GEEKBENCH

Všetko ohľadne benchmarkov a výsledkov z nich...
radzimko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 91
Dátum registrácie: Pi 02. Nov, 2007, 08:00

GEEKBENCH

Príspevok od používateľa radzimko »

Chlapi spravte si benchmark s tymto programom. Je multiplatformový.
http://www.primatelabs.ca/geekbench/


Môj výsedok je tu http://browse.geekbench.ca/geekbench2/view/203092 3562
Naposledy upravil/-a radzimko v St 06. Jan, 2010, 14:45, upravené celkom 3 krát.
Používateľov profilový obrázok
1adad1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2621
Dátum registrácie: Ut 06. Okt, 2009, 20:19
Bydlisko: Bratislava V - Petržalka

Re: GEEKBENCH

Príspevok od používateľa 1adad1 »

preco? a podla mna to nie je nic moc lebo mi to vytazilo procesor iba na 82%
http://browse.geekbench.ca/geekbench2/view/202854
radzimko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 91
Dátum registrácie: Pi 02. Nov, 2007, 08:00

Re: GEEKBENCH

Príspevok od používateľa radzimko »

nejde o to ci je to nic moc...ide o hodnotenie
Používateľov profilový obrázok
1adad1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2621
Dátum registrácie: Ut 06. Okt, 2009, 20:19
Bydlisko: Bratislava V - Petržalka

Re: GEEKBENCH

Príspevok od používateľa 1adad1 »

srandoval som rad ti pomozem! a pomohlo ti to? ;)
radzimko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 91
Dátum registrácie: Pi 02. Nov, 2007, 08:00

Re: GEEKBENCH

Príspevok od používateľa radzimko »

mne ani nie ja mam mac :-) ale ide o to ze si tam robia testy ludia ktory pouzivaju linux,mac, win a je pekne ked si niekto moze pozriet vykon aj inych strojov ako svojho
Používateľov profilový obrázok
1adad1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2621
Dátum registrácie: Ut 06. Okt, 2009, 20:19
Bydlisko: Bratislava V - Petržalka

Re: GEEKBENCH

Príspevok od používateľa 1adad1 »

ak by si spravilo viac ludi tento bench mohli by sme urobit tabulku :good:
Používateľov profilový obrázok
numlock
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 656
Dátum registrácie: Pi 20. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: nemám

Re: GEEKBENCH

Príspevok od používateľa numlock »

4337 (bez OC)
i7 4790K @ 4.6GHz
ASUS Z97-A
GB HD6870
Crucial 8GB 1600MHz CL8
23´LCD Full-HD , Corsair HX650W , SSD 60GB + Hdd 2TB
radzimko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 91
Dátum registrácie: Pi 02. Nov, 2007, 08:00

Re: GEEKBENCH

Príspevok od používateľa radzimko »

mohol si hodit link
Používateľov profilový obrázok
zodiaq
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2290
Dátum registrácie: Po 17. Aug, 2009, 09:14
Bydlisko: Nové Zámky/Galanta

Re: GEEKBENCH

Príspevok od používateľa zodiaq »

7464 s OC

[Homelab] - in progress
Spoiler: ukázať
Lenovo M80Q
i5-10500T, 16GB 2666 MT/s
- WD SN5000S 1TB

AsRock Deskmini H470
i5-10505, Themalrigh AX47 Full Copper + Noctua A9x14-HS, 16GB 2666 MT/s
- Samsung PM961 256GB
- Samsung 870EVO 250GB #1
- Samsung 870EVO 250GB #2

Lenovo V520s
i5-7400, 2x8GB 2133 MT/s
- Intel SSD 660p 256GB


Synology DS817+
Celeron J3455, 16GB 1866MT/s, Noctua NF-B9 Redux 1600
- Toshiba MG07ACA14TE 14TB
- Samsung 860Pro 256GB

[Others]
Spoiler: ukázať
Sony PS5 Slim 1TB + Samsung 990Pro 2TB + TCL 65Q7C
Sony PS4 slim 870QVO 1TB + Samsung QE43QN90A
Poco X6 5G 256GB/12GB
radzimko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 91
Dátum registrácie: Pi 02. Nov, 2007, 08:00

Re: GEEKBENCH

Príspevok od používateľa radzimko »

:cool: pekne pekne
Používateľov profilový obrázok
HEAD
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 643
Dátum registrácie: Po 29. Jan, 2007, 08:00

Re: GEEKBENCH

Príspevok od používateľa HEAD »

Phenom2 x4 920 3.6Ghz


6641

Návrat na "Benchmarky"