Dual Monitor - problem fullscreen hry....

Všetko o grafických kartách, ich problémy, ovládače ...
Používateľov profilový obrázok
LoPiO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1474
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Dual Monitor - problem fullscreen hry....

Príspevok od používateľa LoPiO »

Ahojte,

konecne mam doma dual screen a potrebujem vyriesit ako mam mat na jednom monitore pustenu hru a po prekliknuti do druheho monitora, aby tato hra zostala maximalizovana a neminimalizovala sa ako pri alt+tab. Moznost pokial je hra pustena vo window mode, sice neminimalizuje, ale jej rendering zastane a az po naslednom kliknuti do okna hry zacne rendering pokracovat. Ujo google mi velmi nepomohol ( mozno dneska nemam den ).
Ak by mal niekto stastie alebo uz riesil podobny problem, bol by som rad keby sa podelil ;)
I found paradise, it`s Ibiza.
I found heaven at Decibel Outdoor festival - Beekse Bergen , ilvarenbeek, Netherland
Používateľov profilový obrázok
valistar
VIP
VIP
Príspevky: 6853
Dátum registrácie: So 14. Mar, 2009, 19:27
Bydlisko: Ostrava/Košice

Re: Dual Monitor - problem fullscreen hry....

Príspevok od používateľa valistar »

tak to by zaujimalo aj mna, ci sa to vobec da :)

podobne som riesiel ale nevyriesil : :-D
Používateľov profilový obrázok
Crazy_Horse
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 97
Dátum registrácie: Pi 09. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Poľný Kesov

Re: Dual Monitor - problem fullscreen hry....

Príspevok od používateľa Crazy_Horse »

povedal by som, ze sa to neda.
a spravne by ta to ani nemalo pustit s kurzorom mimo monitor ked je nejaka hra vo fullscreen. ale to uz je chyba ludi co robili hru. je uplna blbost aby si napriklad pri nejakej strielacke vysiel kurzorom mimo a klikal naprazdno, vsakze. to sa tyka vlastne aj ostatnych hier.
ja osobne som aj preto zrusil druhy monitor.
Lasciate ogne speranza, voi ch'intrate
Používateľov profilový obrázok
LoPiO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1474
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Re: Dual Monitor - problem fullscreen hry....

Príspevok od používateľa LoPiO »

Crazy_Horse - aj mne sa obcas stane, ze kliknem mimo, ale vobec ma to neirutuje :) Viac mi vadi ked sa mi to minimalizuje alebo obraz zastane. Nie som hardcore gamber. Som schopny stravit pri hre dlhy cas, ale hram sa pretoze ma to bavi a skoro nerad nahanam :). Stym hardcore gamblerom nepoukazujem na teba, len vysvetlujem moju situaciu.

Valistar - riesenie vyzera byt v nedohladne. Stale je tam o tom, ze window mode alebo nic :D je to vraj vlastnost windows, takze asi papa.
I found paradise, it`s Ibiza.
I found heaven at Decibel Outdoor festival - Beekse Bergen , ilvarenbeek, Netherland

Návrat na "Grafické karty"