vyber monitora

Všetko o monitoroch CRT, LCD paneloch...
Používateľov profilový obrázok
Taso
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 228
Dátum registrácie: St 25. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Piešťany

Príspevok od používateľa Taso »

ja sa nesnazim hadat iba zistujem informacie temu som nezalozil nato aby som sa stebu hadal iba chcem poradit ZOOM jasne napisal ze CRT su lepsie tak mu verim, preco by mal mat dobry monitor len ten kto navrhuje plagaty nechapem???????? cele to zacalo tym ze moj relisis mi zacal blbnut, zatal je to dobre obcas ked pociti otras tak sa zatrase trocha obras na pol sekundy blbo sa to popisuje ale to je snad jedno ale mozno mi zrazu jedneho pekneho dna odide tak budem potrebovat novy

ospravedlnovat sa za svoj nazor nemusis kludne napis co lne chces
len si myslim ze mozem ziskat dobry monitor za nizsiu sumu ako LCD s lepsimi parametrami stym ze to bude velka krabica co mne neprekaza LCD monitor som doma nemal (telku neratam) mal som moznost si zahrat na LCD ale s mojim relisysom to nebudem porovnavat predpokladam ze profesionalne CRT su s obrazom trochu inde (si myslim doma ho nemam)

to ze som pisal o 17 palcoch znamena len tolko ze doteras som nepozadoval neak extra velky monitor, ale ako som pozrel na stranku boxed je tam 21" DELL P1130 coz neviem jak moc dobry monitor to je kedze sa v tom neorientujem ale asi bude lepse jak moj stary relisys a nestoji 20 litrov tak preco nie aj 21 palcovy
JeffoneoN
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 320
Dátum registrácie: Ne 21. Aug, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: vyber monitora

Príspevok od používateľa JeffoneoN »

No ja ti radim tiez CRT hlavne koli hram a farbam ja som ostal verny CRT lebo na LCD sa mi endalo vobec pozerat dokonca ma oci boleli viac ako pri CRT. A tu v bazari sa daju aj lacno kupit nejake 19 ploche CRT (1500Sk).
PC1: MSI P67A-G45| Core i7 2700K ~ Noctua NH-U14S| 24GB DDR3 1600MHz Kingston XMP| MSI GTX 1060 6GB| Samsung 840PRO 256GB| Plextor M3 256GB| Samsung F1 750GB| Be Quiet! L7-530| Dell U2410| Panasonic TX-L37S20
homemade plexi case 4x Magma + NF-P12 @ 4.5V
PC2: Intel Q67| Core i5 2500| 8GB DDR3 1333MHz Zeppelin| WD Blue 500GB| Seasonic S12II SS-430GB| Samsung 19" WXGA+
cryoy
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 37
Dátum registrácie: Št 19. Jún, 2008, 11:01

Re: vyber monitora

Príspevok od používateľa cryoy »

alebo si kup LCD ktoremu sa nevyrovna ziadne CRT....

http://www.eizo.com/" onclick="window.open(this.href);return false; NENI O COM.... odporucam radu CG...
Používateľov profilový obrázok
wallker
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 162
Dátum registrácie: Pi 21. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Re: vyber monitora

Príspevok od používateľa wallker »

kup tento a mas po starostiach:
http://www.sofos.sk/default.aspx?conten ... d_id;13162" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok
kajfun
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1269
Dátum registrácie: So 30. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava, Petrzalka

Re: vyber monitora

Príspevok od používateľa kajfun »

pfffuuuuu tak to ano, sice tie LCD eiza vobec nepoznam ale viem, ze eizo si na televizory proste potrpi so vsetkym co k tomu patri. Ta cena je vysoka, hodne vysoka... v principe dvoj-a-daco-nasobna oproti tajwanskej konkurencii, ale ta kvalita je samozrejme niekde inde.

bohuzial, ja osobne si takuto paradu neviem dovolit. Respektive viem, ale nedokazem to odovodnit v rozpocte :(
Používateľov profilový obrázok
Taso
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 228
Dátum registrácie: St 25. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Piešťany

Re: vyber monitora

Príspevok od používateľa Taso »

pisem sem opet po dlhom case, po vasich radach konecne viem ze mam chcet FW900, ale ten asi nezozeniem, ale mozno by sa dal zohnat Sony F520 21" (3000sk) alebo SAMSUNG 1200NF 22"
co si myslite o tychto monitoroch, je to dobry monitor? mozno sa tu o nom pisalo ale nic som nenasiel
rikino
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 25
Dátum registrácie: St 15. Okt, 2008, 07:54

Re: vyber monitora

Príspevok od používateľa rikino »

Taso napísal:pisem sem opet po dlhom case, po vasich radach konecne viem ze mam chcet FW900, ale ten asi nezozeniem, ale mozno by sa dal zohnat Sony F520 21" (3000sk) alebo SAMSUNG 1200NF 22"
co si myslite o tychto monitoroch, je to dobry monitor? mozno sa tu o nom pisalo ale nic som nenasiel
Prepač moj nazor je taky že ja by som si už vdnešnej dobe CRT nekupoval.Ja som mal niekolko CRT monitorov vysušuju
oči a tym padom bolia a su červene. Ja mam LCD nejdem reklamovat tip ale už za žiadne crt by som ho nevymenil.Mnohy si stažuju na lcd ale vetšinov je chyba vnich samych-skratka nevedia si panel nakalibrovat a prispôsobit farby.
Používateľov profilový obrázok
Xaltotun
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1179
Dátum registrácie: Ut 15. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: vyber monitora

Príspevok od používateľa Xaltotun »

Taso skoda ze si z piestan ja tu susim v KE 21"CRT co by som ti dal za liter a mam aj niekolko kvalitnych 17"crt, ale tu to nikto nechce uz...
MB: Gigabyte 880GA-UD3H, CPU: PhenomII-X4 955@975 BE + CM Hyper 212+Noctua NF-P12 HDD: 40GB SSD Intel X25-V + 5TB storage, RAM: 12GB A-DATA OC Gaming 1600mhz ddr3 CL9, PSU: Corsair CX600, GPU: Gigabyte gtx760OC rev.2, CASE: CM Elite 430 Black, MOUSE: A4Tech XL750BF + roccat taito, MONAS: HP-LP2275W S-PVA, SOUND: Behringer UCA222 + Audio Technika ATH-T 500, Koss UR29, MT: HTC One V, CAR: Mitsubishi Lancer X 2010 1,8MIVEC@143ps@full, TABLET: Prestigio PMP 5597D duo + ipad mini

Návrat na "Monitory a zobrazovacie zariadenia"