Staznost

Sem píšte správy pre Administrátorov a Moderátorov o problémoch s fórom, prihlasovaní­m ...
POZOR: Vyriešené otázky a problémy sú odstraňované
Používateľov profilový obrázok
Quake88
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Ne 13. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: KOSICE

Re: Staznost

Príspevok od používateľa Quake88 »

faugusztin napísal:Mily Jomi by si mal uvedomit, ze na tomto fore su pravidla fora dosledne dodrzovane.

Afera "aukcia" :
7. Je striktne zakazane ponukat vec sucasne inde.

9. V pripade akychkolvek problemov spojenych s predajom (drazitel / vydrazitel) bude bez debat previnilcovi zmeneny rank a bude zapisany do zvlastneho threadu s nazvom "Nedoveryhodne osoby bazaru".
Uz tymto krokom si sa dostal na tenky lad.

Dvojnasobna registracia :
Je zakazane: • sa viackrat registrovat. Povolena je len jedna registracia.
Musis si uvedomit, ze v pripade aukcie ide o zavazne ponuky zo strany kupujuceho. Clovek, ktory tam prihodi je povinny tu vec kupit, a teda si velmi dobre rozmysli (aspon dufam) ci tu ponuku vobec da. Tu ponuku dava prave kvoli tomu, ze sa mu nemoze stat to, co si prave urobil. Tie pravidla nie su pre srandu kralikom, a ked ich porusis tak musis niest aj zodpovednost. A kumulovane porusenie pravidiel sa obvykle tresta tvrdo, nielen tu na fore ale aj v realnom zivote. Bazar (a forum ohladne dvojitych registracii) ma uvedene tvrde pravidla prave pre ochranu kupujucich.

Okrem toho, kedze jomi predaval Quake88-ov pocitac, tak nie je predsa jednoduchsie riesit reklamacie priamo s Quake88-om ? Alebo mi nieco unika ?

Ako su poskodeni ti, kde dal jomi ponuku ? Fakt si myslis, ze potom by mu to vobec predali ? Nedoveryhodnej osobe ?






predava moj pc, lebo ja na to nemam cas... nehovorim ze neurobil niekolko blbosti, ale nie so zlym umyslom
dovod preco zrusil aukciu je ten ze dostal lepsiu ponuku cez ss cize je diskutabilne ci aukciu zrusil, alebo
najlepsia ponuka, ktora prisla cez ss ju vyhrala. dovod preco aukciu zrusil je aj ten ze som mu povedal ze ten
disk proste za tolko nepredam !!! nesom jezisko ani mikulas, ale samozrejme to nieje adekvatny dovod na zrusenie aukcie

a opat pisem jomi by sa nemal problem ospravedlnit, ale mohlo sa s jeho pripadom jednat inak, toto nieje o tom
urobis kix a letis, toto je forum a v zaujme adminov by malo byt dat to na spravnu mieru, ale jasne aj ban je naprava

vsetkych vaznov co mame rovno zastrelme vsak preco nie aj oni tvrdo porusili zakony.

ak je admin schopny dokaze jednat s kazdym individualne, aj ho potrestat, a nie rovno stratit jedneho usera fora
OWERBURDENED
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Staznost

Príspevok od používateľa faugusztin »

Nie so zlym umyslom ?

1) Lepsia ponuka ??? Pri aukcii NEEXISTUJE alternativny sposob predaja, bodka. Toto je jedno z jasne stanovenych pravidiel. Neexistuju vynimky, neexistuje "ale".
2) Ak chcel za disk minimalnu cenu, tak mal 2 moznosti. Bud to zadat ako vyvolavaciu cenu, alebo to predavat normalne, nie cez aukciu. Mame vlakna typu K, ak ste si to nevsimli.
3) Jomi nebol zabanovany kvoli aukcii, ale kvoli dvojnasobnej registracii, ktora je vyslovne zakazana a ktora sa VZDY trestala banom natrvalo. Jomi nie je prvy, a nebude ani posledny. Pravidlo o dvojitej registracii je tu prave kvoli pripadnym podvodom v bazari.
Používateľov profilový obrázok
Quake88
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Ne 13. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: KOSICE

Re: Staznost

Príspevok od používateľa Quake88 »

faugusztin napísal:Nie so zlym umyslom ?

