nejde mi zvuk

Všetko o základných doskách, ich problémoch, možnostiach...
saso666
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ne 16. Nov, 2008, 18:08

nejde mi zvuk

Príspevok od používateľa saso666 »

Cawte vsetci mam taky problem mam new comp a nainstaloval som vistu ultimate 64bit vsetko ok nainstaloval som vsetky potrebne ovladace ale mam problem ze mi nejde zvuk uz som zufali neviem vobec preco mam zakladnu dosku ASUS M3A78 s integrovanou zvukovkou realtec. ale ked pustim aj daky zvuk tak ukazuje ze ide ale cez repraky ziadny zvuk nic proste :smutny: uz som stoho zufali pls pomozte ak neco vas napadne. skusal som vselico ale stale nic :smutny:
doska:ASUS M3A78//amd phenom 8650 2,3ghz// gainward HD4850 GS// ram:4gb adata 800 mhz //
Používateľov profilový obrázok
Bdurex
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 922
Dátum registrácie: So 27. Máj, 2006, 02:00
Bydlisko: Humenné (20)

Re: nejde mi zvuk

Príspevok od používateľa Bdurex »

Vitaj na fore!
No skusal si pridavat hlasitost softwarovo? alebo skontroloval si si zapojenie repro? ja pouzivam momentalne tiez integrovanu zvukovku zapol som PC nainstalovalo automaticky zvukovku a fical som :) popripade si pozri v nastaveni prehravacie zatiadenia kolko bitov a Hz mas nastavene...skus dat nizsie ako mas nastavene
Powered by Core i7 2G & Samsung Galaxy S III
Používateľov profilový obrázok
M1ch4l
VIP
VIP
Príspevky: 6653
Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha

Re: nejde mi zvuk

Príspevok od používateľa M1ch4l »

skus ine repraky, skus sa pohrat s nastaveniami visty... raz som to robil a je to tam strasne nahovno a vistu nemam, takze ti neporadim, co a ako.
no a samozrejme treba skontrolovat, ci je vsetko dobre zapojene a ci mas zvukovku povolenu v biose.
nemal si k doske zvukovu kartu(resp. modul)? niektore ASUS to maju(ta tvoja ale asi nie...)
mas korektne nainstalovane ovladace?
saso666
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ne 16. Nov, 2008, 18:08

Re: nejde mi zvuk

Príspevok od používateľa saso666 »

no pravdepodobne to bude asi v ovladacoch aspon bracho mi to hovori ale tak som si myslel ze co bolo cd k doske s ovladacmi tak by malo vsetko frcat a nie taketo problemi mat kua a prezmenu som este pred tym mal aj xp ale to mi preistotu nespoznalo zvukovku a ziadny ovladac som nato nenasiel aby to urobil preto som dal vistu a skusal som uz hocico ale stale nic uz mam nervi nato .
doska:ASUS M3A78//amd phenom 8650 2,3ghz// gainward HD4850 GS// ram:4gb adata 800 mhz //
saso666
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ne 16. Nov, 2008, 18:08

Re: nejde mi zvuk

Príspevok od používateľa saso666 »

na tejto stranke som bol uz davno a tiez nic pravdepodobne je zla zvukovka na doske musim dat reklamovat celu dosku kua ma slak trafi :smutny:
doska:ASUS M3A78//amd phenom 8650 2,3ghz// gainward HD4850 GS// ram:4gb adata 800 mhz //

Návrat na "Základné dosky"