Konverzia dvd

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Secret
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 161
Dátum registrácie: Pi 25. Feb, 2005, 20:00

Konverzia dvd

Príspevok od používateľa Secret »

Poradte nejaky program ktory skonvertuje dvd (8 gb) na cca 4.7 gb
Používateľov profilový obrázok
Jerry
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2761
Dátum registrácie: Ut 22. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od používateľa Jerry »

DVDShrink :wink:
Používateľov profilový obrázok
subz3ro
Príspevky: 227
Dátum registrácie: Št 28. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Žilina

Príspevok od používateľa subz3ro »

Pokial sa jedna o dlhy film (dlhsi ako 120 min), najlepsi je Intervideo DVDCopy 3.
Pre filmy do 120 min kvalitou vyhovuje aj DVDShrink alebo CloneDVD.
Naposledy upravil/-a subz3ro v Po 11. Júl, 2005, 18:37, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Jerry
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2761
Dátum registrácie: Ut 22. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od používateľa Jerry »

subz3ro napísal:Pokial sa jedna o dlhy film (dlhsi ako 120 min), najlepsi je Intervideo WinDVD 3.
Pre filmy do 120 min kvalitou vyhovuje aj DVDShrink alebo CloneDVD.
Ja si myslim, ze je dobry aj DVDShrink aj na dlhsie filmy ... Nevidim dovod, preco by tam mal byt problem s kvalitou. :roll: Ked vynechas ine jazyky, tak je to s kvalitou OK ... :wink:
Používateľov profilový obrázok
subz3ro
Príspevky: 227
Dátum registrácie: Št 28. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Žilina

Príspevok od používateľa subz3ro »

Jery973 napísal:
subz3ro napísal:Pokial sa jedna o dlhy film (dlhsi ako 120 min), najlepsi je Intervideo WinDVD 3.
Pre filmy do 120 min kvalitou vyhovuje aj DVDShrink alebo CloneDVD.
Ja si myslim, ze je dobry aj DVDShrink aj na dlhsie filmy ... Nevidim dovod, preco by tam mal byt problem s kvalitou. :roll: Ked vynechas ine jazyky, tak je to s kvalitou OK ... :wink:
Je to osobna skusenost - keD som robil trilógiu Pan prstenov (kazda cast ma cca. 3 hod) tak kompresny pomer v DVDShrink resp. CloneDVD (jedina zvukova stopa, ziadne bonusy ani titulky) bol cosi vyse 50% a na kvalite obrazu to aj bolo poznat.
Intervideo DVDCopy 3 to dokazal transkódovat v o dost lepsej kvalite :wink:
Používateľov profilový obrázok
Jerry
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2761
Dátum registrácie: Ut 22. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od používateľa Jerry »

Ano je pravda, ze niektore filmy sa proste nehodia cez dvdshrink kvoli velkosti atd. ... :wink: Viem presne o com hovoris. Ale takych je malo a existuju na take filmy aj dualne dvd. :wink:
Používateľov profilový obrázok
subz3ro
Príspevky: 227
Dátum registrácie: Št 28. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Žilina

Príspevok od používateľa subz3ro »

Jery973 napísal:Ano je pravda, ze niektore filmy sa proste nehodia cez dvdshrink kvoli velkosti atd. ... :wink: Viem presne o com hovoris. Ale takych je malo a existuju na take filmy aj dualne dvd. :wink:
Hmm... no ja osobne si trham vlasy keD sa mi dostane do ruk 8GB DVD urobene na 2 4.7GB DVD :E
Je to podla mna hlupost, nakolko keD uz chcem fakt kvalitu, tak si kupim DVD-DL a nerozdelujem to DVDShrinkom na 2 DVDcka. Takto rozdeleny film uz je velmi tazke poskladat dokopy.
Ale ty si zrejme myslel prave tie DVD-DL, vsak? :wink:
Používateľov profilový obrázok
Secret
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 161
Dátum registrácie: Pi 25. Feb, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa Secret »

Dobre, skusil som InterVideo DVD copy 3...dal som skomprimovat povodny film na 4.7 gb dvd (subory maju 4 906 565 632 bajtov), cize mi ho teraz nenapali na spominane dvd...ako to poriesit?
Používateľov profilový obrázok
subz3ro
Príspevky: 227
Dátum registrácie: Št 28. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Žilina

Príspevok od používateľa subz3ro »

Secret napísal:Dobre, skusil som InterVideo DVD copy 3...dal som skomprimovat povodny film na 4.7 gb dvd (subory maju 4 906 565 632 bajtov), cize mi ho teraz nenapali na spominane dvd...ako to poriesit?
To sa Ti ako podarilo ze to ma 4.906.565 kB? Pokial zvolis cielove medium (Target) ako 1 vrstvove (4.7GB) DVD tak nie je mozne aby to malo taku velkost.
Zrejme si tam mal zvolene DVD-DL... skus to este raz a pozorne.
Ja som s tym nikdy taketo problemy nemal (skor to malo zbytocne malo ako vela - ale potom som zistil cim to bolo... ale to je na dlhsiu debatu) :wink:
waterman

Príspevok od používateľa waterman »

subz3ro napísal:
Secret napísal:Dobre, skusil som InterVideo DVD copy 3...dal som skomprimovat povodny film na 4.7 gb dvd (subory maju 4 906 565 632 bajtov), cize mi ho teraz nenapali na spominane dvd...ako to poriesit?
To sa Ti ako podarilo ze to ma 4.906.565 kB? Pokial zvolis cielove medium (Target) ako 1 vrstvove (4.7GB) DVD tak nie je mozne aby to malo taku velkost.
Zrejme si tam mal zvolene DVD-DL... skus to este raz a pozorne.
Ja som s tym nikdy taketo problemy nemal (skor to malo zbytocne malo ako vela - ale potom som zistil cim to bolo... ale to je na dlhsiu debatu) :wink:
Neviem co tu blbnete! Vsak jednovrstvove DVD ma kapacitu max.4.38 GB! Tak neviem o com tu debatujete. 4.7 GB sa iba uvadza na DVD ale kapacita je max. 4.38 GB
Používateľov profilový obrázok
SurrendeR
VIP
VIP
Príspevky: 2722
Dátum registrácie: Ut 28. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Stará Turá - BA

Príspevok od používateľa SurrendeR »

je to brane ako 4 700 000 000B = 4,337GB ak by ste chceli vedet.

Ale frisko dodebatujte lebo pride admin/mod a cakajte tu lock, bo je to navod na warez :nono:
Spoiler: ukázať
PC:Asus x99A-USB 3.1 || Intel i7 5820k 4.1GHz || Asus ROG Strux GTX 1080 8GB || 4x16 GB RAM 3200MHz CL14 G.SKILL || NVMe - 1000GB Samsung EVO 970 || RAID0 - 2x3TB WD RED || Cooler Master Centurion Silencio 452 || Seasonic Prime Ultra 750W Gold || 24" EIZO EV2436WFS3-BK EcoView ||
FOTO: Canon EOS 5D MKII || Canon 50mm F1.8II || Tamron 24-70/F2.8 VC || Canon 70-200/F4L IS || Canon EX580 MKII
Mobil: Samsung Galaxy S7
Car: BMW E36 328i Tour
Používateľov profilový obrázok
vuaras
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 78
Dátum registrácie: Pi 10. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Žilina, Bratislava

Príspevok od používateľa vuaras »

komprimovat dlhsie filmy na jedno dvd je pekny humus, lebo ta kvalita obrazu je horsia ako divx. Rozpixelovany obraz ako swina. A suhlasim Intervideo DVD copy je jeden z najlepsich

Návrat na "Programy a problémy s nimi"