1) Lepsia ponuka ??? Pri aukcii NEEXISTUJE alternativny sposob predaja, bodka. Toto je jedno z jasne stanovenych pravidiel. Neexistuju vynimky, neexistuje "ale".
2) Ak chcel za disk minimalnu cenu, tak mal 2 moznosti. Bud to zadat ako vyvolavaciu cenu, alebo to predavat normalne, nie cez aukciu. Mame vlakna typu K, ak ste si to nevsimli.
3) Jomi nebol zabanovany kvoli aukcii, ale kvoli dvojnasobnej registracii, ktora je vyslovne zakazana a ktora sa VZDY trestala banom natrvalo. Jomi nie je prvy, a nebude ani posledny. Pravidlo o dvojitej registracii je tu prave kvoli pripadnym podvodom v bazari.

ako myslis banujte dalej
OWERBURDENED
Používateľov profilový obrázok
panasonic650
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1329
Dátum registrácie: Ut 13. Jan, 2009, 23:24
Bydlisko: Bratislava

Re: Staznost

Príspevok od používateľa panasonic650 »

Quake88 napísal:dovod preco zrusil aukciu je ten ze dostal lepsiu ponuku cez ss cize je diskutabilne ci aukciu zrusil, alebo najlepsia ponuka, ktora prisla cez ss ju vyhrala.
Ja tu prave vidim dlasieho kandidata na nefer jednanie a minimalne vystrahu... toto ma naserie (pardon za vyraz) riadne... uz velakrat som videl ze bez toho aby bolo v bazare vidiet ze niekto dal ponuku tak sa zrazu len objavy sprava "predane uzivatelovi XYZ". Ludia aj mna uz neraz oslovili priamo cez SS ale som ich poslal pekne na post... Ziadne SS techtle-mechtle....
Spoiler: ukázať
[PC] WinXP Home ENG CPU: C2D E8200 2.66GHz RAM: 2x1GB CORSAIR TWINX XMS2 800MHz PC6400 CL4-4-4-12 MB: ASUS P5KC GPU:SAPPHIRE Radeon HD 3450 256MB HDD: Samsung SpinPoint F1 750GB HD753LJ PSU: Seasonic S12II 430W CASE: Thermaltake SOPRANO silver VB1000SNS LCD: 22" LCD Samsung 2243BW silver
[NB0] Asus EEE PC 1000HE Black WinXP Home SP3
[HTPC] Win7 Ultimate ENG CPU: AMD Athlon II X4 600e RAM: 2x1GB CORSAIR TWINX XMS2 800MHz PC6400 CL4-4-4-12 MB: GIGABYTE MA785GM-US2H GPU: on board HDD: 1000GB PSU: SEASONIC S12II-330 Bronze CASE: ANTEC Fusion Remote Black TV: Panasonic TX-P42G15E Tuner: TechniSat SkyStar HD2 + CI slot
http://www.buzzle.com/articles/mongoose ... e-pet.html
Používateľov profilový obrázok
Quake88
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Ne 13. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: KOSICE

Re: Staznost

Príspevok od používateľa Quake88 »

panasonic650 napísal:
Quake88 napísal:dovod preco zrusil aukciu je ten ze dostal lepsiu ponuku cez ss cize je diskutabilne ci aukciu zrusil, alebo najlepsia ponuka, ktora prisla cez ss ju vyhrala.
Ja tu prave vidim dlasieho kandidata na nefer jednanie a minimalne vystrahu... toto ma naserie (pardon za vyraz) riadne... uz velakrat som videl ze bez toho aby bolo v bazare vidiet ze niekto dal ponuku tak sa zrazu len objavy sprava "predane uzivatelovi XYZ". Ludia aj mna uz neraz oslovili priamo cez SS ale som ich poslal pekne na post... Ziadne SS techtle-mechtle....
aku vystrahu ? vystrahuj sam seba, nestvi ma prosim aspon.
napisal som ze urobil chybu ? preco vyberas vety z kontextu ?
OWERBURDENED
Používateľov profilový obrázok
zachary
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3254
Dátum registrácie: Pi 23. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Martin

