Stronghold Crusader

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
moody01
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 112
Dátum registrácie: Ne 15. Mar, 2009, 22:19
Bydlisko: Nitra

Stronghold Crusader

Príspevok od používateľa moody01 »

Caute !

troska sa vraciam v case k skvelej hre stronghold crusader .
Potreboval by som radu s rychlostou hry :

V singl sa da hra nastavit na najvyssie a ide vsetko ok
ale v multiplayeri aj ked mam v nastaveniach najvyssiu rychlost hry tak mi ide pomali v podstate je to tak prednastavene a chcel by som vedet ci sa to neda nejako oblbnut a zvysit rychlost ??? :? :cry:
When I die I'll go to heaven, because I've spent my time in hell.
Používateľov profilový obrázok
Memnon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3923
Dátum registrácie: Po 11. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Stronghold Crusader

Príspevok od používateľa Memnon »

fiha kde hravas? rad by som skusil zahrat s niekym zivym nakolko AI moc umu nepobrala (staci nehat dieru v hradbe a komp nou pojde aj keby mal celu mapu obist)
MB:ASUS Maximus XI Hero / CPU:i9 9900k@5.1(4.8cache)@1.234V / CPUcooler:AC Liquid Freezer II 240 + CM Maker Gel / RAM:4x8GB Patriot Viper 4133Mhz@4oooCL18 / GPU:Gigabyte RTX 4070ti Eagle@0.925V/2670/24600 / SSD:Samsung 970 Evo Plus 2TB / HeadSet:Steelseries Arctis 7 / mouse:Steelseries Rival 650 / keyboard:Fnatic Streak RGB / PSU:Seasonic Focus Plus 850 gold / case:Fractal Design Define R6 Black + Noctua NF-A14 PWM / monitor:Acer Predator XB323UGP
moody01
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 112
Dátum registrácie: Ne 15. Mar, 2009, 22:19
Bydlisko: Nitra

Re: Stronghold Crusader

Príspevok od používateľa moody01 »

hravam s kamaratom na jednes sieti ... mam 2 PC ... vlastne uz 3 ... ked ratam aj firemne tak 5 ... no ak budem pokracovat tak to bude velmi vela :D :hysterical: :hysterical: :hysterical:
When I die I'll go to heaven, because I've spent my time in hell.
Používateľov profilový obrázok
prepelica
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 252
Dátum registrácie: So 28. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Piešťany

Re: Stronghold Crusader

Príspevok od používateľa prepelica »

Memnon napísal:fiha kde hravas? rad by som skusil zahrat s niekym zivym nakolko AI moc umu nepobrala (staci nehat dieru v hradbe a komp nou pojde aj keby mal celu mapu obist)
pravda svata...ja som si z hradieb spravil mensi labyrint ktory viedol k mojmu hradu a na hradby som poslal vsetkych lucisnikov...mohol poslat aj 40 rytierov kym by presli cez ten labyrint vsetci by pokapali :D
Používateľov profilový obrázok
prepelica
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 252
Dátum registrácie: So 28. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Piešťany

Re: Stronghold Crusader

Príspevok od používateľa prepelica »

zahrajte si Stronghold Crusader Extreme to je este len sranda :D vy zacinate prakticky od nuly...nepriatel ma aj 4 hrady a behom minuty na vas posle aspon 100 lucisnikov :D
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12343
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Stronghold Crusader

Príspevok od používateľa HellAngel »

tato hra je najlepsia iba po sieti, moja najoblubenejsia jednotka su podpalaci. Je to strasna zakernost ked sa to nejako dostane do hradu :D
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
Memnon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3923
Dátum registrácie: Po 11. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Stronghold Crusader

Príspevok od používateľa Memnon »

mna ten estrem nechytil ale to bolo asi sposobene tym ze som ho zacal hrat hned po dohrani Warchestu ktory ma silno nevyrovane lvl
v povodnej serii ze kazdy dalsi lvl je viac a viac tazky ale Warchest to bolo jak na horskej drahe raz 4hodinova bitva a nasladne 1hodinovy uragan
z toho estremu som dal prve tri mapy a zvysok som si odlozil na neurcito(asi prazdniny :) )
MB:ASUS Maximus XI Hero / CPU:i9 9900k@5.1(4.8cache)@1.234V / CPUcooler:AC Liquid Freezer II 240 + CM Maker Gel / RAM:4x8GB Patriot Viper 4133Mhz@4oooCL18 / GPU:Gigabyte RTX 4070ti Eagle@0.925V/2670/24600 / SSD:Samsung 970 Evo Plus 2TB / HeadSet:Steelseries Arctis 7 / mouse:Steelseries Rival 650 / keyboard:Fnatic Streak RGB / PSU:Seasonic Focus Plus 850 gold / case:Fractal Design Define R6 Black + Noctua NF-A14 PWM / monitor:Acer Predator XB323UGP
Používateľov profilový obrázok
prepelica
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 252
Dátum registrácie: So 28. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Piešťany

