Komp sa vypina sam od seba

Ostatný HW, ktorý nepatrí do iných sekcií­, problémy s týmto HW ich riešenia...
alle
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1729
Dátum registrácie: Št 30. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Poprad

Príspevok od používateľa alle »

:lol: nie zle si pochopil,normalne vyber cely chladic aj s pasivom hod ho do vody vyumyvaj a potom ho poriadne nechaj vysusit! potom das pastu zalozis
neboj nic sa tomu nestane ako som uz pisal bezne to robim kamosom ked im cistim pc, vyberem cely box,ponorim ho do vody umyjem :wink:


aj jarajak ti to uz pisal
ake je chladic zapraseny, vyber z neho ventilator a poriadne ho vykup v teplej vode a presus
ale ked sa ti nechce rozoberat box tak ho cely hod do vody
Používateľov profilový obrázok
Dexx
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 289
Dátum registrácie: Pi 14. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Dexx »

all23 napísal: ale ked sa ti nechce rozoberat box tak ho cely hod do vody
alebo do kosa a kupit true chladic
alle
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1729
Dátum registrácie: Št 30. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Poprad

Príspevok od používateľa alle »

boze slovensko to je neveriaci narod :D uz som to robil Xkrat a nikto sa mi nestazoval ja som to robil na svojom pc a asi 4 krat kamosom oni tiez mi hovorili "co robis ved ho doxebes" :) cely som ho dal do vody, umyl zalozil do pc fachci
master:ked nechces riskovat nerob to ale ja som len pisal ako ja to robim a nemal som ziadne komplikacie
master
Ban
Ban
Príspevky: 74
Dátum registrácie: Po 11. Jún, 2007, 08:00
Bydlisko: Kosice

Príspevok od používateľa master »

Ja nemam problem ho tam smarit, len som cital tolko hororovych story ohladom vymeny chladicu a ulomenych rohoch, ze sa mi do toho nechce, i ked budem musiet.
alle
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1729
Dátum registrácie: Št 30. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Poprad

Príspevok od používateľa alle »

teraz pred chvilou som box z athlonu X2 4800 ponoril do vody tak zbezne som ho poutieral zapojil do trafa isiel len roztrekoval vodu okolo seba preto ho treba nechat poriadne vysusit aby ti nezaoxidoval vsetky komponenty okolo neho :)

Návrat na "Hardware všeobecne"