Re: Staznost

Príspevok od používateľa zachary »

Quake88 napísal:predava moj pc, lebo ja na to nemam cas... nehovorim ze neurobil niekolko blbosti, ale nie so zlym umyslom
dovod preco zrusil aukciu je ten ze dostal lepsiu ponuku cez ss cize je diskutabilne ci aukciu zrusil, alebo
najlepsia ponuka, ktora prisla cez ss ju vyhrala. dovod preco aukciu zrusil je aj ten ze som mu povedal ze ten
disk proste za tolko nepredam !!! nesom jezisko ani mikulas, ale samozrejme to nieje adekvatny dovod na zrusenie aukcie
prečo si chceš vykladať pravidlá po svojom ? v samotnej podstate môžeš za to aj ty - nechal si jomiho predávať tvoj pc .. tak predával, spravil aukciu a ty si sa rozhodol že v rozpore s pravidlami ju zrušíte a predáte inak .. za to dostal ban na bazár ..
+ výmena grafickej karty mimo fóra, ktorú si uviedol vyššie
ban na fórum dostal za trojitú registráciu, za to si môže ovšem sám
PC:
Spoiler: ukázať
CPU: i5-7600K + Noctua NH-U12F | MB: Gigabyte GA-Z270X-Gaming K5 | RAM: 2x8GB DDR4 Corsair Vengeance LPX | GK: Gainward GeForce GTX1060 6GB | SSD: Crucial MX100 256GB | HDD: Seagate Barracuda LP 2TB @ Scythe Quiet Drive | DVD-RW: Samsung SH-S223F | audio: on board + HyperX Cloud + Kurzweil KS-40A | PSU: Corsair RM 750i | fans: 3x Noctua, Enermax | case Corsair 330R carbide series| LCD Dell S2721DGFA | Rapoo E9270p + Logitech G500
LIVESTRONG
Používateľov profilový obrázok
Quake88
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Ne 13. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: KOSICE

Re: Staznost

Príspevok od používateľa Quake88 »

zachary napísal:
Quake88 napísal:predava moj pc, lebo ja na to nemam cas... nehovorim ze neurobil niekolko blbosti, ale nie so zlym umyslom
dovod preco zrusil aukciu je ten ze dostal lepsiu ponuku cez ss cize je diskutabilne ci aukciu zrusil, alebo
najlepsia ponuka, ktora prisla cez ss ju vyhrala. dovod preco aukciu zrusil je aj ten ze som mu povedal ze ten
disk proste za tolko nepredam !!! nesom jezisko ani mikulas, ale samozrejme to nieje adekvatny dovod na zrusenie aukcie
prečo si chceš vykladať pravidlá po svojom ? v samotnej podstate môžeš za to aj ty - nechal si jomiho predávať tvoj pc .. tak predával, spravil aukciu a ty si sa rozhodol že v rozpore s pravidlami ju zrušíte a predáte inak .. za to dostal ban na bazár ..
+ výmena grafickej karty mimo fóra, ktorú si uviedol vyššie
ban na fórum dostal za trojitú registráciu, za to si môže ovšem sám
preco pises to iste dookola ???? este stale mi ide o jednanie adminaaaaa boze sak uz to pochopte ludia
mam v <> sa tu s vami vybavovat... uzivatelia ktori si objednali veci u jomiho mozu pripadne reklamacie riesit u mna
kludne napiste ss ja tam napisem tel. cislo. vsetky veci su odo mna s predajne cize ich dokazem aj reklamovat, tak ked nahodou sa niekomu nieco stane a pekne ma poprosi, hoci jomi pisal ze je to bez zaruky, lebo mam blocek len na cele PC, tak mu vyreklamujem aj
samostatny komponent u dodavatela.. nech sa paci seriozny pristup.

