Optiarc AD-5200a Dvd problem...

Všetko o pevných diskoch, solid-state diskoch, optických mechanikách, USB diskoch...
AiR_01

Optiarc AD-5200a Dvd problem...

Príspevok od používateľa AiR_01 »

Neviem ci tu uz niekto nemal taky problem ale nenasiel som nikde odpoved,takze mi skuste niekto pomoct.Moj problem sa tyka dvdrw mechaniky Optiarc AD-5200a.Mam ju asi mesiac.Ide o to,ze nenapaluje ani necita ciste dvdcka (cdcka necita ale napaluje :? ).Tento problem zacal uz pri mojej starej mechanike Teac,ale myslel som si ze sa pokazila tak som kupil tuto,ale robi to toiste nic ako Teac.Skusal som rozne znacky a typy dvdciek ale nic.Vzdy mi to vypise "E:\ nie je pristupny.Nespravna funkcia." ked chcem otvorit prazdne dvd.Neviete poradit?Dakujem :)
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4590
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: Optiarc AD-5200a Dvd problem...

Príspevok od používateľa killswitch »

kabel si skusal vymenit? skus preinstalovat ovladace od dosky.
amd64
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 225
Dátum registrácie: Po 29. Sep, 2008, 16:03

Re: Optiarc AD-5200a Dvd problem...

Príspevok od používateľa amd64 »

ked chcem aj ja otvorit tak aj mne to pise ze medium sa nenaslo, alebo nieco v tomto zmysle
Používateľov profilový obrázok
_Mato_
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2249
Dátum registrácie: Ut 21. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Beckov

Re: Optiarc AD-5200a Dvd problem...

Príspevok od používateľa _Mato_ »

AiR_01 napísal:Vzdy mi to vypise "E:\ nie je pristupny.Nespravna funkcia." ked chcem otvorit prazdne dvd.
A preco by mechanika mala vediet "otvorit" prazdne medium? :? To co robi je uplne normalne. Na mediu nie su ziadne data, takze nema co precitat. Jedine co z prazdneho media dokaze nacitat, je vyrobca/typ/kapacita/prip.odporucana rychlost zapisu media.

Aky program pouzivas na napalovanie?
When I was a young man, I had liberty, but I did not see it. I had time, but I did not know it. And I had love, but I did not feel it.

Návrat na "Pevné disky, SSD, M.2, úložný priestor a mechaniky"