ATi Catalyst 7.12 driver - Windows XP 32/64bit , Vista 32/64
-
fobos
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 3953
- Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
- Bydlisko: Turčianske Teplice
ATi Catalyst 7.12 driver - Windows XP 32/64bit , Vista 32/64
ATI Catalyst™ 7.12 Display Driver for Windows XP
ATI Catalyst™ 7.12 for Windows XP Professional x64 Edition
ATI Catalyst™ 7.12 Display Driver for Windows Vista (32 bit)
ATI Catalyst™ 7.12 Display Driver for Windows Vista (64 bit)
ATI Catalyst™ 7.12 for Windows XP Professional x64 Edition
ATI Catalyst™ 7.12 Display Driver for Windows Vista (32 bit)
ATI Catalyst™ 7.12 Display Driver for Windows Vista (64 bit)
Xbox Series X...
Samsung S24 ...
AMD Ryzen 7800X3D, Patriot Venom 32GB DDR5 CL30 6000MHz, ASUS PRIME B650 PLUS, AMD XFX Swift RX 9070 OC 16GB, 1TB M2 SN7100 OS, 2TB EVO 990 PLUS DATA, SEAGATE 4TB HDD DATA, Corsair RM550x, LCD 27" AOC Q27G4XF
Jazdim: Mazda 3 G140 2026 Sedan, Suzuki V-Strom 650 2024, Beta RR 480 2024, AMFLOW PR CARBON 2026 soon
Samsung S24 ...
AMD Ryzen 7800X3D, Patriot Venom 32GB DDR5 CL30 6000MHz, ASUS PRIME B650 PLUS, AMD XFX Swift RX 9070 OC 16GB, 1TB M2 SN7100 OS, 2TB EVO 990 PLUS DATA, SEAGATE 4TB HDD DATA, Corsair RM550x, LCD 27" AOC Q27G4XF
Jazdim: Mazda 3 G140 2026 Sedan, Suzuki V-Strom 650 2024, Beta RR 480 2024, AMFLOW PR CARBON 2026 soon
- ujo Andydúla
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 5545
- Dátum registrácie: Po 03. Júl, 2006, 02:00
- Bydlisko: Bratislava - Petržalka
Poprosil by som majitelov kariet 38xx, aby potestili tieto ovladace a postli sem vykonnostny rozdiel medzi 7.11 a 7.12.
v svojich oblubenych hrach.
Spoiler: ukázať
pri naistalovani novych 7.12 mi prestalo konecne sekat menu a uvodne zvucky v crysise na mojej ati HD3850 :o
Desktop: Intel AMD Ryzen 3 3100 GIGABYTE A520M K V2 XFX Speedster SWFT 210 AMD Radeon RX 6600 Patriot P300 512 GB 16GB DDR4 3600MHz FSP Fortron SFX PRO 450W jonsbo c6 white 24.5" MSI MAG 256F Logitech Z-4e Logitech MX Keys + Logitech PRO X SUPERLIGHT + SteelPad QCK mini
LAN NB: Macbook pro 15 2007 Intel Core 2 Duo T7500 GeForce 8600M GT 128MB 32gb SSD 3GB DDR2 1333mhz Razer Krait + SteelPad QCK mini
Mobile: Iphone 14 128gb + Iphone SE 2020 64gb + iPad Pro 12.9" + Apple Watch 10
TV: LG OLED48A1
LAN NB: Macbook pro 15 2007 Intel Core 2 Duo T7500 GeForce 8600M GT 128MB 32gb SSD 3GB DDR2 1333mhz Razer Krait + SteelPad QCK mini
Mobile: Iphone 14 128gb + Iphone SE 2020 64gb + iPad Pro 12.9" + Apple Watch 10
TV: LG OLED48A1
-
fobos
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 3953
- Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
- Bydlisko: Turčianske Teplice
Xbox Series X...
Samsung S24 ...
AMD Ryzen 7800X3D, Patriot Venom 32GB DDR5 CL30 6000MHz, ASUS PRIME B650 PLUS, AMD XFX Swift RX 9070 OC 16GB, 1TB M2 SN7100 OS, 2TB EVO 990 PLUS DATA, SEAGATE 4TB HDD DATA, Corsair RM550x, LCD 27" AOC Q27G4XF
Jazdim: Mazda 3 G140 2026 Sedan, Suzuki V-Strom 650 2024, Beta RR 480 2024, AMFLOW PR CARBON 2026 soon
Samsung S24 ...
AMD Ryzen 7800X3D, Patriot Venom 32GB DDR5 CL30 6000MHz, ASUS PRIME B650 PLUS, AMD XFX Swift RX 9070 OC 16GB, 1TB M2 SN7100 OS, 2TB EVO 990 PLUS DATA, SEAGATE 4TB HDD DATA, Corsair RM550x, LCD 27" AOC Q27G4XF
Jazdim: Mazda 3 G140 2026 Sedan, Suzuki V-Strom 650 2024, Beta RR 480 2024, AMFLOW PR CARBON 2026 soon
- MaxMan
- Redaktor

- Príspevky: 1724
- Dátum registrácie: Po 18. Okt, 2004, 14:00
- Bydlisko: Liptovský Mikuláš
Mne po nainstalovani ovladacov 7.12 v Opere a aj v Exceli (mozno aj inde, ale nespozoroval som to) vsetok text co ma byt modry zmenilo na cerveny. V exceli zase naopak - cerveny zmenilo na modry.
Pre ilustraciu: v google ked nieco vyhladam, tak ten hlavny nadpis s linkom ma byt modry, ale je cerveny. Akonahle nad ten text prejdem mysou, je modry, ale hned ako odscrollujem s textom mimo prehliadac (text uz nevidno) a vratim sa nazad, uz je cerveny.
Predchadzajuce ovladace 7.11 mi to nerobili.
Stretol sa niekto s takymto problemom?
Pre ilustraciu: v google ked nieco vyhladam, tak ten hlavny nadpis s linkom ma byt modry, ale je cerveny. Akonahle nad ten text prejdem mysou, je modry, ale hned ako odscrollujem s textom mimo prehliadac (text uz nevidno) a vratim sa nazad, uz je cerveny.
Predchadzajuce ovladace 7.11 mi to nerobili.
Stretol sa niekto s takymto problemom?
Ani srnky netušia čo som mal/mám...
-
PatrikL
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 7403
- Dátum registrácie: Ne 15. Júl, 2007, 08:00
- Bydlisko: Prievidza
- http://forum.zive.cz/viewtopic.php?t=121456&start=0
- je tam aj riesenie, naozaj to robia tie 7.12
- je tam aj riesenie, naozaj to robia tie 7.12
- ujo Andydúla
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 5545
- Dátum registrácie: Po 03. Júl, 2006, 02:00
- Bydlisko: Bratislava - Petržalka
Zaznamenali ste niekto skutocny narast vykonu prejdenim z 7.10 na 7.11 alebo zo 7.11 na 7.12?
Ja co som nasiel porovnania, tak najrychlejsie su vacsinou 7.10.
Trosku divne, nemyslite?
Ja co som nasiel porovnania, tak najrychlejsie su vacsinou 7.10.
Trosku divne, nemyslite?
Spoiler: ukázať
-
ANONYM_a7