vy si tu spamujte a dohadujte sa dalej a bany rozdavajte ako cukriky mne je to JEDNO
OWERBURDENED
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Staznost

Príspevok od používateľa FEAR »

no ked mas v <> sa snama vybavovat tak nac su tu 2 strany kvakanin? :) kto rozdava BANY ako cukriky? :) mna by skor zaujimalo preco je pre ludi tak odpudzujuce precitat si par pravidiel a riadit sa nimi ... ozaj ..radsej sa bude 3x 4x 5x ako *hlupak* registrovat ale tie pravidla si neprecita ..naco ? sak ma forum na haku ..potrebuje obchodovat ....

ak je admin schopny dokaze jednat s kazdym individualne, aj ho potrestat, a nie rovno stratit jedneho usera fora - ak je uzivatel schopny si precitat tie pravidla tak je pravdepodobnos ze sa dostane do problemov miziva...

Pre kazdeho su postihy rovnake ..teda preco by mal mat tvok kamos nejaky iny meter ..

ps.a nie rovno stratit jedneho usera fora - preco si myslis ze zabanovanie niekoho kto porusil(uje) pravidla je STRATA?

ps2. ja niekedy zasnem ked pozeram do tej sekcie BANY a vidim ze niektory zaostalci sa dokazu regnut aj 5x :peace: :arrow: IQ pritvrdnuteho vedra gitu...

:hi:
Používateľov profilový obrázok
Quake88
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Ne 13. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: KOSICE

Re: Staznost

Príspevok od používateľa Quake88 »

FEAR napísal:no ked mas v <> sa snama vybavovat tak nac su tu 2 strany kvakanin? :) kto rozdava BANY ako cukriky? :) mna by skor zaujimalo preco je pre ludi tak odpudzujuce precitat si par pravidiel a riadit sa nimi ... ozaj ..radsej sa bude 3x 4x 5x ako *hlupak* registrovat ale tie pravidla si neprecita ..naco ? sak ma forum na haku ..potrebuje obchodovat ....

ak je admin schopny dokaze jednat s kazdym individualne, aj ho potrestat, a nie rovno stratit jedneho usera fora - ak je uzivatel schopny si precitat tie pravidla tak je pravdepodobnos ze sa dostane do problemov miziva...

Pre kazdeho su postihy rovnake ..teda preco by mal mat tvok kamos nejaky iny meter ..

ps.a nie rovno stratit jedneho usera fora - preco si myslis ze zabanovanie niekoho kto porusil(uje) pravidla je STRATA?

ps2. ja niekedy zasnem ked pozeram do tej sekcie BANY a vidim ze niektory zaostalci sa dokazu regnut aj 5x :peace: :arrow: IQ pritvrdnuteho vedra gitu...

:hi:
jasne mas pravdu to presne ako som pisal vyssie, naco mame basy ? sak rovno setkych veznov zastrelme.

stratil usera---- user mozno urobil chybu, ale po dohovore by ju neurobil znovu.. kapisto ?
ano neprecital si pravidla, ale admin sa ma starat o to aby aj tito ludia boli osloveni, a nasledne to uz neurobili
a ostali na fore, alebo po dalsom poruseni dat forget ban nato su tu. ale nech sa bany rozdavaju
sak kludne nech da kazdemu ban a zisti ze koli kazdemu banu zablokoval userov z jednej dvoch ulic.. v pohode
foru ludi netreba, ja viem..
OWERBURDENED
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Staznost

Príspevok od používateľa FEAR »

Clape co to tu placas stale ??
stratil usera---- user mozno urobil chybu, ale po dohovore by ju neurobil znovu.. kapisto ?

