GEEKBENCH
- 1adad1
- Používateľ

- Príspevky: 2621
- Dátum registrácie: Ut 06. Okt, 2009, 20:19
- Bydlisko: Bratislava V - Petržalka
Re: GEEKBENCH
preco? a podla mna to nie je nic moc lebo mi to vytazilo procesor iba na 82%
http://browse.geekbench.ca/geekbench2/view/202854
http://browse.geekbench.ca/geekbench2/view/202854
Re: GEEKBENCH
nejde o to ci je to nic moc...ide o hodnotenie
- 1adad1
- Používateľ

- Príspevky: 2621
- Dátum registrácie: Ut 06. Okt, 2009, 20:19
- Bydlisko: Bratislava V - Petržalka
Re: GEEKBENCH
srandoval som rad ti pomozem! a pomohlo ti to? 
Re: GEEKBENCH
mne ani nie ja mam mac
ale ide o to ze si tam robia testy ludia ktory pouzivaju linux,mac, win a je pekne ked si niekto moze pozriet vykon aj inych strojov ako svojho
- 1adad1
- Používateľ

- Príspevky: 2621
- Dátum registrácie: Ut 06. Okt, 2009, 20:19
- Bydlisko: Bratislava V - Petržalka
Re: GEEKBENCH
ak by si spravilo viac ludi tento bench mohli by sme urobit tabulku 
Re: GEEKBENCH
4337 (bez OC)
i7 4790K @ 4.6GHz
ASUS Z97-A
GB HD6870
Crucial 8GB 1600MHz CL8
23´LCD Full-HD , Corsair HX650W , SSD 60GB + Hdd 2TB
ASUS Z97-A
GB HD6870
Crucial 8GB 1600MHz CL8
23´LCD Full-HD , Corsair HX650W , SSD 60GB + Hdd 2TB
Re: GEEKBENCH
mohol si hodit link
Re: GEEKBENCH
Re: GEEKBENCH
Phenom2 x4 920 3.6Ghz
6641
6641


