Servisne stredisko HP/Lenovo - Datalan

Všetko o reklamáciách a skúsenostiach s predajcami ...
Používateľov profilový obrázok
scarinko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2695
Dátum registrácie: Po 08. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Servisne stredisko HP/Lenovo - Datalan

Príspevok od používateľa scarinko »

No jak citam tak citam tak som tu nikde nenasiel aky to je NB
ak je to ten najvacsi hnoj co sa vola pavilion tak to ako nemame ako ovplyvnit nakolko to ide do Polska
keby ludia neboli taki blbi a nekupovali tie sproste paviliony tak by ich nemuselo kazdy den prijst tak 20 a clovek/ludia co sa s tym teraz musia serinkat aby to otestovali a sprocesovali prepravu atd by mali cas robit normalne booky a slo by to rychlejsie
okrem toho mame teraz rozpracovane take projekty ze sa vam o tom ani nesnivalo takze kopa servisakov robi dalsich x veci

a beda vam ked uvidim krive slovo na Datalan :)
ANONYM_a7

Re: Servisne stredisko HP/Lenovo - Datalan

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Vetrak vymeneni, maximalna spokojnost, asi menili aj cpu heatstick, notas je udajne NEPOCUTELNY :-)
Používateľov profilový obrázok
matopd
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1002
Dátum registrácie: St 16. Jan, 2008, 14:00

Re: Servisne stredisko HP/Lenovo - Datalan

Príspevok od používateľa matopd »

Po zisteni, ze sa paviliony na SK nerobia ma skoro roztrhlo. Po druhom zisteni, ze mi pozarucny ani nevezmu, nejdem ani pisat. Nakoniec som to poslal do CZ (Tabor). Islo o vymenu klavesnice a displeja. Samozrejme, chceli mi "natlacit" aj novy hdd (100GB za 90€ januar 2009), ale nedal som sa :). Myslim, ze aj s postou to trvalo cca 2,5 tyzdna. Poliakov skratka nemusim a s cechom sa dohodnem na 100%.

M
Používateľov profilový obrázok
scarinko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2695
Dátum registrácie: Po 08. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Servisne stredisko HP/Lenovo - Datalan

Príspevok od používateľa scarinko »

to mas preto lebo si si kupil tazitko a nie NB
nechapem tych ludi co to kupuju - je to leskle pekne je to od HP a ma to super mega bomba parametre a tv tuner a dialkovy a neviem aku pitchovinu ktoru clovek nepotrebuje - jasne musim to mat

kedy sa uz ludia zobudia

http://www.youtube.com/watch?v=LWwrQXnW_8k" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok
matopd
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1002
Dátum registrácie: St 16. Jan, 2008, 14:00

Re: Servisne stredisko HP/Lenovo - Datalan

Príspevok od používateľa matopd »

scarinko napísal:to mas preto lebo si si kupil tazitko a nie NB
nechapem tych ludi co to kupuju - je to leskle pekne je to od HP a ma to super mega bomba parametre a tv tuner a dialkovy a neviem aku pitchovinu ktoru clovek nepotrebuje - jasne musim to mat

kedy sa uz ludia zobudia

http://www.youtube.com/watch?v=LWwrQXnW_8k" onclick="window.open(this.href);return false;
Tak to ani ja netusim. Hlavne ze si Ty zobudeny

PS neviem preco si myslis, ze ja som majitelom toho "tazitka", radsej sa drz faktov a neryp :)


M

Návrat na "Reklamácie a paragrafy"