pROBLEMY s MONITOROM

Všetko o procesoroch vrátane ich pretaktovania...
Používateľov profilový obrázok
MarkyMark42
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Po 25. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: J.Bodona 8/30 Rim.Sobota

pROBLEMY s MONITOROM

Príspevok od používateľa MarkyMark42 »

Ludia mam atholon 2500+ a je prataktovany na 2200Mhz fsb 200Mhz aler ten blby monitor stale hapruje a vypina a zapina sa kazdu chvilu co mam sakra spravit Na Procaku je 1,725V na Grafike 1,65V Co Mam Sakra spravit?
Naposledy upravil/-a MarkyMark42 v Po 11. Júl, 2005, 11:36, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
subz3ro
Príspevky: 227
Dátum registrácie: Št 28. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Žilina

Príspevok od používateľa subz3ro »

No zrejme budes musiet taktit "setrnejsie" :wink:
Problem moze byt buD v doske alebo v zdroji, ale skor by som to tipoval na tu dosku... takto pretaktovane Ti to nedokaze dodavat grafickej karte referencne napatie a to sposobuje ze sa Ti dava do standby módu.

1. skus to nechat na referencnej frekvencii - ak to pojde, postupne zvysuj v malych krokoch FSB frekvenciu

2. skus tam dat iny zdroj (nepises aky mas zdroj, ale na tu zostavu co mas by mal bohate stacit 350W)... nieco kvalitnejsie...
ak nemas moc bubakov, celkom dobre skusenosti su s Q-Tec zdrojmi (holandsky vyrobca) - 400W Q-Tec stoji do 1.000 SK
Používateľov profilový obrázok
miseno
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 841
Dátum registrácie: Št 22. Apr, 2004, 14:00
Bydlisko: Brno/Blawa

Príspevok od používateľa miseno »

Ak to bude zdrojom nepustaj sa do Q-techu, ten zdroj som mal a je to VELKY VELKY VELKY shit ved ta 400vka ma na 12V vetve 12A, to uz moj DTK ma 15A a nova revizia 18A. Ten Q tech 400Wka len tak tak utiahne A64 s754 3200 s R9600XT s jednym diskom!

No ale teraz k problemu, vrat sa k povodnym taktom a skus ci ti to robi aj tak. Ak hej tak skus inu grafaren. Ak aj na tej tak by som chybu potom hladal v doske. A skus tam popripade aj trosku silnejsi zdroj. Ak mas poruke nejaky shit to jest Mercury, MS, Frontier,Q-tech tak skus pre istotu 400W modely.
dell noťas
Používateľov profilový obrázok
MarkyMark42
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Po 25. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: J.Bodona 8/30 Rim.Sobota

Príspevok od používateľa MarkyMark42 »

Mam Doma este jednu 300ku zdroj z case co som si kupil je to E-Box ci co ...Tak aj to teda idem skusit... :!:
Používateľov profilový obrázok
subz3ro
Príspevky: 227
Dátum registrácie: Št 28. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Žilina

Príspevok od používateľa subz3ro »

MarkyMark42 napísal:Mam Doma este jednu 300ku zdroj z case co som si kupil je to E-Box ci co ...Tak aj to teda idem skusit... :!:
Zrejme to bude EC - EuroCase :wink:
Používateľov profilový obrázok
subz3ro
Príspevky: 227
Dátum registrácie: Št 28. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Žilina

Príspevok od používateľa subz3ro »

miseno napísal:Ak to bude zdrojom nepustaj sa do Q-techu, ten zdroj som mal a je to VELKY VELKY VELKY shit ved ta 400vka ma na 12V vetve 12A, to uz moj DTK ma 15A a nova revizia 18A. Ten Q tech 400Wka len tak tak utiahne A64 s754 3200 s R9600XT s jednym diskom!
Ja s nim osobne skusenosti nemam, ale kamarat ich montoju desiatky a zatial s tym problemy neboli :wink: Kazdopadne za tie peniaze je to lepsie ako nejaky LC, EC a podobne srandy co Ti nafukuju kondenzatory na doske.
Používateľov profilový obrázok
MarkyMark42
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Po 25. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: J.Bodona 8/30 Rim.Sobota

Príspevok od používateľa MarkyMark42 »

Co ja viem je tu Model:MPA-88X aozaj na +12V je tu 15 A...Rozmyslam ze z neho bud vitiahnem ventak alebo ze predam tak za 300 neviem...uvidim podla ponuk :E Do riti aj s monitorom
Používateľov profilový obrázok
subz3ro
Príspevky: 227
Dátum registrácie: Št 28. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Žilina

Príspevok od používateľa subz3ro »

MarkyMark42 napísal:Co ja viem je tu Model:MPA-88X aozaj na +12V je tu 15 A...Rozmyslam ze z neho bud vitiahnem ventak alebo ze predam tak za 300 neviem...uvidim podla ponuk :E Do riti aj s monitorom
Tak ma napada - aky mas vlastne ten monitor? Ak to je nejake LCD pripojene DVI vstupom tak problem mozeme hladat uplne inde :wink:
Používateľov profilový obrázok
MarkyMark42
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Po 25. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: J.Bodona 8/30 Rim.Sobota

Príspevok od používateľa MarkyMark42 »

Ja s nim osobne skusenosti nemam, ale kamarat ich montoju desiatky a zatial s tym problemy neboli Wink Kazdopadne za tie peniaze je to lepsie ako nejaky LC, EC a podobne srandy co Ti nafukuju kondenzatory na doske.

Co robia nafukuju kondiky to nemislis vazne s tym som sa este v zivote nestretol...To ako preco?ja SOm povedzme celkom dobry v elektrotechnike ale toto... :8O: :?:
Používateľov profilový obrázok
subz3ro
Príspevky: 227
Dátum registrácie: Št 28. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Žilina

Príspevok od používateľa subz3ro »

Podla modelu co si napisal to bude zdroj Frontier.
Používateľov profilový obrázok
subz3ro
Príspevky: 227
Dátum registrácie: Št 28. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Žilina

Príspevok od používateľa subz3ro »

MarkyMark42 napísal: Co robia nafukuju kondiky to nemislis vazne s tym som sa este v zivote nestretol...To ako preco?ja SOm povedzme celkom dobry v elektrotechnike ale toto... :8O: :?:
Presne tak.... vstupne filtracne kondenzatory... nafukne ich to ako zabu a potom ti to (doslova) vyvrhne cely obsah.... smradu je z toho... :lol: keby som to nevidel na vlastne oci takto dorasovanu dosku, tiez by som pochyboval :wink:
Používateľov profilový obrázok
MarkyMark42
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Po 25. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: J.Bodona 8/30 Rim.Sobota

Príspevok od používateľa MarkyMark42 »

subz3ro a to je dobre? :?:
-TAMY-
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1115
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Zliechov+ Bratislava (25)

Príspevok od používateľa -TAMY- »

akoze chlapec, ty sisi kydol do AGP 1.65V????????
Používateľov profilový obrázok
MarkyMark42
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Po 25. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: J.Bodona 8/30 Rim.Sobota

Príspevok od používateľa MarkyMark42 »

akoze som tam kydol tych1,65V preco.prave je tam 1,55VPreco je to vela :?: :?: :?:
-TAMY-
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1115
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Zliechov+ Bratislava (25)

Príspevok od používateľa -TAMY- »

tak co sa cudujes, ze ti to nejde, ked do AGP das z povodnych 1.5 az 1.65V???? bud rad ze sisi neodpalil grafiku,, daj tam 1.5

Návrat na "Procesory"