kapim to?? no nekapim to :rolleyes: sa spytam teraz ja ci kapis ty... aky dohovor?? porusil pravidla 1x ..pravidlo ktore nebolo na dohovor ...dostal ban .. nasledne nato lebo je uvedomeli regne sa znova a porusi opet 2x striktne pravidlo a dostava forever ... ako co mam(e) chapat?? kapis to?

sak kludne nech da kazdemu ban a zisti ze koli kazdemu banu zablokoval userov z jednej dvoch ulic.. - kazdemu netreba :) 98%-tam userov nerobi problem fungovat bez banu aj roky .. co sa tyka ostatnych ktory kvoli nemu nemaju pristup.. no mozu sa mu podakovat.. a ked si vsimnes tak 99% banov je kvoli bazaru ktory nieje podstatou tohto fora "pre niektorych samozrejme je alebo bol"

v pohode
foru ludi netreba, ja viem.
- mas pocit ze ich je malo ? tym nenarazam nato ze ked ich je xxxxxxx tak uz dalsi nieje podstatny ale keby ich bolo po rokoch xxx tak to by snad nasvedcovalo o tom ze je niekde chyba ..niekde vo vedeni....vies preco ma toto forum taku uroven ako ma? preco funguje dlhe roky ? ti to prezradim pretoze to tu nevyzera ako na tuctovom xxx.xxxxx.xx kde to riadia decka ktore o tom nemaju paru a robia rovnaky bordel ako ich uzivatelia... tu na to neni priestor a zjavne sa to osvedcilo vdobrom..

ano neprecital si pravidla - tak ocom to tu je ... forum ponuka userom kopec moznosti a uzivatel pre forum nespravi ani len tolko ze si precita niekolko viet ... tak zaco mas potom vedenie fora ?? za hlupakov??

ps. inak domievam sa ze ak po zabanovani by mal tvok kamos ozaj zaujem vyriesit normalnou cestou tento problem "lebo banom niesi odsudeny na veky vekou" tak sa mal nejako spojit z bikermotylom a rozumne to rozobrat a verim ze ak by biker.. zistil ze je ozaj vpohode a da sa snim normalne bavit tak to nejak poriesia.. ale miesto toho porusit pravidlo ktorym to uz nezrovna ... tos..

ps... inak naco je dobra citacia na prispevok hned nad tebou??
Používateľov profilový obrázok
NuSuey
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 383
Dátum registrácie: So 28. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Kosice

Re: Staznost

Príspevok od používateľa NuSuey »

nuz za toto chvalim modov/adminov, lebo ja uz by som na toho quake-a nemal nervy :)
proste evidentne porusenie pravidiel, a ved predsa niesme niekde na mongolskej trznici, ked sa raz jedna o peniazky tak je treba mat pekne tvrde pravidla :) ak by to tak nebolo, a stale sa privrelo lave oko nad takymi vecami, bol by z toho dalsi hojko - bazar..

proste, nemal si svojmu kamosovi davat predavat svoj komp, pokial je debil a chce tie veci pridat prilacno..
viacnasobnou registraciou si strcil uz len klinec do hrobu ..

a prosimta uz neodpisuj, iba tu ludom zvysujes krvny tlak a stejnak nic nezmenis - biker urobil dobre .. chvalim :good:
Case: Silverstone RVZ01B, CPU: Intel Core i3-4130, GPU: EVGA GeForce GTX 750 Ti 2GB, RAM: Crucial Ballistix Tactical 4GB (1 x 4GB) DDR3-1600, MB: Asus H81I-PLUS Mini ITX, HDD: Crucial M500 240GB
Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9265
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Staznost

Príspevok od používateľa GABO »

Myslím, že LOCK a pán expert nech odkráča a viac krát sa tu neukazuje.
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555
Používateľov profilový obrázok
Jerry
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2762
Dátum registrácie: Ut 22. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trenčín

Re: Staznost

Príspevok od používateľa Jerry »

Ja len dodam, ze by ste sa mohli skludnit s tymi citaciami ... :furious2: Ja uz fakt pochybujem niekedy o niektorych ludoch ...

Návrat na "Správy pre Administrátorov"