Všetko o zdrojoch, skrinkách a ich modifikovaní, o projektoch a modifikáciách všeobecne...
kramer
Používateľ
Príspevky: 1447 Dátum registrácie: Ne 07. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Rožňava
Príspevok
od používateľa kramer » Po 26. Máj, 2008, 21:15
Nieco s tych troch moznosti alebo skus byt kreativnejsi
ale najsamprv ries ako osadis tie USBcka a AUDIO az potom rez
CPU: AMD Ryzen 7 3800XT + DeepCool Lucifer V2, MB: ASUS ROG Strix B550-F Gaming (AM4), RAM: Vengeance LPX DDR4 3600MHz C16 (2x16GB), PSU: Corsair TX650W, VGA: XFX Swift AMD Radeon RX 9060 XT OC 16G Triple Fan, LCD: ACER ED 273, DISKY: Samsung NVMe 990 EVO 1TB, WD Blue 3D SSD NAND 1TB, HDD 500GB WD5003AZEX 64MB, WD Gold 2 TB , NoteBook: Acer Nitro 5 Shale Black
WOT - YouTube - Twitch - NoteBook
Peter123
Nový používateľ
Príspevky: 81 Dátum registrácie: Po 31. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Varin
Príspevok
od používateľa Peter123 » So 31. Máj, 2008, 21:51
no, tak som rozmyšlal ako tam osadit tie USBčka a AUDIO a neda sa to tam dobre dať. takže tie USBčka necham tak ako su.
Peter123
Nový používateľ
Príspevky: 81 Dátum registrácie: Po 31. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Varin
Príspevok
od používateľa Peter123 » Po 02. Jún, 2008, 21:10
no cez vikend som urobil toto:
idem to ale ešte vybrusiť
A ta chromova sietka nevie niekto kde by som ju mohol zohnat?
lacika
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4280 Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: KE
Príspevok
od používateľa lacika » Po 02. Jún, 2008, 21:18
nestaci ti tahokov-hlinik? oblubena vec tuner (do spoilerov).
alebo myslis zeby to prilis brzdilo vzduch?
Peter123
Nový používateľ
Príspevky: 81 Dátum registrácie: Po 31. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Varin
Príspevok
od používateľa Peter123 » Po 02. Jún, 2008, 21:42
lacikaboss napísal: nestaci ti tahokov-hlinik? oblubena vec tuner (do spoilerov).
alebo myslis zeby to prilis brzdilo vzduch?
ja sa v tych sietkach nevyznam ja nevem. Ale aspoň to by som mohol pozret, lebo mam tu v blizkosti obchod na tuning aut.
lacika
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4280 Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: KE
Príspevok
od používateľa lacika » Po 02. Jún, 2008, 21:47
takto to vyzera:
0Ro!
Používateľ
Príspevky: 612 Dátum registrácie: Ne 11. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Gelnica
Príspevok
od používateľa 0Ro! » Po 02. Jún, 2008, 21:48
btw nemohol by si fotky davat niekam inam, lebo nie vsetci maju premium na ulozto.com a nam co nemame mozme pozerat tak akurat na thumbnaily, z ktorych niesu vidno detajly tvojej prace
kramer
Používateľ
Príspevky: 1447 Dátum registrácie: Ne 07. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Rožňava
Príspevok
od používateľa kramer » Po 02. Jún, 2008, 23:14
pozri sa v tescu na sitko priti prskaniu oleja s panvice je leskla mislim ze aj antikorova a jemna cize zachiti prech este pred vtupom do skrinky a cena do 70,-SK
http://s5.directupload.net/file/d/1412/uexd94xv_jpg.htm " onclick="window.open(this.href);return false;
CPU: AMD Ryzen 7 3800XT + DeepCool Lucifer V2, MB: ASUS ROG Strix B550-F Gaming (AM4), RAM: Vengeance LPX DDR4 3600MHz C16 (2x16GB), PSU: Corsair TX650W, VGA: XFX Swift AMD Radeon RX 9060 XT OC 16G Triple Fan, LCD: ACER ED 273, DISKY: Samsung NVMe 990 EVO 1TB, WD Blue 3D SSD NAND 1TB, HDD 500GB WD5003AZEX 64MB, WD Gold 2 TB , NoteBook: Acer Nitro 5 Shale Black
WOT - YouTube - Twitch - NoteBook
Peter123
Nový používateľ
Príspevky: 81 Dátum registrácie: Po 31. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Varin
Príspevok
od používateľa Peter123 » Ut 03. Jún, 2008, 20:50
0Ro! na aky server to mam davat?
Diky za rady čo sa tych sieťok tyka.
0Ro!
Používateľ
Príspevky: 612 Dátum registrácie: Ne 11. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Gelnica
Príspevok
od používateľa 0Ro! » Ut 03. Jún, 2008, 21:13
to je jedno, hlavne nech mozu fotky prezerat aj uzivatelia bez premium uctov v plnej kvalite
napr. imageshack.us, directupload.net, ...
Peter123
Nový používateľ
Príspevky: 81 Dátum registrácie: Po 31. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Varin
Príspevok
od používateľa Peter123 » Pi 04. Júl, 2008, 09:43
Peter123
Nový používateľ
Príspevky: 81 Dátum registrácie: Po 31. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Varin
Príspevok
od používateľa Peter123 » Pi 04. Júl, 2008, 09:55