Battlefield: Bad Company 2

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Lithil
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1850
Dátum registrácie: Po 12. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Senica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Lithil »

áno, mne to robí tiež, akoby sa po prvom za zoomovaní oddialila scéna.
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Blackhawk »

Inak co sa tyka helikopter, mna fascinuju hraci, ktori do toho naskacu a doletia na miesto kam chcu, tam zoskocia a heli nechaju padnut. Pritom by heli mohla porobit riadne skody.
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

a co mas robit,ked mas v squade idiotov sniperov co su 5 kilometrov od miesta vlajky..hlavne taky heavy metal..tam je to utrpenie niekedy aj v tanku sa trieskat 5 minut :)
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4592
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa killswitch »

treba si zvyknut. specialne na heavy metale su experti s ktorymi sa vozim v tanku, vystupim, aby som ho opravil, on pocka a po oprave mi utecie :-) detto vrtulnik, pristanem si na zakladnu aby som si ho dal do poriadku a niekto mi tam bezchrbtovo naskoci a uleti, len aby o 50 metrov dalej padol.
ceresnickou bol naposledy jeden na atacame. v scoreborade prvy. zacalo sa nove kolo a spawnol som sa hned pri vrtulniku, tak som si nastupil, pockal na gunnera a odlietam prec. no a tento tipek sa rozhodol, ze jemu nikto helinu brat nebude a bezchrbtovo ma zostrelil.
co ma uplne vytaca su tankisti, ktori sa postavia kdesi na koniec mapy, a bitku nechaju odbojovat pesiakov, to mi rozum neberie, ze co to je za taktiku. z takej dialky predsa nevidi a netrafi nic.
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

kebyze mna zostreli vlastny len preto ze chce byt prvy v tabulke ,tak by som si schvalne pockal furt na baze a neodletel by ani raz :D
Lithil
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1850
Dátum registrácie: Po 12. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Senica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Lithil »

presne to robím ja, ak to raz schytám od vlastného tak ten chlapec dolietal. CG+AA a vrtulnik pada po pár metroch :D
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa FEAR »

co popisujes vsetko som mal moznost zazit ... zosadnem opravujem tipek naskoci odlieta ... sadnem odlietam tipek domna peckuje z vlastnej protileteckej ..

co sa tyka
killswitch napísal:. z takej dialky predsa nevidi a netrafi nic.
ver ze to nieje celkom pravda ... minule atacama .. sadam do hely vznesiem sa 1m a puk.... tank ... pozicia ..nepriatelova baza trosku mimo v piesku .. oni si proste daju tu namahu a zistia si kde sa postavi, kolko nadmieri a proste je to ten najveksy boss .. teda ko.ot som chcel povedat .. neriesitelna situacia ked tam nieje a to tam nieje normaly admin tak si uz v podstate nezalietas .. lebo ten ko.ot tam proste bude stat aj 15min a robit to furt ..
Používateľov profilový obrázok
bassgenerator
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1502
Dátum registrácie: So 30. Aug, 2008, 08:28
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa bassgenerator »

presne takto ako opisujes sa nicia prve dva M comy na mapke Africa Harbor (attaceri) tanky sa rozmiestnia uz vedia kde a par striel a veselo pokracuju z 99-100 ticetmi na dalsiu bazu nehoraznost, pripominam ze tito tipkovia sadaju len do tankov a hraju dokola jednu a tu istu mapu na body to je fakt umenie a robi to aj tu jeden s fora uz poletel z mojho friend listu, ale na inej mape bohuzial nevedia zabit ani len s CG-cka na 10 metrov.
http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/bassgeberator/
NB: Lenovo Thinkpad T570 win 10 pro x64
Mobil: Apple Iphone 13 pro Max gold 128 GB
Používateľov profilový obrázok
Endy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1279
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 10:42
Bydlisko: Turcianske Teplice/ Martin

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Endy »

daj nick, ma to zaujima :)
Používateľov profilový obrázok
bassgenerator
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1502
Dátum registrácie: So 30. Aug, 2008, 08:28
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa bassgenerator »

to nie, sak expert si sam vstupi do svedomia, staci si pozriet jeho statistiku alá skore za tanky,ale akoze ja to neosudzujem ak je niekoho herny styl toto, tak dokazem aj ja to ze si dam za ulohu vyliest na kopec a permanentne pustat mortar na spawn tankov na tej mape, co nieje vobec nic tazke. staci si nacasovat ako sa rodia tanky.
NB: Lenovo Thinkpad T570 win 10 pro x64
Mobil: Apple Iphone 13 pro Max gold 128 GB
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Blackhawk »

nie je nejaky rozumnejsi sposob ako si vsetkych z prveho postu pridat do priatelov ako ich po jednom tukat a hladat a nasledne pridat?
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
Endy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1279
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 10:42
Bydlisko: Turcianske Teplice/ Martin

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Endy »

myslim si ze nieje, ale zmesti sa ti ich tam asi 14 neviem presne, tak to nemas az tak vela roboty
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa FEAR »

20...
Používateľov profilový obrázok
k0rben
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2025
Dátum registrácie: So 23. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa k0rben »

A takisto aj favorite serverov, minule som si pridaval vietnam servery a ze preco mi to nejde, limit 20 :good:
Spoiler: ukázať
Online :
|Intel i5-750@Gelid Tranquillo|G.SKILL Ripjaws 1600Mhz CL9 2x4Gb + Kingston HyperX DDR3 1600Mhz CL9 XMP 2x2Gb|Asus P7P55D|Sapphire HD5770 1Gb GDDR5 Vapor-X@900/1400+Custom Accelero S1r2|Samsung HD502HJ+Scythe Himuro|Corsair TX650|Antec 300@3xGelid Silent 12+TB SIlence 140mm+Scythe KazeMaster|Syncmaster T220|Logitech MX518 + Steel Series QCK|KME 2201 Black|Logitech S220 2.1 + KOSS SB49|

Offline :
|Intel Celeron D331 - 2.6GHz @ 2.9GHz + Akasa AK-965|WD800JD 80 GB + Scythe Himuro|Sapphire Radeon X800GTO|MSI 915PL Neo|PQI DDR 1GB 440Mhz|EC 350W|EC 5470-P4|

Offline :
|Intel Pentium III - 1.0GHz @ 1.2GHz (box)|WD200EB 20 GB + ghetto silencer|Inno3D GeForce2 MX400 64MB|Gigabyte GA-6OX|Hyundai SDRAM 256MB 133@160Mhz|250W Noname|Eurocase MD 604|iiyama ProLite E431S|>Image<
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa crux2005 »

Prečo nedali limit aspoň 32 alebo 64 mi nie je dodnes jasné. Limit 20 pre zoznam priateľov/obľúbených serverov je jednoducho fail. :facepalm:
s pozdravom, crux.

Návrat na "Hry a problémy s nimi"