O2: Neobmedzený EDGE internet za 6 eur

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12345
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: O2: Neobmedzený EDGE internet za 6 eur

Príspevok od používateľa HellAngel »

pred rokom som potreboval ukoncit pausal a chcel som novy, vyhodnejsi. opital som sa ci sa da ukoncit tento pausal a ze chcem zobrat novy, ostaval necely pol rok do konca. bolo mi povedane ze ak zaplatim poplatok 60€ tak mi tento zrusia a mozme spravit novy. Ja jej vravim ze som u nich uz 12 rokov a ze nechcem iba ukoncit pausal ale chcem aj pokracovat Odpoved neda sa. Bolsom strasne nasrat* a povedal som si ze koncim u nich a idem do O2. Nakoniec ale zavazil internet (jedina vec co ma drzi i orange), 1gb balik bol za dobru cenu (predtym som platil za 100mb dat 12€), tak som ostal. ten internet potrebujem a kedze zijem a pohybujem sa v kraji kde je vela lesov a hor, tak potrebujem operatora s dobrym internetovym a rychlym prenosom. Internet zdielam z telefonu do NB, kde mi chodia maily a tak podobne. Ale O2 sa zacina tiez pekne vyfarbovat, vela slubov a nic z toho. Ja vravim ze je jedno u nas ktory operator, kazdy s nami vydrbava po svojom. :furious2:
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: O2: Neobmedzený EDGE internet za 6 eur

Príspevok od používateľa Snake »

však ale ide o to, kde to pocítiš najmenej, ja som to u Orangu cítil dosť...





.
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7688
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: O2: Neobmedzený EDGE internet za 6 eur

Príspevok od používateľa newmi »

tak s tym Orange mas Snake 100% pravdu, aj mna tak odrbavali, presne, vselijake divne polozky, sms, data a hovory navyse co som si bol 100% isty, ze som nikam nepisal, nesurfoval nayvse a podobne, tak som tam zrusil net a nechal si len pausal Start a mam to ako zalohu keby nesla o2 siet (aj ked skor mam skusenost, ze nejde Orange siet). A hej, kazdy odrbava, su to jedna banda asi ako politici, len ide o to volit mensie zlo, toho kto odrbava menej :-(

No ale aspon buuu, nejaku tlacovu spravu alebo co by mohli dat, ze co je s tou ich slavnou 3G ale ticho su nejak.
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12345
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: O2: Neobmedzený EDGE internet za 6 eur

Príspevok od používateľa HellAngel »

nj tie hovory ,sms, zahadne data to je uz klasika u pomarancovych. mne minule aktivovali nejaku telku na 3 mesiace zdarma a potom sa mi to zacalo objavovat na fakture. tak som ich zpraskal ze co to je...
no O2 uz tiez nepatri k najlacnejsim, taky pausal start u orange vychadza skoro narovnako a zda sa mi ze sms vyjdu lacnejsie.
napriklad teraz je celkom zaujmava ponuka na telefonovanie a smskovanie ten tesco mobile.
uvidime ako to O2dopracujeme s tym 3G internetom, proste to je umna zaklad mat a potom asi prejdem z pomarancvych na modrych.
ale aj tak cakam na jedinu vec a to jednotne sadzby v ramci EU, ako to by sme tu mali take pausali a tolko dat za par supov ze by sme sa citili ako v mobilnom raji
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: O2: Neobmedzený EDGE internet za 6 eur

Príspevok od používateľa Blackhawk »

Snake napísal:... bol som u nich vyše 10 rokov, keď si takto vážia zákazníkov ...
Presne toto som tu uz pisal, ziadna starostlivost o zakaznikov (pokial im neprinasas miliony), tiez som tam bol cez 10 rokov a nijako som necitil, ze by si ma vazili alebo nieco pre mna spravili
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
schyzoy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1303
Dátum registrácie: Pi 14. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: O2: Neobmedzený EDGE internet za 6 eur

Príspevok od používateľa schyzoy »

budem aj ja teda trochu OT:

- T-mobile = nikdy viac, uctovane volania a internet, nielen na mojej FA (ale aj mame, ktora ledva zapne telefon a posle SMS), ktore sa nikdy nestali - reklamacia - vratene prachy. Kolki ludia z odrbkavanych sa ale ozvu?... A okrem toho SIMIO prasi medzi ludi take nezmysly, ze az - tema na dlhsie.

