Race Driver GRID

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
matiz
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 15
Dátum registrácie: So 05. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: SNV

Re: Race Driver GRID

Príspevok od používateľa matiz »

Assassin napísal:
faugusztin napísal:Nekonecne ? Ved od uverejnenia XBOX/PS3 verzie ubehlo iba 6 dni, a nikto nikde ziadny termin nepisal - oficialna sprava obsahuje iba slovo "Shortly" tj coskoro. Ziadny konkretny datum, ziadne "do konca roka". Ked bude, tak bude.

presne tak!
noo nevem, ja myslim ze uz ubehlo dost shortly casu nato aby to dali aj na PC........ :furious:
m_Design
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Race Driver GRID

Príspevok od používateľa faugusztin »

Nuz, nerozumies terminologii. Shortly (coskoro) moze znamenat den, tyzden, mesiac ale aj pol roka ci rok. Keby vedeli presny datum, tak by to boli zverejnili, ocakavat teda termin pred marcom-aprilom moze akurat tak totalny optimista.
melmoth
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 417
Dátum registrácie: Ut 09. Sep, 2008, 07:27
Bydlisko: Trnava-Brestovany

Re: Race Driver GRID

Príspevok od používateľa melmoth »

Nazdar,nemate niekto problem,že sa nesavujú nahrane body na online.Ked to nahram aj my nabehnu,ale dajme tomu za hodinu mi to skoči spať čo som mal na začiatku.Už sa mi to s...2dni,hram a body mám ako pred dvomi dnami.
CPU : Intel i5- 10 400 F,Cooler:Arctic Cooling Freezer ExtremeMB:MSI Z97 G43,VGA:MSI 1070 Gaming, 8
Gb RAM:4x 8 Gb Patriot Viper Steel Series CL18,3600 MHZHDD 1:WD 5000AAKS,HDD 2:Seagate 500 Gb,SSD Crucial MX 100 250 Gb,DVDRW:Acer Predator 27,144 Hz
,PSU:Fortron Blue Storm 2/500Watt,CASE:Nanoxia Deep Silence 3-Anthracite,Cooling-3xNanoxia 120mm,2xNoctua 120mmLCD:Samsung 24,TV:TV Aver Media Box 10,REPRO:Genius 5+1,,Creative Sound Blaster ZX,OS:Windows 10,64 bit
t0rque

multiplayer grid team!!!

Príspevok od používateľa t0rque »

Zháňam ludí, ktorý hrávajú aktívnejšie cez MULTIPLAYER.

Proste niekto, kto to vie hrať a chce si zahrať hrať férovo. Hrať! a nie bojovať, ako to na nete býva zvykom :rolleyes: Môžem urobiť server, mám v pohode net s verejnou IP cize to nieje problem.
Takou malou podmienkou je ale volant...game pad este budiž, ale týpci a deti s klávesnicami radšej mi nepíšte :-)

Bol by som rád, keby sme vytvorili nejakú partiu/team a dobre si zahrali :good:
Alebo ak už niekto nejakú partiu má nech sa ozve, pridám sa :-)

ICQ: 252-007-047
mail: david.m@zmail.sk

čakám!

Dávid
Používateľov profilový obrázok
blackbox
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 388
Dátum registrácie: Št 27. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: London

Re: Race Driver GRID

Príspevok od používateľa blackbox »

čo máš proti "týpkom s klávesnicami"?? možno to niektorí hrajú na klávesnici lepšie ako ty na volante :hysterical: nepodceňuj súpera a deti.. :-D
:::Acer Aspire 5520G::: AMD Turion 64 x2 TL-60(2,0 Ghz, 2 x 512 KB L2 cache):::Up to 1280MB NVIDIA GeForce 8600M GS TurboCache :::2GB DDR2:::15,4 WXGA Acer CrystalBrite LCD:::250GB HDD:::Windows Vista Home Premium SP1:::
Používateľov profilový obrázok
Reinok
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: Št 20. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Senec

Re: Race Driver GRID

Príspevok od používateľa Reinok »

Presne tak...ak si dobre nastavíš citlivosť a naučíš sa hrať...ja si musím GRID nainštalovať, ( odinštaloval som ho kôli zanedbávaniu učenia) som závislák na tom..a MuPl cca 2-3miesta priemer...ale už som dlho nehral, týždeň opätovného získania citu na lambo by som určite potreboval...

Ak sa podarí možno by som si rád zahral...a P.S. hrám na klávesnici lepšie ako niektorí s volantom a leteckým simulátorom...takže naozaj nepodceňuj, koľko to hráš ty? A na jakej úrovni si si prešiel SP?
Moto: Yamaha FZ8 Fazer
Používateľov profilový obrázok
lacika
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4278
Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: KE

Re: Race Driver GRID

Príspevok od používateľa lacika »

ja hram od malicka na klavesnici..
teraz mam gamepad a nie je to to prave orechove..
volant by som chcel skusit...
Používateľov profilový obrázok
Reinok
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: Št 20. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Senec

Re: Race Driver GRID

Príspevok od používateľa Reinok »

Hovoria skôr že volant a GRID nejde moc dokopy, vcelku má GRID skôr konzolové ovládanie...takže tebe môže byť jedno či má niekto volant alebo wii...


