Sparkle SP-PX43DT GF 6600,PCI-E

Všetko o grafických kartách, ich problémy, ovládače ...
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Príspevok od používateľa Wizik »

A este posledna vec...potom uz slubujem ze nebudem otravovat :-) ... ako si nadstavim tucne pismo? Tak jak to ma napr. Rusty sa mi to lubi :-)
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
Používateľov profilový obrázok
Rusty
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 793
Dátum registrácie: Ne 05. Jún, 2005, 02:00
Bydlisko: Bratislava (29)

Príspevok od používateľa Rusty »

Kód: Vybrať všetko

[b]TEXT[/b]
Takto je moj podpis napr.:

Kód: Vybrať všetko

[b][color=black]2 camps - stock and stable vs voided and fast[/color][/b]

[size=9][b][color=blue]CPU:[/color] [color=black]AMD 64 3200+ Venice @[/color][color=red] 2650Mhz  ( 4175+ ) [/color][color=black]+  Thermalright XP-90  +  Panaflo 92mm Fan  +  Arctic Silver 5 [/color][color=blue] 
MOBO:[/color][color=orange] DFI[/color][color=red] LanParty[/color][color=black] UT NF4 Ultra-D ( bios 623-2 by OskarWu )[/color] [color=blue]RAM:[/color][color=black] Kingston HyperX 2-2-2-5 @ 380 Mhz[/color] [color=blue]GPU:[/color][color=black]  MSI NX6600 Diamond 400/800 @ bios MSI 6600GT 530/1150 + Zalman VF-700 AlCu[/color] [color=blue]HDD:[/color] Maxtor Diamax 9 160GB SATA [color=blue]PSU:[/color] [color=black]Chill Inovation 400W[/color][color=blue] DVD-RW:[/color][color=black] NEC ND-3540[/color][color=blue] CASE:[/color][color=black] Thermaltake Tsunami case[/color] [color=blue] FDD:[/color][color=black] NEC floppy @ flash biosov[/color][/b][/size] [size=9][b][color=blue] Mouse:[/color][/b][/size]   [size=9] [color=red]Razer diamondback Plasma + Razer eXactMat [/color][/size]
Používateľov profilový obrázok
Jofo
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1677
Dátum registrácie: St 23. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Príspevok od používateľa Jofo »

Ked uz sa to tu zvrhlo na diskusiu o tom pisme, tak aj ja mam little problem - dam si do podpisu kod s farbou, presne akoste napisali, ale zobrazi sa mi aj tak len ako kod, farba sa nemeni. Skusal som si aj skopcit cast kodu od Rustyho, ale aj ten mi zobrazilo len ako zatvorky a pod.

Kód: Vybrať všetko

 [size=9][b][color=blue]CPU:[/color]
toto mi zobrazi proste tak, ako to tam vidite.
Vy sa tu smejete a vonku zúri socializmus!

Návrat na "Grafické karty"