- O2 = mal som 2 roky, pausal neporovnatelny v tej dobe ani s Orange ani s T-m, proste super ponuka, ja som bol spokojny aj so signalom aj so sluzbami.

- Orange = ked som isiel k nim, ze nech si dam vzhladom na svoje naroky (minuty a SMS mesacne) Biznis pausal XY, a ja na chlapca ze NIE, ja chcem "Volaj za 6 centov":
- pausal 9,90€ s DPH obsahuje 400 SMS (alebo 40 minut vsade a furt)
- vsetky siete v kazdom case sekundova tarif. a minuta za 0,06€
- SMS nad pausal za 0,06€ vsetky siete
- podrobny vypis hovorov kazdy mesiac do mailu za 0,70€

Nech ratam jak ratam, pre mna TOP pausal (ktori moc neponukaju, bo im malo zaraba a maju malu "istu" platbu od klienta mesacne), viazanost 18 mesiacov :-)
...the most important is justice...
Spoiler: ukázať
PC
MB: Asus TUF Gaming B550M-PLUS CPU: AMD Ryzen 3 3100 RAM: Patriot Viper 4 Steel Series DDR4-3000 16 GB GPU: Sapphire AMD Radeon RX580 4GB PSU: SilverStone Strider Essential 80Plus ST50F-ES230 500W

NB
Acer Aspire S3
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7688
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: O2: Neobmedzený EDGE internet za 6 eur

Príspevok od používateľa newmi »

tak som bol vcera dneska v Senci na tom vitani leta a ukazovalo mi to tam 3G aj HSDPA, aj som to testoval a islo to rychlejsie ako edge. Hm len haluz, ze 3G signal som mal len sem-tam aj ked som stal na tom istom mieste. Ale ehm, v TT to uz davno tiez malo byt ale seruuuuuu veselo na to. Nuz o2 nam chyta oranzove a magentove maniere :(
Naposledy upravil/-a newmi v Ne 12. Jún, 2011, 15:32, upravené celkom 1 krát.
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: O2: Neobmedzený EDGE internet za 6 eur

Príspevok od používateľa Brandoo »

O2 je hrozny operator. Chcel som prejst do O2, v EU Shoping centrum BB maju pobocky hned vedla seba. Ziadal som ich o presun cisla a tiez aby mi dali pausal kolko prevolam, tolko zaplatim. A potom mi povedala, ze potrebujem mat kredit na karte cca 7€ aby ma mohli preregistrovat.

Tak som siel do Orange pobocky hned vedla a ziadal som o dobitie kreditu. No a tam mi ponukli asi rovnaky pausal (pausal Start) ako by som mal v O2 bez dakych poplatkov. Mesacne som platil nieco cez 5€, stale tam boli nadbytocne sluzby, ktore som nepotreboval (vyhodnejsie SMSky, prenos dat, internet). Musel som ist na dva krat a vysvetlit im to, ze to nepotrebujem. Co som pri prvej ziadosti ziadal o zrusenie, nezrusili ... "vyhodne SMS za 3€ a daco" mesacne som poslal tak max. dve. A nakoniec platim do dvoch eur.

Netreba mat zbytocne vela zluzieb. Pri vytvarani pausalu Vam tam nachadzu vela sluzieb co malo vyuzivate alebo vobec. Aj oni chcu zarobit co najviac.
Spoiler: ukázať
Liquid cooled PC: MB: MSI Mpower Z77 CPU: Intel Core i7-2600K @ 4,5GHz + EK Supermancy CSQ Plexi+Nickel VGA: Gigabyte GTX780 + EK EK-FC Titan Clear Plexi+Nickel RAM: Kingston 2x 8GB DDR3 1600MHz SSD: Samsung 840 Pro 256GB HDD: WD Caviar Green 2TB EARS PSU: Seasonic X-560 Zvuková karta: Creative SoundBlaster Titanium HD USB CASE: Silverstone TJ07 Keyboard: SteelSeries 6G V2 Mouse: Logitech G5 Mousepad: SeelSeries QcK Diablo III Monitor: Samsung SyncMaster BX2440 OS: Microsoft Windows 10 Pro 64-bit
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: O2: Neobmedzený EDGE internet za 6 eur

Príspevok od používateľa Blackhawk »

A v com presne je ten O2 podla teba hrozny?
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: O2: Neobmedzený EDGE internet za 6 eur

Príspevok od používateľa Brandoo »

Ze posielaju novych zakaznikov ku aktualnemu operatorovi, v mojom pripade do Orange.

Ked chce niekto prejst a nema pausal ale na kredit a nema ho dost na preregistraciu karty, tak ho poslu si dobit kredit. A jasne, ze tam na pobocne ineho operatora ponuknu vyhodnejsi pausal a ku tomu este bez poplatku.
Spoiler: ukázať
Liquid cooled PC: MB: MSI Mpower Z77 CPU: Intel Core i7-2600K @ 4,5GHz + EK Supermancy CSQ Plexi+Nickel VGA: Gigabyte GTX780 + EK EK-FC Titan Clear Plexi+Nickel RAM: Kingston 2x 8GB DDR3 1600MHz SSD: Samsung 840 Pro 256GB HDD: WD Caviar Green 2TB EARS PSU: Seasonic X-560 Zvuková karta: Creative SoundBlaster Titanium HD USB CASE: Silverstone TJ07 Keyboard: SteelSeries 6G V2 Mouse: Logitech G5 Mousepad: SeelSeries QcK Diablo III Monitor: Samsung SyncMaster BX2440 OS: Microsoft Windows 10 Pro 64-bit
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7976
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: O2: Neobmedzený EDGE internet za 6 eur

Príspevok od používateľa CageJ »

To je podmienka VOP, mal si si to najprv precitat.....

Akurat sa moze stat, ze nemas tel. cislo na obciansky tak ta poslu k operatorovi to registrovat a az tak sa to da presunut.
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: O2: Neobmedzený EDGE internet za 6 eur

Príspevok od používateľa Blackhawk »

Mne sa zda, ze ten poplatok si uctuje Orange a kvoli tomu musis mat nejaky kredit, navyse ti o2 da bonus, ktory prevysuje ten poplatok.
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7688
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: O2: Neobmedzený EDGE internet za 6 eur

Príspevok od používateľa newmi »

jop, orange si uctuje poplatok za prenos a ked mas kartu na kredit, tak holt musis mat na nej kredit aspon na ten poplatok, ked mas na fakturu, tak ti to zarataju do faktury.
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
Gudas
VIP
VIP
Príspevky: 6514
Dátum registrácie: Po 09. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Rudina (27)

Re: O2: Neobmedzený EDGE internet za 6 eur

Príspevok od používateľa Gudas »

Spoiler: ukázať
Desktop| ASRock Z68 Pro3-M | Core i3 3220 @ 3,4GHz + Phanteks PH-TC14PE (pasívne) | 12GiB DDR3 1333MHz | MSI GTX760 Gaming | SuperFlower Golden King 550W 80+ Platinum | Crucial m4 256GB + WD 1TB Red 2,5" 5400rpm @ Scythe Quiet Drive| Fractal Design Define Mini + Nexus D12SL-12 + Noiseblocker PK-1 + Scythe Gentle Typhoon | LG IPS235 + LG L225WT | Creative Inspire T2900 + Beyerdynamic DT990 Pro + Creative X-Fi HD | Logitech MX1100 + QcK Steel mini
Laptop| Acer Aspire One 753 | Celeron U3400 (1,06GHz) | 2x2GiB DDR3 | A-DATA S599 128GB
PC.sk IRC kanál PC.sk
Práve testujem: - Next: -
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: O2: Neobmedzený EDGE internet za 6 eur

Príspevok od používateľa Blackhawk »

Mozete to niekto potvrdit? Mate uz niekto 3G?
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"