ATi Catalyst 7.12 driver - Windows XP 32/64bit , Vista 32/64

Sem patri všetko o ovládačoch a nastaveniach ovládačov pre základné dosky, grafické karty a príslušenstvo plus všetko o nových BIOSoch, flashovaní zakladných dosiek, grafických kariet a iného HW...
fobos
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3953
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice

ATi Catalyst 7.12 driver - Windows XP 32/64bit , Vista 32/64

Príspevok od používateľa fobos »

Xbox Series X...
Samsung S24 ...
AMD Ryzen 7800X3D, Patriot Venom 32GB DDR5 CL30 6000MHz, ASUS PRIME B650 PLUS, AMD XFX Swift RX 9070 OC 16GB, 1TB M2 SN7100 OS, 2TB EVO 990 PLUS DATA, SEAGATE 4TB HDD DATA, Corsair RM550x, LCD 27" AOC Q27G4XF

Jazdim: Mazda 3 G140 2026 Sedan, Suzuki V-Strom 650 2024, Beta RR 480 2024, AMFLOW PR CARBON 2026 soon
Používateľov profilový obrázok
ujo Andydúla
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5545
Dátum registrácie: Po 03. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Príspevok od používateľa ujo Andydúla »

Poprosil by som majitelov kariet 38xx, aby potestili tieto ovladace a postli sem vykonnostny rozdiel medzi 7.11 a 7.12. :wink: v svojich oblubenych hrach.
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Core i7 3770K @ 4,2 GHz @ 1.2v + Prolimatech Megahalems Rev.B + Thermal Grizzly Kryonaut + Noctua NF-F12 PWM MB: MSI P67A-GD55 VGA: EVGA GeForce GTX 980 4GB SC ACX2.0 + Prolimatech MK-26 + 2 x Noctua NF-A14 PWM + Gelid Solutions Extreme GC1 + RAM: Crucial 16GB DDR3 1600MHz CL8 Ballistix Tactical LP HDD: Crucial MX-500 2TB + WDC WD1003FBYX-01Y7B0 DVD-RW: Samsung SH-S223F PSU: Superflower 550W Golden King - SF-550P14PE Mouse: Logitech G3 Display: Hewlet Packard HP w2408h Case: Antec 300 + Intake: 2 x Nexus D12SL-12@800 RPM / Outtake Nexus D12SL-12@800 RPM + Noctua NF-A15 PWM Sound: ASUS Xonar DX + Yamaha AX-892 + B&W 602s3 + B&W ASW CDM
Používateľov profilový obrázok
barco
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 713
Dátum registrácie: Pi 19. Máj, 2006, 02:00
Bydlisko: Brezová pod Bradlom

Príspevok od používateľa barco »

Nepozoroval som ziaden vykonnostny rozdiel so svojou HD3870, podla ATi ma ist vykon nahor jedine v CoH: Opposing Fronts, tu hru vsak nemam, tak nemozem vyskusat :)
ANONYM_a7

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

ako tak pozeram do relase note..... no nic moc .... minimalne zmeny
Používateľov profilový obrázok
srebalat
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1494
Dátum registrácie: Št 10. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Štrba (33)

Príspevok od používateľa srebalat »

pri naistalovani novych 7.12 mi prestalo konecne sekat menu a uvodne zvucky v crysise na mojej ati HD3850 :o
Desktop: Intel AMD Ryzen 3 3100 GIGABYTE A520M K V2 XFX Speedster SWFT 210 AMD Radeon RX 6600 Patriot P300 512 GB 16GB DDR4 3600MHz FSP Fortron SFX PRO 450W jonsbo c6 white 24.5" MSI MAG 256F Logitech Z-4e Logitech MX Keys + Logitech PRO X SUPERLIGHT + SteelPad QCK mini
LAN NB: Macbook pro 15 2007 Intel Core 2 Duo T7500 GeForce 8600M GT 128MB 32gb SSD 3GB DDR2 1333mhz Razer Krait + SteelPad QCK mini
Mobile: Iphone 14 128gb + Iphone SE 2020 64gb + iPad Pro 12.9" + Apple Watch 10
TV: LG OLED48A1
fobos
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3953
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice

Príspevok od používateľa fobos »

Provonanie 7.12 <-> 7.11

Obrázok

Obrázok

cely clanok
Xbox Series X...
Samsung S24 ...
AMD Ryzen 7800X3D, Patriot Venom 32GB DDR5 CL30 6000MHz, ASUS PRIME B650 PLUS, AMD XFX Swift RX 9070 OC 16GB, 1TB M2 SN7100 OS, 2TB EVO 990 PLUS DATA, SEAGATE 4TB HDD DATA, Corsair RM550x, LCD 27" AOC Q27G4XF

Jazdim: Mazda 3 G140 2026 Sedan, Suzuki V-Strom 650 2024, Beta RR 480 2024, AMFLOW PR CARBON 2026 soon
Používateľov profilový obrázok
MaxMan
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1724
Dátum registrácie: Po 18. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Príspevok od používateľa MaxMan »

Mne po nainstalovani ovladacov 7.12 v Opere a aj v Exceli (mozno aj inde, ale nespozoroval som to) vsetok text co ma byt modry zmenilo na cerveny. V exceli zase naopak - cerveny zmenilo na modry.

Pre ilustraciu: v google ked nieco vyhladam, tak ten hlavny nadpis s linkom ma byt modry, ale je cerveny. Akonahle nad ten text prejdem mysou, je modry, ale hned ako odscrollujem s textom mimo prehliadac (text uz nevidno) a vratim sa nazad, uz je cerveny.

Predchadzajuce ovladace 7.11 mi to nerobili.
Stretol sa niekto s takymto problemom?
Ani srnky netušia čo som mal/mám...
PatrikL
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7403
Dátum registrácie: Ne 15. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Prievidza

Príspevok od používateľa PatrikL »

- http://forum.zive.cz/viewtopic.php?t=121456&start=0
- je tam aj riesenie, naozaj to robia tie 7.12
Používateľov profilový obrázok
MaxMan
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1724
Dátum registrácie: Po 18. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Príspevok od používateľa MaxMan »

Dik za link. Vypol som vyhladzovanie a je to OK. Ale s tym by mali nieco robit v nasledujucich ovladacoch, pripadne vydat nejaky patch...
Ani srnky netušia čo som mal/mám...
Používateľov profilový obrázok
kabocny
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 33
Dátum registrácie: So 29. Dec, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa kabocny »

diky
Používateľov profilový obrázok
ujo Andydúla
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5545
Dátum registrácie: Po 03. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Príspevok od používateľa ujo Andydúla »

Zaznamenali ste niekto skutocny narast vykonu prejdenim z 7.10 na 7.11 alebo zo 7.11 na 7.12?
Ja co som nasiel porovnania, tak najrychlejsie su vacsinou 7.10.
Trosku divne, nemyslite? :?
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Core i7 3770K @ 4,2 GHz @ 1.2v + Prolimatech Megahalems Rev.B + Thermal Grizzly Kryonaut + Noctua NF-F12 PWM MB: MSI P67A-GD55 VGA: EVGA GeForce GTX 980 4GB SC ACX2.0 + Prolimatech MK-26 + 2 x Noctua NF-A14 PWM + Gelid Solutions Extreme GC1 + RAM: Crucial 16GB DDR3 1600MHz CL8 Ballistix Tactical LP HDD: Crucial MX-500 2TB + WDC WD1003FBYX-01Y7B0 DVD-RW: Samsung SH-S223F PSU: Superflower 550W Golden King - SF-550P14PE Mouse: Logitech G3 Display: Hewlet Packard HP w2408h Case: Antec 300 + Intake: 2 x Nexus D12SL-12@800 RPM / Outtake Nexus D12SL-12@800 RPM + Noctua NF-A15 PWM Sound: ASUS Xonar DX + Yamaha AX-892 + B&W 602s3 + B&W ASW CDM
ANONYM_a7

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

ked som isiel z 7.10 na 7.11 v crysise som zpozoroval narast vykonu.... ale inde nie..

Návrat na "Ovládače a BIOSy"