Podlost nepozna hranic

Všetko o pevných diskoch, solid-state diskoch, optických mechanikách, USB diskoch...
-TAMY-
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1115
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Zliechov+ Bratislava (25)

Podlost nepozna hranic

Príspevok od používateľa -TAMY- »

takze, dnes bol kupit "NOVY HDD",, pekne zaplatil 3800sk, dojdem domov, rozbalim, a co nevidim,, hned co prve bije do oci je, ze hdd ma na sebe povodny papjer, kde su onom info(uplne zazltnuty) a nanom nalepeny novy aj s inym serjovym atd,, disk MAXTOR,, a na spodku uuplne malinkym napisane: Repasovane podla MAXTOR specifikacii,, takze som kupil HDD, ktory podla zazltnuteho papjera bol minimalne 2 roky poutivany, pokazil sa, majitelovy dali novy a oni ten pokazeny dali opet do obehu,, :x :x :x samozrejme ze hdd nefunguje, nejde na nom vytworit particju, iba cez win sa mi podarilo bez problemov, a aj to mala spocjatku welkost 300GB z povodnych 200,, na mojom pc ani za svet nahrat win, pri formate v setupe skonci s chibou, ze hdd je poskodeny, a to je podla maxtoru "NOVY A FUNKCNY HDD"!!! na druhom pc ide hdd bez problemov, aj smart nec nehlasi,, ale takisto nejde ho naformatovat,, dokopy uz mam 3 HDD maxtor v oprawe!!!!
Používateľov profilový obrázok
Jeffo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 97
Dátum registrácie: Ut 09. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Detva(19)

Príspevok od používateľa Jeffo »

Hnus teda! Neviem, co by som urobil s predajcom :wallbash:
CPU: Intel CeleronD 2,53GHz@2.89GHz PresHOT | MB: Abit BD7 III-i845 | RAM: 2x 512MB PC4000 Gold kit OCZ VX @304 MHz 2-2-2-5| VGA: ABIT GF MX 440(64MB) core:270/mem:405 | 2x AC Fan3 TC | HDD: Samsung SpinPoint P 200GB | DVD-RW NEC 3500 AG & DVD-ROM PIONEER 106 (slot-in)| SOUND: Creative SB Live! & 5.1 Creative-repro |PSU: 300W | DISPLAY: ACeR AL 1912 (19") | HP DJ 3420 & DJ 3745
-TAMY-
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1115
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Zliechov+ Bratislava (25)

Príspevok od používateľa -TAMY- »

co s predajcom, s firmou maxtor,, ako dokopy mi 1 hdd uz 6x menily,, dalej teraz su dalsje 4 v oprawe,, dnes kupil dalsi bo surne potreboval a neni pokazeny s cedulkou repasovany? a ma zahadbe zaruku iba 32mesjacov z 36!!! pondelok idem po prachy, ich mozem o :shit:
Používateľov profilový obrázok
velijura
Príspevky: 1455
Dátum registrácie: Po 26. Apr, 2004, 14:00
Bydlisko: BA (XXVIII)

Príspevok od používateľa velijura »

nabuduce si uz Maxtora radsej nekupuj a vykasli sa aj na toho predajcu keD je neseriózny...
CPU Intel P4 | MB Abit SD7-533 | RAM 1GB PC400 Apacer | VGA MSI GF FX 5900XT | HDD Hitachi 7k250 160GB | DVD LG GSA-4160B & Toshiba SD-R1312 | SOUND SB Audigy2 ZS | PSU Chill 510W | CONTROL MS Natural Multimedia Keyboard + MS IntelliMouse Explorer 4.0 + Steelpad QcK + MS Sidewinder 3D Pro | CASE Chenbro Gaming Bomb | COOLING Ertyho WB & IceRex S12 & SELTZ L20 | FANS 3x AC Arctic Fan Pro2L & 1x AC Arctic Fan3 & 1x TT SilentWheel + TT Hardcano12 | SCREEN Benq FP783 | PRINTER Canon PIXMA iP4200
PHOTO Panasonic Lumix DMC-FZ20 & PENTAX K100D + DA 18-55/50-200/Tamron 28-75 + Vosonic X-Drive VP3320 + Toshiba MK-8025GAS 80GB + Velbon Sherpa 750R
-TAMY-
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1115
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Zliechov+ Bratislava (25)

Príspevok od používateľa -TAMY- »

kupovane cez agem,, v tom je hacik,, dovazaju pokazene hdd, pekne od nich,,
Používateľov profilový obrázok
subz3ro
Príspevky: 227
Dátum registrácie: Št 28. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Žilina

Príspevok od používateľa subz3ro »

Nic proti spominanej firme (Agem), kazdy sa musi nejako pretåkat... ale konkretne praktiky tejto spolocnosti su jemne povedane - neprofesionalne. To co spominal -TAMY- nie je jediny priklad,
sam mam osobne skusenosti tohto razu... a preto som sa zaprisahal ze od nich viac nezoberiem ani blbe CD za 5,- Sk :lol:
zialbohu na niektore znacky (napr. Thermaltake) maju na Slovensku cenovy monopol a proste to maju o 20-50% lacnejsie ako hocikde inde :roll:

EDIT: hore uvedeny nazor je iba moj osobny, v ziadnom pripade sa nenechajte ovplyvnit.... v Ageme nakupuje hafo ludi a vacsina z nich je spokojnych :wink:
There are 10 types of people in the world. Those who know binary and those who don't.
-TAMY-
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1115
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Zliechov+ Bratislava (25)

Príspevok od používateľa -TAMY- »

ale je to kazdopadne svinstvo,, ja newjem, ci nas maxtor povazuje za chudakov, tak narjadi dovoz repasakov,, som sa pytal, a VSETKY HDD maxtor co ma agem su repasovane,, takze maxtor dlllllhu dobu nekupim,,
Používateľov profilový obrázok
CrakeN
Ban
Ban
Príspevky: 995
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: MALACKY (16)

Príspevok od používateľa CrakeN »

-TAMY- napísal:ale je to kazdopadne svinstvo,, ja newjem, ci nas maxtor povazuje za chudakov, tak narjadi dovoz repasakov,, som sa pytal, a VSETKY HDD maxtor co ma agem su repasovane,, takze maxtor dlllllhu dobu nekupim,,
uf, aj toto moze byt, si mysli ze Slovaci su sprosty a oni to nezistia, ale v kazdom pripade som to od Agemu necakal, aj ked je to dost mozne, ze je to len jeden druh zo 10 000 vyrobkov co tam maju. Ako vidite, v tejto republike je mozne vsetko :(
Používateľov profilový obrázok
SurrendeR
VIP
VIP
Príspevky: 2722
Dátum registrácie: Ut 28. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Stará Turá - BA

Príspevok od používateľa SurrendeR »

-TAMY- napísal:ale je to kazdopadne svinstvo,, ja newjem, ci nas maxtor povazuje za chudakov, tak narjadi dovoz repasakov,, som sa pytal, a VSETKY HDD maxtor co ma agem su repasovane,, takze maxtor dlllllhu dobu nekupim,,
Svinstvo to je teda pekne, ale mam 3 HDD od Maxtoru a ani jeden nevykazuje chybu a ani neni repas. To bude asi tym ze nikdy nekupujem v Ageme ale inde...
Spoiler: ukázať
PC:Asus x99A-USB 3.1 || Intel i7 5820k 4.1GHz || Asus ROG Strux GTX 1080 8GB || 4x16 GB RAM 3200MHz CL14 G.SKILL || NVMe - 1000GB Samsung EVO 970 || RAID0 - 2x3TB WD RED || Cooler Master Centurion Silencio 452 || Seasonic Prime Ultra 750W Gold || 24" EIZO EV2436WFS3-BK EcoView ||
FOTO: Canon EOS 5D MKII || Canon 50mm F1.8II || Tamron 24-70/F2.8 VC || Canon 70-200/F4L IS || Canon EX580 MKII
Mobil: Samsung Galaxy S7
Car: BMW E36 328i Tour
-TAMY-
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1115
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Zliechov+ Bratislava (25)

Príspevok od používateľa -TAMY- »

no, isjel ho reklamovat a hadajte co som a dozvedel,, :E ze to je neoprawitelna chyba a ze nato sa newztahuje reklamacja,, ako ma napalili porjadne, asi SOIku nanich poslem,, clowek kupi hdd, a on nefunguju,, potom odnesete na reklamacju a o tyzden vam zavolaju ze sa nato nevztahuje zaruku?!:!:!
Používateľov profilový obrázok
CrakeN
Ban
Ban
Príspevky: 995
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: MALACKY (16)

Príspevok od používateľa CrakeN »

-TAMY- napísal:no, isjel ho reklamovat a hadajte co som a dozvedel,, :E ze to je neoprawitelna chyba a ze nato sa newztahuje reklamacja,, ako ma napalili porjadne, asi SOIku nanich poslem,, clowek kupi hdd, a on nefunguju,, potom odnesete na reklamacju a o tyzden vam zavolaju ze sa nato nevztahuje zaruku?!:!:!
TO VAZNEEE ????????????? Neni o com, toto uz neni normalne :!: :8O: :8O:
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Príspevok od používateľa Toman »

to v JVK kupujes, a riesis reklamacie????
Používateľov profilový obrázok
Arius
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 178
Dátum registrácie: St 26. Máj, 2004, 14:00
Bydlisko: BA 5trzalka

Príspevok od používateľa Arius »

akoze jakze sa na to nevstahuje? to mi vysetli disk nefunguje a neni to zavinene uzivatelom tak o com?
[Sempron 2400+@2000MHz 200x10 | AC Copper Lite | MoBo EPoX 8KRAI | RAM Apacer 2x512 400MHz cl2.5 | GK Gigabyte ATi 9800pro@423/375 | Zalman VF700-Cu | HDD Hitachi PATA 120GB 7200rpm | DVDRW LiteON SOHW 1693S ]
-TAMY-
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1115
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Zliechov+ Bratislava (25)

Príspevok od používateľa -TAMY- »

ne, tento kupil prjamo v ageme,, ze na spalene weci sa nevztahuje,, ze to bolo sposobene "nekvalitnym zdrojom" a pepetim v zasuvke,, im dnes aj na stol svacnem zdroj s nech potom buzeruju,, si asi myslja ze som dalsi s tych zakaznikov, cosi nechaju skakat po hlave a ze mam daky smejdny mercury zdroj a potom sa cudujem,, wed nech pockaju,, grr
-TAMY-
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1115
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Zliechov+ Bratislava (25)

Príspevok od používateľa -TAMY- »

takze dnes kukol na hdd a ja hlupak ani newedel ze este mam v pc 1 repasovany hdd,, :x som si to newsimol, kedze uz ho mam cca rok aj daco a teraz zacal robit hluposti,, dojdem, ze repasovany a oni ze neni mozne,, tak ze mam donest CELY pc,, :cry: to znamena sijo dat na povodny stav, ach jaj,, teda bios na doske,VGA, vsecko,, he, pc ide na dovolenku,, :)

Návrat na "Pevné disky, SSD, M.2, úložný priestor a mechaniky"