Prepacte ak sa sem vtieram ale uz par dni riesim podobny problem.
http://www.pretaktovanie.sk/phpBB3/view ... 12&t=61804" onclick="window.open(this.href);return false;
Mam oranzovu optiku a router D-Link DL-524.
Net ide v pohode, pripajanie na dedicate serveri v pohode ale ak chcem hostovat hru pripadne hrat cez hamachi, nenajde server.
Ak aj najde (STEAM TF2, CS:S, Killing Floor) tak vipisuje ze server not responding. Jednoznacne je nieco u mna zle, no nemam sajn co.
V sietiach som lama, dosital som sa o niecom ako UPnP co by mohlo tiez zabrat no neviem co a kde to je.