stranka vo vyhladavaci

Všetko o sieťach, nastaveniach, problémoch ...
Používateľov profilový obrázok
munina
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 257
Dátum registrácie: So 03. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Trnava

stranka vo vyhladavaci

Príspevok od používateľa munina »

prosim vas, akym sposobom mam docielit, aby webova stranka bola najditelna vo vyhladavaci? (google, zoznam, atd) dakujem
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: stranka vo vyhladavaci

Príspevok od používateľa faugusztin »

Google si ta najde. Mozes sa registrovat, ale google si ta najde skor... Zoznam je register, takze hladaj linku na zaregistrovanie.
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7688
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: stranka vo vyhladavaci

Príspevok od používateľa newmi »

faugusztin napísal:Google si ta najde. Mozes sa registrovat, ale google si ta najde skor... Zoznam je register, takze hladaj linku na zaregistrovanie.
OMYL. Google si ta najde ale len ak na tvoju stranku vedie odkaz z nejakej stranky, ktora uz je v googli registrovana.
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: stranka vo vyhladavaci

Príspevok od používateľa faugusztin »

Nuz, v dnesnom internete je celkom tazke zostat nezalinkovany. Plus nepredpokladam, ze by mumina nedaval linku na dany web niekam, plus ak to ma na normalnu domenu tak je urcite napriklad vo WhoIs. Mozno tam ma pocitadlo zo sluzieb tipu naj.sk - a znova je uz hned zalinkovany.
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7688
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: stranka vo vyhladavaci

Príspevok od používateľa newmi »

faugusztin napísal:Nuz, v dnesnom internete je celkom tazke zostat nezalinkovany. Plus nepredpokladam, ze by mumina nedaval linku na dany web niekam, plus ak to ma na normalnu domenu tak je urcite napriklad vo WhoIs. Mozno tam ma pocitadlo zo sluzieb tipu naj.sk - a znova je uz hned zalinkovany.
no tak to ano
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
munina
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 257
Dátum registrácie: So 03. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Trnava

Re: stranka vo vyhladavaci

Príspevok od používateľa munina »

mam stranku http://www.superlux.sk a nemam ju nikde "zalinkovanu". cize by bolo dobre tam dat nejake pocitadlo z naj.sk? neda sa to bez toho, aby som do stranky musel nieco doplnat? pocitadla a podobne..
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: stranka vo vyhladavaci

Príspevok od používateľa faugusztin »

Uz ju mas. :-). Uz len cakat :D
Používateľov profilový obrázok
munina
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 257
Dátum registrácie: So 03. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Trnava

Re: stranka vo vyhladavaci

Príspevok od používateľa munina »

ty vole :D cize staci zverejnit link aj takouto formou na strankach, ktore nie je problem v googly vyhladat?
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: stranka vo vyhladavaci

Príspevok od používateľa faugusztin »

Presne tak. Dokonca v Google je to dokonca lepsia metoda, kvoli systemu fungovania PageRanku.
http://en.wikipedia.org/wiki/PageRank" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok
munina
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 257
Dátum registrácie: So 03. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Trnava

Re: stranka vo vyhladavaci

Príspevok od používateľa munina »

vedel by si mi prosim poradit aj nejake konkretne efektivne prelinkovanie na zaciatok, co by moju stranku dostalo aspon na druhu stranu googlu?
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: stranka vo vyhladavaci

Príspevok od používateľa faugusztin »

To je SEO, a v tom sa ja nevyznam, navyse casto sa pripadne podvodne SEO tresta docasnym alebo trvalym odstranenim z vysledkov... Radsej si pockaj.
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7688
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: stranka vo vyhladavaci

Príspevok od používateľa newmi »

munina napísal:vedel by si mi prosim poradit aj nejake konkretne efektivne prelinkovanie na zaciatok, co by moju stranku dostalo aspon na druhu stranu googlu?
zalezi na obsahu tvojej stranky a vyskytu klucovych slov. Cize ak mas napr stranku o pekarni a ked do vyhladavaca zadas napr "chleba", tak google hlada najrelevantnejsie odkazy a zoraduje stranky nielen podla toho aku maju navstevnost ale aj podla vyskytu daneho klucoveho slova. To vsak neznamena, ze ked budes mat na celej stranke slovo "chleba" tak ta to hodi na prvu alebo druhu stranu, prave naopak, bude sa to povazovat za podvod. Vsak si precitaj par clankov o SEO optmimalizacii, tam to mas lepsie vysvetlene vid napr.: http://www.seochat.sk/
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438

Návrat na "Siete"