Bioshock

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Bioshock

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

Nenasiel som nikde vlakno na tuto skvelu hru.
Co poviete na tuto hru?Moj nazor je nasledovny.

Neda mi nespomenut napaditu podobnost s predoslou hrou od tych istych tvorcov,System Shock 2.
Podobnost je vlastne skoro vo vsetkom,je to len posadene do ineho prostredia a tomu je prisposobeny aj interface hry.
Ide hlavne o to ze sa hlavny hrdina nachadza v uzavretom neznamom komplexe a je navigovany spojencom cez vysielacku.Podobne,ak nie totozne je aj rozuzlenie pribehu.Dalej sa tu najdu odkazy na SS2 v podobe audiozaznamov najdenych po roznych ludoch,vo forme magnetovonov.Upgrade zbrani,upgrade postavy je taktiez rieseny podobne.Skumanie protivnikov,tu sa to deje pomocou fotoaparatu,tam to bolo pomocou vyskumneho implantatu a nejakej casti tela zosnulej priserky.Dokonca som tu aj v SS2 videl duchov,ako zobrazenie minulych udalosti.Toto vsetko je len dokaz ze tak genialne dielo ako SS2 nechcelo odist len tak do zabudnutia,kedze nebolo velmi komercne a da sa jeho z pointy cerpat aj dnes.
Tym ale hru Bioshock nechcem zhadzovat,len jej nedavam tolko bodov za originalitu.Podlobne ako SS aj Bioshock sa dostava nad uroven hry a dalo by sa jej prisudit hodnost maleho umeleckeho diela.Zaujme hlavne svojou komplexnostou a premyslenostou az do najmensich detailov.
Naposledy upravil/-a Zoltan Balaton v Po 02. Mar, 2009, 19:06, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
zachary
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3254
Dátum registrácie: Pi 23. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Martin

Re: Bioshock

Príspevok od používateľa zachary »

http://www.pretaktovanie.sk/phpBB3/view ... 16&t=22567" onclick="window.open(this.href);return false;
PC:
Spoiler: ukázať
CPU: i5-7600K + Noctua NH-U12F | MB: Gigabyte GA-Z270X-Gaming K5 | RAM: 2x8GB DDR4 Corsair Vengeance LPX | GK: Gainward GeForce GTX1060 6GB | SSD: Crucial MX100 256GB | HDD: Seagate Barracuda LP 2TB @ Scythe Quiet Drive | DVD-RW: Samsung SH-S223F | audio: on board + HyperX Cloud + Kurzweil KS-40A | PSU: Corsair RM 750i | fans: 3x Noctua, Enermax | case Corsair 330R carbide series| LCD Dell S2721DGFA | Rapoo E9270p + Logitech G500
LIVESTRONG
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Bioshock

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

pekne :D ale za to ja nemozem ze im nefunguje vyhladavac tu..skus zadat do Hladaj "bioshock" a uvidis
Používateľov profilový obrázok
zachary
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3254
Dátum registrácie: Pi 23. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Martin

Re: Bioshock

Príspevok od používateľa zachary »

ja viem, zrejme nefunguje vyhľadávanie v témach zo starého fóra .. ale ja som si na túto tému pamätal :)
PC:
Spoiler: ukázať
CPU: i5-7600K + Noctua NH-U12F | MB: Gigabyte GA-Z270X-Gaming K5 | RAM: 2x8GB DDR4 Corsair Vengeance LPX | GK: Gainward GeForce GTX1060 6GB | SSD: Crucial MX100 256GB | HDD: Seagate Barracuda LP 2TB @ Scythe Quiet Drive | DVD-RW: Samsung SH-S223F | audio: on board + HyperX Cloud + Kurzweil KS-40A | PSU: Corsair RM 750i | fans: 3x Noctua, Enermax | case Corsair 330R carbide series| LCD Dell S2721DGFA | Rapoo E9270p + Logitech G500
LIVESTRONG

Návrat na "Hry a problémy s nimi"