »

ludia cim by som podsvietil bezdrotovu klavesnicu??? akumulator sa mi do nej nechce prirabat, skor by som sa priklonil k niecomu co funguje na principe fosforu, len keby to nebolo zeleneeeeee :(
P5N-E SLI, E6400@3GHz 1,3V, 2x2GB DDR2, GTS250 1GB, BlueStormII 500, case, ventilatory, spina a ine drobnosti

Návrat na "Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty"