Podpora fora pre mobil (tablet)

Sem píšte správy pre Administrátorov a Moderátorov o problémoch s fórom, prihlasovaní­m ...
POZOR: Vyriešené otázky a problémy sú odstraňované

Chcete podporu fora pre mobil ?

Ano
25
64%
Nie
4
10%
Je mi to jedno
10
26%
 
Celkom hlasov: 39

ANONYM_a7

Re: Podpora fora pre mobil (tablet)

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

:facepalm: tak ale toto je vrchol. Nepridem do roboty dva dni a sefovi poviem, ze som riesil bezpecnostnu dieru po dakom plugine. Co myslis? povie mi ze ok? nie, vyhodi ma ...ale to ty nikdy pochopit nemozes. :facepalm:
Používateľov profilový obrázok
RP
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2547
Dátum registrácie: St 21. Mar, 2001, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Podpora fora pre mobil (tablet)

Príspevok od používateľa RP »

To Shiro: vies, my mozme napriklad zavriet bazar. Alebo ho spoplatnit. A bude cas aj prostriedky na verziu pre mobil.

Vychadzame uzivatelom v ustrety viac nez je bezne zvykom. Nemuseli by sme. Mohli by sme nebrat ohlad, tak ako ho napriklad neberies Ty na nas. Neberies na to, ze cas a nase kapacity su limitovane mnoziny, a musime ich nejako prioritne zadelit. Ze uzivatelia odmietaju za cokolvek platit, ale chcu stale perfektny servis. Ze reci ma kazdy mnoho, ale len jedno promile je ochotne spravit cosi pre vec.

Aktualne je forum na novom - a na nase pomery NAOZAJ DRAHOM serveri - a ide ako blesk. Vyriesili sme tak problem, ktory tu bol roky, problem ze pri zdrojoch ktore tato IT/OC komunita (kazdy ma bloker reklamy a je na to hrdy, ze ano) je ochotna/schopna poskytnut/priniest sa dostatocne rychly server v podstate nedal zaplatit/ufinancovat. Teraz je tento dlhodobo najvacsi problem vyrieseny a riesia sa dalsie veci, podla piorit. Ale samozrejme, ako vzdy, treba sa do nas obut pre nejaku malickost. Ze.
Používateľov profilový obrázok
dexterav
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 22023
Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2002, 02:00
Bydlisko: Sered´

Re: Podpora fora pre mobil (tablet)

Príspevok od používateľa dexterav »

ja si radšej pozriem plnú verziu aj na mobile , tá podivnosť z označením M je proste podivná :? :-)
kompletne ma irituje ked aj napriek vypnutiu mobilných verzií ma vždy inteligentne z mobilu hodí na mobilnú verziu toho či onoho webu :facepalm:
Spoiler: ukázať
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X32GB6,8GHz CL32 Vengeancel, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s+A50s+T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X


motto1:Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, Jack O'Neill
motto4:Nikdy nič nieje ľahké, Zeddicus Zu'l Zorander
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7871
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Podpora fora pre mobil (tablet)

Príspevok od používateľa LordKJ »

preto pouzivam na mobile desktop user agent :D

, v kazdom pripade ja citam pretakt. aj z mobilu a nemam problem.
Používateľov profilový obrázok
PROMETHEUS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2070
Dátum registrácie: Ne 23. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Podpora fora pre mobil (tablet)

Príspevok od používateľa PROMETHEUS »

ja tiez chodim na pretaktovanie z mobilu a nemam problem, da sa to pekne zazoomovat a je to normalne pouzitelne
MB: MSI X570 Tomahawk CPU: Ryzen 5900X RAM: BL2K8G36C16U4BL 4x8GB 3733MHz 16-18-18-35 GPU: Gigabyte RTX 3080 Gaming OC Waterforce Monitor: LG Ultragear 27GL83A-B SSD: WD Black SN850 1TB, SN750 500GB, 4x1TB Samsung EVO CASE: Lian Li O11 Dynamic XL PSU: EVGA 850W G2 Klavesnica, mys: Logitech G915 TKL + Logitech G903 Chladenie: CPU block: EK Quantum Velocity D-RGB Rads: EK SE360mm + EK XE360mm Fans: 9x Noctua NF-A12x25 PWM Pump: EK QUANTUM KINETIC TBE 200 D5 PWM D-RGB
Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9265
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Podpora fora pre mobil (tablet)

Príspevok od používateľa GABO »

V poriadku nakoľko si teda oddnes začnem riadiť čas (ako to bolo odporúčané v tomto vydarenom vlákne), za každú vybavenú SS, vybavenú žiadosť budem účtovať min 3-5€, tým pádom ak si to dobre rátam, nemusím v robote zostávať do tej 19:00 hodiny, ale skončím o 15:30, prídem domov zacvičím, napapám sa v kľude a potom vybavím žiadosti a super, spokojný bude každý ... :rolleyes: :facepalm:
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Re: Podpora fora pre mobil (tablet)

Príspevok od používateľa Scorp »

A on to myslel nejak zle, keď sa odvážil sa opýtať? Veď je dopyt po nejakej feature, zopár ľudí sa ozvalo, že to chce, nie sú financie... a je to strašne zložité, nejde to, je to nebezpečné a ťažké upgradovať, to môže potom ale všetko bežať na basic php template,čo posty ukladá do html súboru, veď to je easy a bezpečné... tých pár klikov čo sa stratí na reklame síce utrhne chleba od tlamy sto ľuďom, ale do cenníku sa buchne novinka s vysokým preklikom kvôli šmatlavým telefónom

Na FB je pre pc.sk 2k ľudí, na fóre 15k, urobí sa "crowdfunding", či nejaká taká somarina a kým ich sto nepošle paypal donation /pozdravujeme daňovákov/ po 3€, nevyrieši sa to. Až bude budget celý, urobí sa to za 50€ a 250€ sa premení na sedemdecky havany, aby sa to oslávilo, done. Prvý bude broslo, lebo sa mu to ľúbi a druhý scorp, aby nikto nepovedal, aký je múdry.

Ale nevymyslel som špatnú vec, že? .))
Me like Pentium
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Podpora fora pre mobil (tablet)

Príspevok od používateľa Snake »

Myslím že sme vyčerpali všetky možnosti odpovede.
LOCK





.

Návrat na "Správy pre Administrátorov"