A vôbec ako to poznáš...? Jedine podľa toho že ide konštantne 100km/h napr. to na klávke nejde, a na volante by malo, na nete som už takých videl....a to nebol ovládaní PCčkom po stlačení home...pretože zatáčal...
Moto: Yamaha FZ8 Fazer
Používateľov profilový obrázok
matiz
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 15
Dátum registrácie: So 05. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: SNV

Re: Race Driver GRID

Príspevok od používateľa matiz »

Speezeer napísal:Hovoria skôr že volant a GRID nejde moc dokopy, vcelku má GRID skôr konzolové ovládanie...takže tebe môže byť jedno či má niekto volant alebo wii...


A vôbec ako to poznáš...? Jedine podľa toho že ide konštantne 100km/h napr. to na klávke nejde, a na volante by malo, na nete som už takých videl....a to nebol ovládaní PCčkom po stlačení home...pretože zatáčal...
Zdrawim, tak tvoja sprava ma potesila tiez som chcel zahrat s niekym domacim hehe, aj ked tam na nete vidno slovakov ale malo, a private server by nebol odveci :cool: tak uz len dohodnime cas, a mozme drtit yahooo aa hram na volante ;) oproti klavesnici je to iny pocit z hry :good:

btw: dnb nation 4ever :music:

moje gameplaye: http://www.ceknito.sk/video/244495" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.youtube.com/watch?v=EtEEsBtKVI4" onclick="window.open(this.href);return false;
m_Design
Používateľov profilový obrázok
blackbox
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 388
Dátum registrácie: Št 27. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: London

Re: Race Driver GRID

Príspevok od používateľa blackbox »

ja by som sa tiež pridal. na klávesnici mi to veľmi nešlo. skúšal som aj volant ale tam mi vadilo oneskorené točenie. keď som naplno zatočil tak v hre to zatočilo asi o pol sek alebo sekundu neskôr čo bolo pre mňa nehrateľné. hrám to na gamepade..
:::Acer Aspire 5520G::: AMD Turion 64 x2 TL-60(2,0 Ghz, 2 x 512 KB L2 cache):::Up to 1280MB NVIDIA GeForce 8600M GS TurboCache :::2GB DDR2:::15,4 WXGA Acer CrystalBrite LCD:::250GB HDD:::Windows Vista Home Premium SP1:::
Používateľov profilový obrázok
matiz
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 15
Dátum registrácie: So 05. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: SNV

Re: Race Driver GRID

Príspevok od používateľa matiz »

blackbox napísal:ja by som sa tiež pridal. na klávesnici mi to veľmi nešlo. skúšal som aj volant ale tam mi vadilo oneskorené točenie. keď som naplno zatočil tak v hre to zatočilo asi o pol sek alebo sekundu neskôr čo bolo pre mňa nehrateľné. hrám to na gamepade..
Na akom volante si to skusal? Ak mas GeForce tak si nainstaluj Nhancer a nastav Prerender limit na 0 mne to pomohlo pri CMR DIRT tiez bol volant oneskoreny a ked som nastavil ten prerender tak uz to islo presne :good:
m_Design
Používateľov profilový obrázok
blackbox
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 388
Dátum registrácie: Št 27. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: London

Re: Race Driver GRID

Príspevok od používateľa blackbox »

no teraz s tým nespravím nič lebo som v UK a mám tu iba gamepad :-( ale dik za snahu pomôcť.. :good:

a čo s tým MP? niečo zriešieme?
:::Acer Aspire 5520G::: AMD Turion 64 x2 TL-60(2,0 Ghz, 2 x 512 KB L2 cache):::Up to 1280MB NVIDIA GeForce 8600M GS TurboCache :::2GB DDR2:::15,4 WXGA Acer CrystalBrite LCD:::250GB HDD:::Windows Vista Home Premium SP1:::
Používateľov profilový obrázok
matiz
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 15
Dátum registrácie: So 05. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: SNV

Re: Race Driver GRID

Príspevok od používateľa matiz »

blackbox napísal:no teraz s tým nespravím nič lebo som v UK a mám tu iba gamepad :-( ale dik za snahu pomôcť.. :good:

a čo s tým MP? niečo zriešieme?
ja neviem, Speezeer povedal ze spravi server treba sa s nim dohodnut :)
m_Design
Používateľov profilový obrázok
blackbox
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 388
Dátum registrácie: Št 27. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: London

Re: Race Driver GRID

Príspevok od používateľa blackbox »

ved môžem skúsiť spraviť aj ja, ale neviem či to budem vedieť.. :?
:::Acer Aspire 5520G::: AMD Turion 64 x2 TL-60(2,0 Ghz, 2 x 512 KB L2 cache):::Up to 1280MB NVIDIA GeForce 8600M GS TurboCache :::2GB DDR2:::15,4 WXGA Acer CrystalBrite LCD:::250GB HDD:::Windows Vista Home Premium SP1:::
Používateľov profilový obrázok
Reinok
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: Št 20. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Senec

Re: Race Driver GRID

Príspevok od používateľa Reinok »

matiz kde som napísal že vytvorím server? ak je niekto kto by chcel hrať napíšte mi SS s ICQ a môžme ísť aj teraz... :good:
Moto: Yamaha FZ8 Fazer

Návrat na "Hry a problémy s nimi"