Re: Stronghold Crusader

Príspevok od používateľa prepelica »

HellAngel napísal:tato hra je najlepsia iba po sieti, moja najoblubenejsia jednotka su podpalaci. Je to strasna zakernost ked sa to nejako dostane do hradu :D
ja som to napriklad este po sieti nehral a urcite to je brutal...ked ides proti kompu vsetko je nascriptovane a staci na nejake miesto kde si nepriatel hromadi jednotky poslat 100 lucisnikov a nikdy tam nikoho nenahromadi :D
Používateľov profilový obrázok
Memnon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3923
Dátum registrácie: Po 11. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Stronghold Crusader

Príspevok od používateľa Memnon »

este by som podotkol bug ze ak na vezu davas skupinky strelcov z kuze ci lucisnikov(podla vkusu) a posielas ich tam postupne skor nez dorazi prva skupina mozes mat na vezi prakticky neobmedzeny pocet jednotiek (jedna gulata veza = cca 130 strelvoc z kuse)
tento bug spolocne s vrhacmi ohna a dierou v hradbach je neporazitelny (len pozor na assassinov)
MB:ASUS Maximus XI Hero / CPU:i9 9900k@5.1(4.8cache)@1.234V / CPUcooler:AC Liquid Freezer II 240 + CM Maker Gel / RAM:4x8GB Patriot Viper 4133Mhz@4oooCL18 / GPU:Gigabyte RTX 4070ti Eagle@0.925V/2670/24600 / SSD:Samsung 970 Evo Plus 2TB / HeadSet:Steelseries Arctis 7 / mouse:Steelseries Rival 650 / keyboard:Fnatic Streak RGB / PSU:Seasonic Focus Plus 850 gold / case:Fractal Design Define R6 Black + Noctua NF-A14 PWM / monitor:Acer Predator XB323UGP
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12343
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Stronghold Crusader

Príspevok od používateľa HellAngel »

normalne mam chut to znova zahrat :D

dalsi velmi podly trik je s vlkmi. Ked si hrad obostaviate hoci aj drevenymi hradbami, uzavrete hrad, postavite psie budky, vypusitte vlky a super ak nema ohradeny hrad tak to dokaze spravit smrtelnu paseku :dance:
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
prepelica
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 252
Dátum registrácie: So 28. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Piešťany

Re: Stronghold Crusader

Príspevok od používateľa prepelica »

Memnon napísal:este by som podotkol bug ze ak na vezu davas skupinky strelcov z kuze ci lucisnikov(podla vkusu) a posielas ich tam postupne skor nez dorazi prva skupina mozes mat na vezi prakticky neobmedzeny pocet jednotiek (jedna gulata veza = cca 130 strelvoc z kuse)
tento bug spolocne s vrhacmi ohna a dierou v hradbach je neporazitelny (len pozor na assassinov)
da sa to aj bez toho aby si ich poslal skor jak tam dorazi prva skupina...staci ked postavis k vezi mur ale z troch policok a na mur mozes posielat jednotiek kolko len xces a ked posles 5 lucisnikov na ten najblizsi mur k vezi tak aspon traja pojdu na vezu a dvaja ostanu na mure
Používateľov profilový obrázok
prepelica
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 252
Dátum registrácie: So 28. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Piešťany

Re: Stronghold Crusader

Príspevok od používateľa prepelica »

no tak drtim kampan v crusader extreme a presiel som to po 9. misiu ta je celkom brutal..teda aspon to zatial tak vypada...nedaju sa tam zneuzit scripty ani nic...8. bola celkom lahka, ked to niekto hra a nevie to prejst poradim mu...ale je to jednoduchy trik...mierne zdlhavy ale 100% ucinny :D
Používateľov profilový obrázok
prepelica
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 252
Dátum registrácie: So 28. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Piešťany

Re: Stronghold Crusader

Príspevok od používateľa prepelica »

fuuha posledna misia je neprejditelna :) jednoducho neni sance sa nijak ubranit...aj ked...este som neskusal vrhacov ohna :) inak vsetky ostatne misie prejdene :)

Návrat na "Hry a problémy s nimi"