monitor, skrabanec

Všetko o reklamáciách a skúsenostiach s predajcami ...
Používateľov profilový obrázok
toxicator
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 278
Dátum registrácie: Ne 25. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Ilava

monitor, skrabanec

Príspevok od používateľa toxicator »

dnes mi prisiel monitor z TALKIVE, ma asi 3 milimetrovu ryhu na monitore, ktora dost svieti :( ma vobec zmysel nieco taketo reklamovat, ako im dokazem ze som tu ryhu nespravil ja

este p.s. oni mi dali zarucny list lg s ochrannou znamkou, ale predajca ho nevyplnil, co to ma sakra znamenat
8gb ram ddr3, nvidia 960, seasonic 400W 80+ bronze
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7973
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: monitor, skrabanec

Príspevok od používateľa CageJ »

toxicator napísal:dnes mi prisiel monitor z TALKIVE, ma asi 3 milimetrovu ryhu na monitore, ktora dost svieti :( ma vobec zmysel nieco taketo reklamovat, ako im dokazem ze som tu ryhu nespravil ja

este p.s. oni mi dali zarucny list lg s ochrannou znamkou, ale predajca ho nevyplnil, co to ma sakra znamenat
Niektori predajcovia to nevyplnaju, ktovie,ze preco.. Tak to asi nevyreklamujes... Odfotit a priloz,ze ako to vyzera.
Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9265
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: monitor, skrabanec

Príspevok od používateľa GABO »

Ten záručný list je na to aby si mohol s ním do servisu. Povinný ale nie si, predajca teda ten kde si to kúpil je povinný ak sa TY rozhodneš zobrať priamo reklamáciu na seba.
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555
Používateľov profilový obrázok
scarinko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2695
Dátum registrácie: Po 08. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Re: monitor, skrabanec

Príspevok od používateľa scarinko »

CageJ napísal:
toxicator napísal:dnes mi prisiel monitor z TALKIVE, ma asi 3 milimetrovu ryhu na monitore, ktora dost svieti :( ma vobec zmysel nieco taketo reklamovat, ako im dokazem ze som tu ryhu nespravil ja

este p.s. oni mi dali zarucny list lg s ochrannou znamkou, ale predajca ho nevyplnil, co to ma sakra znamenat
Niektori predajcovia to nevyplnaju, ktovie,ze preco.. Tak to asi nevyreklamujes... Odfotit a priloz,ze ako to vyzera.
no pretoze ked ho do 7 dni vratis tak komu ho predaju s vyplnenym zarucakom?

myslite :facepalm:
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7973
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: monitor, skrabanec

Príspevok od používateľa CageJ »

scarinko napísal:
CageJ napísal:
toxicator napísal:...
...
tu bola zbytocna citacia
Mne tak mobil predali...
Používateľov profilový obrázok
scarinko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2695
Dátum registrácie: Po 08. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Re: monitor, skrabanec

Príspevok od používateľa scarinko »

lebo su to dementi
skus si predstavit co spravia ked im vratis ten mobil do 7 dni
pokial nemaju nahradne tak su v prdeli
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7973
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: monitor, skrabanec

Príspevok od používateľa CageJ »

scarinko napísal:na odpovedanie na posledny prispevok tu je tlacitko "odpovedat", nie "citovat".
Ako to je pravda..... To beriem...
cape
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 63
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2011, 18:53
Bydlisko: Košice

Re: monitor, skrabanec

Príspevok od používateľa cape »

my ako kupujuci sa nemame starat o to, ci predajca ma alebo nema prazdne zarucne listy, je to jeho starost. a ten poskriabany monitor, ak nebola poskodena krabica, je zo strany predavajuceho jasny podvod. skusil by som to riesit s nimi. ak budu zapierat, tak najskor o tom vedia. tiez by som kontaktoval prepravnu spolocnost (to sa ma vacsinou spravit do 3 dni od dorucenia).
Používateľov profilový obrázok
toxicator
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 278
Dátum registrácie: Ne 25. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Ilava

Re: monitor, skrabanec

Príspevok od používateľa toxicator »

postupoval som takto:
prisiel mi monitor, rozbalil som, nieco som zahliadol ale aj tak som zapojil aby som videl ci je to moc zle, presvitalo to tak som zavolal kurierovi ci este nei je nablizku zeby im to hned odviezol ale uz nebol, povedal ze sa mam skontaktovat s firmou
zavolal som im na reklamacne oddelenie, zdvihla to mila pani ktora mi vysvetlila ze to mam odfotit a poslat na mail, a dohodli sme sa ze mi poslu dalsi den kuriera ..dovtedy fajn
lenze potom som musel napisat asi 10 mailov kym po 2 tyzdnoch prisiel nejaky odvoz aj to som musel sam volat na ups
potom som cakal dalsie 2 tyzdne ked som po nejakom case pisal do Talkive ako je na tom reklamacia, ta pani ma uplne ignorovala, tak som napisal druhej osobe z rekl oddelenia, ten odpisal ze je to na expertize ..teda po 2 tyzdnoch tvrdej expertizy jednej 3 mm ryhy som sa po opatovnom napisani dozvedel ze na mna nejak pozabudli a monitor pride pozajtra, nakoniec to bolo dalsi tyzden
celkovo som na monitor od objednania cakal mesiac a pol a musel som napisat nespocetne vela mailov, neviem ci som mal len taku smolu ale z Talkive uz objednavat v zivote nebudem
8gb ram ddr3, nvidia 960, seasonic 400W 80+ bronze
Používateľov profilový obrázok
zachary
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3254
Dátum registrácie: Pi 23. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Martin

Re: monitor, skrabanec

Príspevok od používateľa zachary »

a poslali ti ten istý s ryhou? :)
PC:
Spoiler: ukázať
CPU: i5-7600K + Noctua NH-U12F | MB: Gigabyte GA-Z270X-Gaming K5 | RAM: 2x8GB DDR4 Corsair Vengeance LPX | GK: Gainward GeForce GTX1060 6GB | SSD: Crucial MX100 256GB | HDD: Seagate Barracuda LP 2TB @ Scythe Quiet Drive | DVD-RW: Samsung SH-S223F | audio: on board + HyperX Cloud + Kurzweil KS-40A | PSU: Corsair RM 750i | fans: 3x Noctua, Enermax | case Corsair 330R carbide series| LCD Dell S2721DGFA | Rapoo E9270p + Logitech G500
LIVESTRONG
Používateľov profilový obrázok
toxicator
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 278
Dátum registrácie: Ne 25. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Ilava

Re: monitor, skrabanec

Príspevok od používateľa toxicator »

nie to zas nie nastastie :-)
8gb ram ddr3, nvidia 960, seasonic 400W 80+ bronze

Návrat na "Reklamácie a paragrafy"