Vyber zvukovej karty k sluchatkam

Všetko o zvukových kartách, repro, problémoch ...
Používateľov profilový obrázok
Andre
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 11510
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Žilina

Re: Vyber zvukovej karty k sluchatkam

Príspevok od používateľa Andre »

ja som za http://www.1964ears.com/products_triples.html + nuforce icon HD alebo lacnejsi udac v2
5600X | Fortis 5 | STRIX B550-F | 32GB DDR4 3600 | RTX 3070 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
LG OLED42C21 | Corsair Scimitar + Roccat Hiro | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO
Topping E50 + Focal Alpha 65
ANONYM_a7

Re: Vyber zvukovej karty k sluchatkam

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

zas si daco cital na avcku co :) moze byt zauimava volba inak, customs v poslednej dobe idu riadne lacno, az sa toho zacinam trocha bat :rolleyes:
Používateľov profilový obrázok
J@nik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 792
Dátum registrácie: Ne 01. Feb, 2009, 13:32
Bydlisko: Bratislava

Re: Vyber zvukovej karty k sluchatkam

Príspevok od používateľa J@nik »

tak 350dol zasa nie je az take lacne :D , treba si k tomu pripocitat DPH+CLO a vysetrenie u usneho. (Moje stoja 399dol a celkovo som za ne dal 400evri..)

to andrej: tam islo o zos a nie moje customs, pretoze on uz sluchadla ma
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Re: Vyber zvukovej karty k sluchatkam

Príspevok od používateľa Wizik »

Najväčšia chyba bola kúpiť lampáč ku K701. To sa proste nehodí. Meier Corda Swing je skvelý zosík, hneď pri prvej pesničke badateľne lepší oproti BVaudio HeadAmp. Headamp je dobrý, teoreticky lacný, ale je pravda, že doma by som si ho poskladal za 50€. Osobne tiež uvažujem, že si kúpil Swing, lebo vážne som bol z neho milo prekvapený (aj spracovanie je super a naživo vyzerá veľmi dobre). Alebo treba všetko predať a kúpiť si Beyerdynamics T5p a môžeš počúvať kludne aj z mobilu, nemajú žiadne nároky. :-)
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !

Návrat na "Zvuk a PC"