Pretekarska hra ?

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
ondrox
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 110
Dátum registrácie: Ne 15. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Pretekarska hra ?

Príspevok od používateľa ondrox »

Zdravim takze poradte nejaku dobru pretekarsku hru , ide mi hlavne o dobru hratelnost ale hlavne o velke moznosti tuningovania , to znamena vlastne najlepsia tuningova hra na trhu :)

Ale nie need for speed , tie som hral skoro vsetky akurat carbon nie tak niekto kto ste to hrali posudte ci sa lepsie tuninguje v carbone alebo most wanted alebo underground 2 :) dakujem
fobos
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3686
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice

Príspevok od používateľa fobos »

K tomu tuningovaniu. V Carbone je to uz zjednodusene. Najvecsie moznosti tuningu mal Underground 2 a MW. Carbon byt na tvojom mieste by som vynechal. Je to stale len ¨Copy & Paste¨ povodneho UNDGND (ako aj vsetky diely od jednotky) :)

Ale zas co si budeme nahovarat. EA aj 1000x vyperie tu istu ponozku. Ostatne to vidno aj u NHL ktore je uz 6 rokov stale to iste (trufam si tvrdit ze aj samotny Engine) a podobne je to aj s FIFOU ale ked sa im to dobre predava tak nech len vydavaju stale to iste s prelepenou nalepkou noveho rocnika/serie :roll:

Aby som nebol OT tak skus najnovsie demo Juiced 2 alebo jednotku. Ine hry uz s takym rozsahom tuningu ala NFS asi ani nie su
Xbox Series X...
Samsung S24 ...
Intel Core 8600K ...
Používateľov profilový obrázok
ondrox
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 110
Dátum registrácie: Ne 15. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa ondrox »

takze odporucas MW alebo U2 ?
fobos
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3686
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice

Príspevok od používateľa fobos »

ondrox napísal:takze odporucas MW alebo U2 ?
No ano, podla mna je Most Wanted najlepsi NFS po Porsche 2000, ale pisal si ze si ho uz hral ...
Xbox Series X...
Samsung S24 ...
Intel Core 8600K ...
Používateľov profilový obrázok
ondrox
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 110
Dátum registrácie: Ne 15. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa ondrox »

vcera som si stiahol MW , celkom v pohodke , aj to tunenie da sa tam stiahnut vela vynilov atd

Ale urcite existuju este nejake pretekarske hry kde sa da pekne tunit
Ja by som chcel aj nejaku hru , co su auta , ale nieco ako test drive unlimited - ze jazdis si po meste , mas vela aut - nemusel by tam byt tuning , nieco ako test drive unlimited proste , ze sa mozes vozit po velkej ploche
Používateľov profilový obrázok
Fester182
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1303
Dátum registrácie: Po 05. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Topoľčany

Príspevok od používateľa Fester182 »

co takto skusit TOCA RACE DRIVER 3 ? hm ? moc tuningu tam neni ale hratelnost super auta super a grafika taktiez. popripade WTC
Naposledy upravil/-a Fester182 v Po 03. Dec, 2007, 12:53, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
fruni
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 51
Dátum registrácie: Po 03. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: ORAVA/ORAVSKE VESELE

Príspevok od používateľa fruni »

a skusal si Flat Out 2?je to namak aspon podla mna,fajnagrafika,i auto tam rozbijes jedna radoss,mas tam na vyber zavody,rozbijanie aut,atd.skus to je to namak :wink:

jo a zabudol som mozes si tam tuningovat aj auta,

Návrat na "Hry a problémy s nimi"