Problém s pridávaním obrázkov

Sem píšte správy pre Administrátorov a Moderátorov o problémoch s fórom, prihlasovaní­m ...
POZOR: Vyriešené otázky a problémy sú odstraňované
Používateľov profilový obrázok
palee
VIP
VIP
Príspevky: 1598
Dátum registrácie: Pi 19. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Kráľovský Chlmec

Problém s pridávaním obrázkov

Príspevok od používateľa palee »

chcel by som sa spýtať, či máte nejaké problémy so stránkou, keďže ja už 2 dni nemožem pridávať obrázky a neviem, či je chyba u mňa alebo u vás... píše mi len, že nemohol zistiť rozmery obrázkov... skúšal som aj také, ktorá mám nahodené v iných témach a tie tiež neidú...

máte aj niekto iný tento problém? díky :)
Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9265
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Problém s pridávaním obrázkov

Príspevok od používateľa GABO »

Včera som pridal obrázok z mojej kancle a išlo to bez problémov (postup samozrejme, že som si hodil obrázok na moje FTP a dal odkaz.). Ty si myslel obrázok ako prílohu alebo?
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3352
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Re: Problém s pridávaním obrázkov

Príspevok od používateľa beardie »

nie, niekedy blbne aj napr z imageshack
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Problém s pridávaním obrázkov

Príspevok od používateľa crux2005 »

áno, vyzerá to na problém zo strany imageshack... ani mne nejde
s pozdravom, crux.
Používateľov profilový obrázok
palee
VIP
VIP
Príspevky: 1598
Dátum registrácie: Pi 19. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Kráľovský Chlmec

Re: Problém s pridávaním obrázkov

Príspevok od používateľa palee »

jj, chyba je na strane imageshack, to mi ani nenapadlo, díky :)

edit// takže som skúsil i directupload, 1 obrázok šiel, ďalší už nie :( ... a aj ten istý obrázok, ak som dal druhýkrát nahrať, tak už nefungoval...
Používateľov profilový obrázok
Bikermotyl
VIP
VIP
Príspevky: 3253
Dátum registrácie: Ne 22. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Brezová pod Bradlom

Re: Problém s pridávaním obrázkov

Príspevok od používateľa Bikermotyl »

hmm, imageshack, directupload
nešlo by v tomto (od)ignorovať práve tieto dva servery s najproblematickejším prístupom k ich obsahu?
veď je toľko free galérií, prípadne ideálne vlastné FTP
...a svet bude razom krajší ;)
Používateľov profilový obrázok
cool_point
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 726
Dátum registrácie: Št 26. Jún, 2008, 19:12
Bydlisko: Handlová/Prievidza (36)

Re: Problém s pridávaním obrázkov

Príspevok od používateľa cool_point »

Ja som mal tiež tento problém a preto som už vynechal imageshack, používam imagebanana.com a nemám najmenší problém, krásne rýchlo sa načítavajú obrázky, nie ako na imageshack, kde musím čakať aj 15sekúnd pokým sa zobrazí... Myslím priamy link... :rolleyes:
Case: Aquarius YY-5604, 3x12cm FAN AC MB: ASUS P5E - X38/ICH9R, CPU: INTEL Core 2 Quad Q8400, Cooling H2O: Laing DDC 12V Ultra + Alphacool TOP, D-Tek FuZion V2 + Alphacool Radiator NexXxoS Xtreme III rev. 2 + 3x FAN Noctua NF-P12-1300, RAM: 4x2GB DDR2 800MHz A-DATA Extreme Edition Vitesta, HDD: 1xSSD OCZ Vertex 3 60GB+2x400GB WD 7200 RAID0+1TB Seagate+2TB WD, VGA: SAPPHIRE HD 5770, 1024MB DDR5, VGA Cooler: Water block Alphacool NexXxoS GPS-07T, LCD: LG L226WTQ-SF 22 ", Mouse: Razer DeathAdder 1800DPI + Razer eXactMat, Power: Corsair HX620W, OS: Win7 Ultimate x64
Používateľov profilový obrázok
eSPer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 678
Dátum registrácie: St 10. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Handlová

Re: Problém s pridávaním obrázkov

Príspevok od používateľa eSPer »

..už niekoľko razy skúšam pridať nejaké updaty s obrázkami, začne nenormálne dlho načítavať a vždy to dopadne takto:

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@pretaktovanie.sk and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Nepoužívam žiadne blbosti, obrázky sú uploudnuté na webboxe, nikde s tým nemám problém, len tu.
Progress... ... 59%
Používateľov profilový obrázok
eSPer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 678
Dátum registrácie: St 10. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Handlová

Re: Problém s pridávaním obrázkov

Príspevok od používateľa eSPer »

..toto mal byť pôvodne edit môjho predošlého príspevku..

