Pustim hru a ati radeon 5870 vydava zvlastne zvuky

Všetko o grafických kartách, ich problémy, ovládače ...
oliver1024
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 76
Dátum registrácie: Št 05. Mar, 2009, 22:53
Bydlisko: Bratislava - momentalne brno [pracovne]

Re: Pustim hru a ati radeon 5870 vydava zvlastne zvuky

Príspevok od používateľa oliver1024 »

dobre tak mi este odpovedaj nato ci to mozem hrat aj tak alebo sa nato hru nacisto vysrat a neriskovat
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Pustim hru a ati radeon 5870 vydava zvlastne zvuky

Príspevok od používateľa FEAR »

nerozmyslas absolutne nad tym co ti pisem ... alebo si tacka

vypni pc a chod vonku .. moja rada..
Používateľov profilový obrázok
Bird
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2025
Dátum registrácie: So 15. Aug, 2009, 22:39
Bydlisko: TO

Re: Pustim hru a ati radeon 5870 vydava zvlastne zvuky

Príspevok od používateľa Bird »

oliver1024 napísal:dobre tak mi este odpovedaj nato ci to mozem hrat aj tak alebo sa nato hru nacisto vysrat a neriskovat
pravdaze mozes hrat dalej omg je to normalne. alebo urob jak ti radi FEAR :rolleyes:
MacBook Pro 13 (2016) + iPhone 12 mini
PS5 Slim
oliver1024
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 76
Dátum registrácie: Št 05. Mar, 2009, 22:53
Bydlisko: Bratislava - momentalne brno [pracovne]

Re: Pustim hru a ati radeon 5870 vydava zvlastne zvuky

Príspevok od používateľa oliver1024 »

no v poriadku...aj ked na americkych forumoch mi pisu ze mam vypnut hned hru lebo karta moze dostat defekt xd ja to teda risknem a dam si poradit od vas...po prejdeny hry dam vediet ak nedam vediet do tyzdna som v p... xd
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Pustim hru a ati radeon 5870 vydava zvlastne zvuky

Príspevok od používateľa FEAR »

na americkych forUMOCH maju sami poniektory defekt na riadiacej jednotke...

Inak ma udivuje aj tvoj postoj ... to ak by bola aj pravda to co sa domnievas tak tvoj pristup k tomu je taky ze radsej nebudes hrat hru aby si neznicil kartu? tak naco si si ju kupoval ? hadam aby si na nej mohol hrat nie? , nieje riesenie vypnut hru .. karta musi normalne fungovat na kazdej .....a ked ju ma slaktrafit tak nech ju slaktrafi das reklamovat predsa .. .. to ked casom budu 2,3, 8 dalsich hier pri ktorych ti bude piskat tak co ... nebudes nic hrat?
Používateľov profilový obrázok
Tom2871989
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1567
Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Neverice

Re: Pustim hru a ati radeon 5870 vydava zvlastne zvuky

Príspevok od používateľa Tom2871989 »

ty co ti radia by si nehral su asi nejaky velky odbronici :-)
piska to preto lebo cievka a kondenzator v jednom obvode sa dostanu do rezonancnej frekvencie je to normalne a bezne pokial nebudes hrat 24/7/365 (samozrejme vkuse) tak sa tomu nic nestane (a mozno aj keby ti to piska vkuse sa tomu nic nestane)
alebo ak to bzuci tak je to len cievka a to je este beznejsie staci sa postavit pri transformator ten bzuci vkuse a stale svietime :-)
oliver1024
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 76
Dátum registrácie: Št 05. Mar, 2009, 22:53
Bydlisko: Bratislava - momentalne brno [pracovne]

Re: Pustim hru a ati radeon 5870 vydava zvlastne zvuky

Príspevok od používateľa oliver1024 »

bohvie ci to tiez neni HDD...lebo cital som ze to niekomu robi na hdd...tazko povedat nerozoznam to..no v kazdom pripade mas pravdu idem to teda zacat hrat vsak naco som daval tolko prachov do tej hry.,,
Používateľov profilový obrázok
spencer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1933
Dátum registrácie: Št 08. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Rajecké teplice , Vek: 31 r

Re: Pustim hru a ati radeon 5870 vydava zvlastne zvuky

Príspevok od používateľa spencer »

kriste pane keď to tak čítam nie som si istý či autor témi nema mozgovú obrnu ... v poslednom príspevku to vyzeralo nádejne ale až v ňom upozornil nato že to grafikavôbec robiť nemusí :D ja neviem je ale stále otázkou prečo to robí len ta jedna hra . ja by som na nej hral ďalej poprípadeby som skúsil tu kamošovu do toho pc či by to robilo tiež . vprípadežejeho by už ten zvuk nevidávala tak reklamácia pre istotu .
Spoiler: ukázať
Notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3-15IMH05 Onyx BlackCPU :Intel Core i5 10300H Comet Lake RAM : RAM 24GB DDR4GPU : NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GBSSD : SSD 512GBHDD :1000 GB HDD Sound cardFiiO E10 OlympusOS : Windows 10 64-bit Headphones : Beyerdynamic Custom One Pro Myš :evolveo wm430

Návrat na "Grafické karty"