WinXP explorer problém! HEELP!

Všetko o operačných systémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
jpx72
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 39
Dátum registrácie: So 09. Jún, 2007, 08:00

WinXP explorer problém! HEELP!

Príspevok od používateľa jpx72 »

Ahojte
mam taký problém, vo winXP pri tomto postupe: klik na "Tento počítač - HDD - akýkoľvek adresár na disku" mi spadne explorer = vypíše tabuľku "odoslať chybovú hlášku microsoftu" a po stlačení OK sa vypne a zapne explorer (na chvilu zmizne spodná lišta a všetky okná sa zatvoria)
Postup ktorý som urobil:
1.Odinštalovanie skoro všetkého...
2.NOD kontrola vírusov - nájdené: nič
3.Norton utilities - vyčistenie registrov
4.Combofix - najnovšia verzia.
Po reštarte mám znova rovnaký problém, ale ešte som si všimol, že pri snahe zmeniť nejaké systémové nastavenia (napr. veľkosť virtuálnej pamäte) mi vypíše hlášku, že nemám administrátorské práva, napriek tomu že som adminom (iba jeden účet používam).

Ak vás napadá akýkoľvek software na rýchle opravenie systému, okrem programu FORMAT.exe, budem Vám vďačný! Vďaka!
(PS Dúfam že som trafil fórum na takéto otázky...ak nie, prepáčte)
Používateľov profilový obrázok
SurrendeR
VIP
VIP
Príspevky: 2722
Dátum registrácie: Ut 28. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Stará Turá - BA

Re: WinXP explorer problém! HEELP!

Príspevok od používateľa SurrendeR »

skus ci ti tu istu chybu robi aj v nudzovom rezime..

dalej otazka, mas nastavene automaticke aktualizacie? (dufam ze nie)
ktoru verziu internet exploreru mas / skus rozne verzie

odporucam reinstal winu XP s SP2, hned vypnut automaticke aktualizacie a bezat na tom ... a ak ti to robi hned od instalacie, tak pomoze uz len to, ze hodis disk do inej masiny, zalohujes potrebne veci a odstranit particiu, najlepsie pouzit low level format a nanovo preformatovat.. a chyba by sa zobrazit nemala ;) no toto fakt len v krajnom pripade

dalsia vec ... preco nepouzivas total commander? :?
exsistuje zivot bez total commandera?
Spoiler: ukázať
PC:Asus x99A-USB 3.1 || Intel i7 5820k 4.1GHz || Asus ROG Strux GTX 1080 8GB || 4x16 GB RAM 3200MHz CL14 G.SKILL || NVMe - 1000GB Samsung EVO 970 || RAID0 - 2x3TB WD RED || Cooler Master Centurion Silencio 452 || Seasonic Prime Ultra 750W Gold || 24" EIZO EV2436WFS3-BK EcoView ||
FOTO: Canon EOS 5D MKII || Canon 50mm F1.8II || Tamron 24-70/F2.8 VC || Canon 70-200/F4L IS || Canon EX580 MKII
Mobil: Samsung Galaxy S7
Car: BMW E36 328i Tour

Návrat na "Operačné Systémy"