EDIT:
..takže experimentmi som zistil, že nesmiem pridať do jedného príspevku viac ako 4 odkazy na obrázky, potom nasleduje vyššie popísaná hláška..
..o výpadkoch stránky sa už ani nezmieňujem, nakoľko som si našiel vysvetlenie nižšie v správach..
..toto som chcel dopísať tam, len je to locknuté..
..pokiaľ sú problémom "len" peniaze ako som pochopil z odpovede RP, čo takto nejaký "sponzoring" užívateľov?
..ja osobne, aj keď nie som nejako super aktívny na fóre, bol by som ochotný prispieť na prevádzku povedzme čiastkou medzi 20-100 Sk mesačne, či si nekúpim dve kávy, či dve pivá, alebo jedny cigarety..
..len nech keď sem chcem ísť, nech to funguje!
..tak snaha pridať tento edit končí asi takto:

Service Temporarily Unavailable
The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.
Progress... ... 59%
Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9265
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Problém s pridávaním obrázkov

Príspevok od používateľa GABO »

Zatiaľ v riešení - časom to bude opravené a funkčné...
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555
Používateľov profilový obrázok
RP
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2534
Dátum registrácie: St 21. Mar, 2001, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Problém s pridávaním obrázkov

Príspevok od používateľa RP »

Mugwai napísal: ..pokiaľ sú problémom "len" peniaze ako som pochopil z odpovede RP, čo takto nejaký "sponzoring" užívateľov?
..ja osobne, aj keď nie som nejako super aktívny na fóre, bol by som ochotný prispieť na prevádzku povedzme čiastkou medzi 20-100 Sk mesačne, či si nekúpim dve kávy, či dve pivá, alebo jedny cigarety..
... to hadam zartujes, ak by sme skutocne vyhlasili ziadost/prosbu o prispevky tak sa vas najde tak max. desat co prispeje po 20 Sk / mesiac. Viac nie, to sa pokojne stavim. A to by nestacilo. Plus, 20 Sk mesiac ci aj trochu viac ... nas zavedenie 20 Sk do uctovnictva stoji takmer 20 Sk, tak si to spocitaj.

NAVYSE, sponzoring uzivatelov tu uz davno je - v hornej liste je link Sponzori, za dva roky prejavilo zaujem prispiet par ludi, ak nepocitam ludi z redakcie, tak az dvaja.

Uz ma unavuje stale pocuvat "zlozime sa" a ked pride na vec/skutky, tak ziadny vysledok, nic.
Používateľov profilový obrázok
Genyus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 422
Dátum registrácie: Po 18. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Problém s pridávaním obrázkov

Príspevok od používateľa Genyus »

RP napísal: nas zavedenie 20 Sk do uctovnictva stoji takmer 20 Sk, tak si to spocitaj.
Nechcem rýpať ale toto mi nedalo. Neviem kto vám robí účtovníctvo ale ak si berie sumu 20,- Sk za zaúčtovanie prijatého daru tak máte namiesto účtovníka zdierača. V BB je sadzba za jednu položku od 50 hal po 1 Sk, teda ak by som zobral nejaký stred a aj to, že by dotyčný zaúčtoval aj "použitie daru na nejaký účel" tak to vyjde max 1,50,- Sk (nevie ako presne to máte v zmluve, to bol príklad, ale sumy reálne). Viem to, účtovníctvo študujem a na brigáde pomáham účtovať.
Používateľov profilový obrázok
RP
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2534
Dátum registrácie: St 21. Mar, 2001, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Problém s pridávaním obrázkov

Príspevok od používateľa RP »

Genyus napísal:Nechcem rýpať ale toto mi nedalo. Neviem kto vám robí účtovníctvo ale ak si berie sumu 20,- Sk za zaúčtovanie prijatého daru tak máte namiesto účtovníka zdierača. V BB je sadzba za jednu položku od 50 hal po 1 Sk, teda ak by som zobral nejaký stred a aj to, že by dotyčný zaúčtoval aj "použitie daru na nejaký účel" tak to vyjde max 1,50,- Sk (nevie ako presne to máte v zmluve, to bol príklad, ale sumy reálne). Viem to, účtovníctvo študujem a na brigáde pomáham účtovať.
A vytlacenie faktury a jej zaslanie postou (10,-Sk obycajne zaslatie, nie I. trieda) ? To do toho nezaratavas ?

Plus, ked je poloziek malo, tak je cena ina ako ked ich mas mesacne par stoviek ci viac. Plus, Ty niekomu spravis cosi za nejakych 50 Sk (zauctovanie 30 poloziek podla Tvojho odhadu) ? Asi nie, ze. Tu v Ke nik nejde pod urcity pausal na mesiac, a stovky to teda nie su.
Používateľov profilový obrázok
Genyus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 422
Dátum registrácie: Po 18. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Problém s pridávaním obrázkov

Príspevok od používateľa Genyus »

samozrejme. Nevedel som ako presne to máte upravené v zmluve (dodanie poštou/osobné predanie atď) ani netvrdím, že to bude tá koruna päťdesiat ako som napísal, len sa mi to nezdalo. A áno, ak by to bolo po jednom tak tá cena je reálna :)
Používateľov profilový obrázok
eSPer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 678
Dátum registrácie: St 10. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Handlová

Re: Problém s pridávaním obrázkov

Príspevok od používateľa eSPer »

RP: ..nemyslel som to v zlom, ani nechcem vyvolávať nejaký flejm na túto tému. Priznám sa, že som kedysi z odkazu na sponzoring prečítal prvú vetu a keďže nemám dôvod zakupovať reklamný priestor - som obyčajný bežný zamestnanec s príjmom nižším ako priemerný, tak som sa nad tým nezamýšľal. Keby ma vtedy bolo napadlo, že ho jednoducho "zakúpim" a hotovo, tak by som nenavrhoval vec, ktorá je z pohľadu nákladov /o ktorých samozrejme nemám predstavu/ bezpredmetná. No, aby som tu už toľko netliachal, hneď po výplate prejdem od slov k činom..
..a faktúra mi stačí ako xxx.pdf poslať mailom..
Progress... ... 59%

Návrat na "Správy pre Administrátorov"