napalenie audio CD

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
hapcu
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 08:32

napalenie audio CD

Príspevok od používateľa hapcu »

čaute..potrebujem poradiť ohľadne napálenia audio cd...keď mám mp3 a kedysi som v NERO-vi dal urobiť hudobné CD tak mi tie mp3 automaticky skonvertovalo a napálilo s príponou*.wav alebo *.wma...teraz keď tak chcem urobiť vytvorí mi na CD súbory s príponou *.cda a tie majú veľkosť 44B a vôbec nejdu prehrať v klasickom CD playeri...už som vyskúšal aj NERO6 aj NERO8 aj NERO9...vyskúšal som aj EASY CD CREATOR...myslel som že je chyba pri WIN XP v tom že mám SP3 ale robí to isté aj s SP2...skúšal som to robiť na 3 rôznych kompoch aj na ntb a stav je stále taky istý..... :help: :help: :help:
vopred díky za nápady
Používateľov profilový obrázok
zachary
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3254
Dátum registrácie: Pi 23. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Martin

Re: napalenie audio CD

Príspevok od používateľa zachary »

.. na audio cd nemôžeš mať súbory s príponou .wma (takisto komprimovaný súbor ako mp3)
.. to že tam máš súbory s príponou .cda je úplne v poriadku, znamená to že si vytvoril audio cd (však keď ho načíta pc tak vidíš že to je audio CD, preto ak ti nejde prehrať na klasickom CD playeri napr. so starou optikou, chybu hľadaj inde - vymeň médium, alebo napaľuj rýchlosťou max 16x)
.. SP2 a SP3 s tým nemá nič spoločné
PC:
Spoiler: ukázať
CPU: i5-7600K + Noctua NH-U12F | MB: Gigabyte GA-Z270X-Gaming K5 | RAM: 2x8GB DDR4 Corsair Vengeance LPX | GK: Gainward GeForce GTX1060 6GB | SSD: Crucial MX100 256GB | HDD: Seagate Barracuda LP 2TB @ Scythe Quiet Drive | DVD-RW: Samsung SH-S223F | audio: on board + HyperX Cloud + Kurzweil KS-40A | PSU: Corsair RM 750i | fans: 3x Noctua, Enermax | case Corsair 330R carbide series| LCD Dell S2721DGFA | Rapoo E9270p + Logitech G500
LIVESTRONG
hapcu
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 08:32

Re: napalenie audio CD

Príspevok od používateľa hapcu »

díky za radu...bolo to tou rýchlosťou napaľovania...to vieš som len začiatočník
Používateľov profilový obrázok
zachary
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3254
Dátum registrácie: Pi 23. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Martin

Re: napalenie audio CD

Príspevok od používateľa zachary »

v poriadku :good:
PC:
Spoiler: ukázať
CPU: i5-7600K + Noctua NH-U12F | MB: Gigabyte GA-Z270X-Gaming K5 | RAM: 2x8GB DDR4 Corsair Vengeance LPX | GK: Gainward GeForce GTX1060 6GB | SSD: Crucial MX100 256GB | HDD: Seagate Barracuda LP 2TB @ Scythe Quiet Drive | DVD-RW: Samsung SH-S223F | audio: on board + HyperX Cloud + Kurzweil KS-40A | PSU: Corsair RM 750i | fans: 3x Noctua, Enermax | case Corsair 330R carbide series| LCD Dell S2721DGFA | Rapoo E9270p + Logitech G500
LIVESTRONG

Návrat na "Programy a problémy s nimi"