LCD info displej

Všetko o zdrojoch, skrinkách a ich modifikovaní, o projektoch a modifikáciách všeobecne...
Používateľov profilový obrázok
combo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 74
Dátum registrácie: Ut 01. Jún, 2004, 14:00
Bydlisko: Turèianske Teplice

Príspevok od používateľa combo »

Dobre diky zajtra idem kupit odpor a ide sa upravovat case :o
AMD Athlon XP 2500+ Barton@3200,chladiè cpu Speeze cooper eagle, 2*512Mb 400MHz GoodRam Dual, MB Abit NF-7 S v2.0 , Sapphire Radeon 9800, DVD/RW HP dvd640i LS, WD 40Gb,Maxtor 120Gb SATA, zdroj 400W Gembird,myš Logitech mx1000
Používateľov profilový obrázok
Patko19
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 959
Dátum registrácie: Pi 22. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: prievidza

Príspevok od používateľa Patko19 »

ja som si tiez objedna display ale dosiel az z GME je nanom tiez napisane JM204A a tiez tam mam tie piny na osvetlenie ale neviem ci je fakt podsvieteny. prikladam foto. vyjadrite sa niekto
este je to len v zarodku, uz pilnikujem dieru do panelu :D
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
Marko5211
Ban
Ban
Príspevky: 72
Dátum registrácie: Št 14. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Rim.Sobota

Príspevok od používateľa Marko5211 »

kolkom si caloval za display?ako si to prepojil lebo ja si to chcem zapojit do bocnice alebo do predneho panelu ale neviem ako mam ten kabel dat zvon dnu mam sice girder ale ten som dal spet cez zaslepku nic moc ale je...(girder je nalepeny na zaslepke fdd)
Používateľov profilový obrázok
Patko19
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 959
Dátum registrácie: Pi 22. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: prievidza

Príspevok od používateľa Patko19 »

display stal 380 bez dph
ak onom chces vediet viac tak si stiahni katalog

Kód: Vybrať všetko

http://www.sos.sk/download/downfile.php?IDdown=30
zapojenie som nasiel na nete, uz to tu bolo viac krat spomenute.
girdera mam aj ja. som ho zmestil do usb konektoru ktory je klasicky na doskach. dal som ho tam len preto lebo som nesikovne ten konektor vyletoval z dosky a odtrhol som piny, ale jeden port je stale funkcny tak ho namontujem dopredu case. ja mam shitovu dosku a mam tam len 2 vyvedene a 2 na doske ktore musim nejako ozivit.
Používateľov profilový obrázok
Marko5211
Ban
Ban
Príspevky: 72
Dátum registrácie: Št 14. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Rim.Sobota

Príspevok od používateľa Marko5211 »

akoze dost blbe ked sa ti to stalo ale ta cena neni zla no v kazdom pripade velmi ti dakujem
MSI KT6Vs chipsetom KT600,256+512MB 400Mhz Ram,Tv tuner Manli,Ge force FX5500 339/492,E-box case,350 watt zdroj,AMD Atholon XP2500+ 2000Mhz,CD-R,DVD-RW MSI,Modre podsvietenie...
Používateľov profilový obrázok
Marek
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 740
Dátum registrácie: So 16. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Chorvátsky Grob

Príspevok od používateľa Marek »

Uz ste ktosi skusali prerobit podsvietenie na JM204A ? Neviem ci sa do toho pustit lebo nejak ma odradza to ze displej je zeleny stale aj bez podsvietenia a ked dam modre svetlo ze co to spravi.
EDIT: A este cosi, neviete ako spravit aby sa dalo ovladat prepinanie screenov Girderom? Uz to skusam dlho a stale neviem zachytit spravny signal.
Používateľov profilový obrázok
Patko19
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 959
Dátum registrácie: Pi 22. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: prievidza

Príspevok od používateľa Patko19 »

Marek napísal:Uz ste ktosi skusali prerobit podsvietenie na JM204A ? Neviem ci sa do toho pustit lebo nejak ma odradza to ze displej je zeleny stale aj bez podsvietenia a ked dam modre svetlo ze co to spravi.
EDIT: A este cosi, neviete ako spravit aby sa dalo ovladat prepinanie screenov Girderom? Uz to skusam dlho a stale neviem zachytit spravny signal.
no girdera uz dlho nemam zapnuteho ale je tam taka vecicka ze odchyt stlacania klavesnice alebo mysky. pusti zachytavanie a potom to daj ako prikaz pre girder. malo by to ist.ale podsvietenie som neskusal ani ja. nechce sa mi to rozoberat :)
Používateľov profilový obrázok
Marek
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 740
Dátum registrácie: So 16. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Chorvátsky Grob

Príspevok od používateľa Marek »

Ale ved to ja viem ze je tam to zachytavaniesignalu,ale preve tam mi nece skocit ten potrebny signal.

Návrat na "Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty"