Microcom ADSL AD 2651

Všetko o sieťach, nastaveniach, problémoch ...
Používateľov profilový obrázok
mifo1122
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 21
Dátum registrácie: St 19. Dec, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa mifo1122 »

takze prisla mi odpoved zo servisu....
-----------------------------------------------------

Dobry den,

podla mailu Vam dali novy DSLAM, takze stary FW fungovat urcite nebude, skuste zariadenie reklamovat, pravdepodobne bude problem v zariadeni.


S pozdravom Juraj P.


A.S.E.P., spol. s r.o.
Kopcianska 65
851 01 Bratislava
-------------------------------------------------------

mimochodom co je DSLAM?...
dakujem za namahu aspon odpisali aj ked ...
Používateľov profilový obrázok
locog
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Št 20. Dec, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa locog »

no skus si nastudovat toto ; ) http://www.inet.sk/clanok/1645/vsetko-o ... amena-adsl

mne sa nikto ani neozval a pochybujem ze mi T-com vymeni router 2 mesiace pred skoncenim viazanosti -- teda vymenit alebo opravit musi ale co budem robit 2-3tyzdne ? to si mozem rovno kupit novy
Používateľov profilový obrázok
Cvacho
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 341
Dátum registrácie: Ut 06. Jan, 2004, 14:00
Bydlisko: Pieštany

Príspevok od používateľa Cvacho »

kamo ako som vravel ja som moj reklamoval cca po roku a dostal som Vigor 2700VoIP (odvtedy neviem ze ho mam absolutna spokojnost), chod reklamovat, co ta potom ze za 2mes. ti konci viazanost mas plne pravo na 2 rocnu zaruku, ja by som tam chodil pokial by mi nedali dobry resp. iny kus s ktorym by to slapalo NO PROBLEMO
CPU:Intel Core 2 Duo E7200 @ 3,04GHz, ,COOLER:Noctua NH-U12 + Papst 4412F/2GLL, MB:Gigabyte EP35-DS4, RAM:2 x Apacer Gold 2GB 800MHz, GPU:Gainward nVIDIA 8800GT 512MB Golden Sample, HDD:Samsung Spinpoint F1 640GB S-ATA, DVD-RW:NEC AD-7203S, PSU:Fortron 350-60 THN, SOUND: SoundBlaster Live! Player 5.1Digital, LCD:Samsung 740B, CASE:Lian-Li PC-7B Plus, KEYBOARD:Genius KB-109e, MOUSE:Logitech MX518, MOUSEPAD:SteelPad QcK,REPRO:Creative Labs Inspire P580
Používateľov profilový obrázok
mifo1122
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 21
Dátum registrácie: St 19. Dec, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa mifo1122 »

ja uz mam zasebou 2 reklamacie pri oboch som dal 2 000-, sk ako zalohu a kym mi neopravili alebo nevymenili moj microcom,Za zalohu som dostal vigor...takze by to mohlo byt ok problem je ze si treba byt 100% isty ze je problem skutocne v routri inak je tam myslim poplatok na ktory ma upozornovali..

Tie vypadky sa zdaju byt umna ciastocne vyriesene neuverili by ste ale na 80% mi to robil gg client... http://www.gg-game.com/product/ v skratke je to client ktory vytvori z internetu LAN siet na hranie..
neriesim na kolko je to mozne a na kolko blbost ale skusal som to niekolko krat a po 5minutach mi internet(HTTP) vypadne ale ICQ/skype a tento gg- client funguje akoby nic...

Ciastocne hovorim preto lebo pred update FW to bolo v poriadku aj z gg-client..takze patram po tovarenskom FW nadalej..
Používateľov profilový obrázok
locog
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Št 20. Dec, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa locog »

no ja mam to zistovanie jednoduchsie ;) mam tu 4 pc a na vsetkych to blbne
Používateľov profilový obrázok
mifo1122
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 21
Dátum registrácie: St 19. Dec, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa mifo1122 »

nehovorim ze to mam zlozite ja ich mam o nieco viac a staci ze jeden pusti tu blbost a net spadne vsetkym...
xaker

AD2651

Príspevok od používateľa xaker »

Zdarek,
ja mam problem, z trocha ineho sudka... neda sa mi pripojit skoro na ziadnu stranku, kym nevypnem firewall na routeri, uz som skusil: reset to factory default, upgrade FW, ... a stale nic, aj pri vypnuti firewallu mi mozno kazda druha stranka, vacsinou nejdu tie, ktore podporuju certifikaty. Ked sa pripojim cez modem, vsetko ide v poho... neviete co s tym?

Návrat na "Siete"